Jump to content

Moto Zajednica

stryker_026

Članovi
  • Broj tema i poruka

    421
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: stryker_026

  1. Sve vise razmisljam o ovako necemu
  2. Koliko je od prilike trajala izrada ovako neceg da li je bilo potrebno puno ljudi
  3. Jel moze neka slika motora
  4. Hvala na ideji za mesto odlaganja
  5. Kad smo kod toga kako se resite kaciga koje su previse nosene da se recimo ni poklanjanje nekome ne isplati
  6. Ja necu imati dece ali gledam kako sam se ponasao i bio bez podrske svojih u bilo cemu jedini sam u siroj familiji koji voli i vozi motore i za sve to sam sam morao da se izborim sto se nabavke i svega tice mislim da je velika greska pojedinih sto svoju decu ne podrzavaju
  7. I kad sve to pribavis onda ce moci normalna godisnja registracija
  8. I ja sam cuo da skoro nigde u Evropi to nije moguce i ako jeste cena uopste nije pristupacna nadao sam se da je ipak doslo do nekih promena ali uzalud
  9. A sta kaze nas zakon jel bilo nekih izmena hoce li se konacno dopustiti registracija modifikovanih motora
  10. Da imam preko 4000 nozeva i knjiga i oko 40% njih su rucni radovi radjeni iskljucivo po mojim zeljama
  11. Ja sam uvek i kacigu i rukavice ostavljao na sedistu nisam nikad problem imao mislim da malo starije MT kacige ne bi bas bile zanimljive za kradju
  12. Trenutno ovo imam i zadovoljan sam mada kasno skapirah da tamni vizir bas nije za noc Nolan Mt Shark i neku jett bez oznaka
  13. Ja planiram ici vec sam se registrovao jel bi mogao neko ko je vec bio napisati kako i sta tacno ide po pitanju programa i ostalog
  14. Da otvorim i ja ovu sezonu
  15. Ja bih te pede izbegavao sto vise mogu posebno one starije modele
  16. Ja sam sebi nasao motor za 700e registrovan cele godine preko kupujem prodajem sajta
  17. Ja sam ovim zadovoljan kupljen preko kupujem prodajem cak je i pad preziveo bez ostecenja
  18. Koliko ste generalno zadovoljni ovom markom i da li se isplati kupiti njihove moto cizme srednje duzine za 14 800 dinara nove
  19. Voja je koliko znam jedan od malobrojnih koji jos uvek snimaju a nisu se prodali ili postali dosadni
  20. Meni konkretno zavrsna obrada izgled i to sto imam osecaj da motor vozi mene a ne ja njega o rezervnim delovima da ne govorimo koliko ih je tesko naci
  21. Bruka kakvi su novi motori sta oni uopste smatraju motorom ne kazem ja vozim koreanca 2010 godiste ali ne bih ga menjao za ove nove a i ovi nasi youtuberi svi se prodali za te kineske motore osim Dasica i Voje iz mudrolija nikog vise ne gledam
  22. Mene je kod tih kineskih motora uvek plasila zavrsna obrada plasticnih delova i onih sitnica oko instalacija i prekidaca
  23. Zasto se ljudi uopste odlucuju za kupovinu kineza osim ako nemaju problem sa izdvojenim novcem za kupovinu
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja