Ja necu imati dece ali gledam kako sam se ponasao i bio bez podrske svojih u bilo cemu jedini sam u siroj familiji koji voli i vozi motore i za sve to sam sam morao da se izborim sto se nabavke i svega tice mislim da je velika greska pojedinih sto svoju decu ne podrzavaju
Bruka kakvi su novi motori sta oni uopste smatraju motorom ne kazem ja vozim koreanca 2010 godiste ali ne bih ga menjao za ove nove a i ovi nasi youtuberi svi se prodali za te kineske motore osim Dasica i Voje iz mudrolija nikog vise ne gledam