Jump to content

Moto Zajednica

stryker_026

Članovi
  • Broj tema i poruka

    421
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: stryker_026

  1. Ovde se prica samo o cifri i budzetu za motor a sta je sa buzetom za opremu
  2. E na zalost majstore sa tim iskustvom znanjem i voljom da zna da radi i mehaniku i elektroniku ne mozes naci cak i za japanske motore marki koje su brojnije na ulicama
  3. Imao sam skuter od 49cc te marke jako losa iskustva vise sam po servisu proveo nego u voznji i neko mi rece tako bude kad kupujes kineza
  4. Zbog malo veceg pocetnog ubrzanja i mogucih problema ukoliko se pravilno ne pohodi smesa mesavine
  5. Ja cu verovatno tog vikenda moci samo da se stavi precizna lokacija
  6. Nekako mi deluje da je mozda za pocetnike ipak pametnije da se izbegavaju ti 2t motori
  7. Bilo bi lepo da se ne menja lokacija hajde samo da se pomeri za neki drugi vikend
  8. Jel bio neko mozda u onom Coper restoranu u Sarajevskoj navedeno je da sluze neku americku kuhinju
  9. Moracu da vidim sa nekim majstorom oko toga ja se u mehaniku bas nista ne razumem
  10. Samo mi cudno za ta svetla u satovima nema ih a ipak je bez problema prosao tehnicki
  11. Hvala to mi je otklonilo dilemu da li da uopste gledam kupovinu necega po toj ceni
  12. Imam jedno pitanje kome mozda nije mesto ovde ali ne bih da otvaram novu temu jer nema puno sta da se kaze kako da razlikujem na izgled lazne od pravih izduva pitam jer sam vidjao da neki izduvi mislim samo lonac bez grane kostaju 60e kako da znam jesu li pravi ili ne konkretno zanima me SC
  13. Malo pre pocetka sredjivanja Daelim vs 125 f 2010 godiste
  14. Bio si u pravu pise gore da ima 4 ventila ako je to to
  15. Vazdusno hladjen e sad ne znam broj tih ventila mehanika mi nije jaca strana ali sam trenutno zadovoljan sa njim presao sam negde oko 1000km
  16. Izgleda da mi na 125cc nismo ni lutalicama zanimljivi za jurnjavu
  17. Naravno ali je procenat kvarova je dokazano veci na kineskim motorima
  18. Opet ne mozes precizno da izracunas potrosnju polovnog motora ako ga ne kupis ako ti je vec takva situacija ja bih uvek izbegavao kineseke motore onda moras i uracunati troskove redovnog odrzavanja pored potrosnje
  19. Ja mozda gresim ali kad biram motor potrosnja goriva mi je stvar na koju uopste ne obracam paznju pre sadasnjeg motora vozio sam inace bas redak model Mz-a Mz rt 2001 godiste i ne vidim uopste razliku u potrosnji u odnosu na motor koji sada vozim
  20. Sigurnije ako mozes odmah povecaj budzet do 800e
  21. Ja sam uspeo naci za 700e motor Daelim vs 125 f registrovan cele godine bez ulaganja 2010 godiste jos uz njega rukavice i jet kacigu nasao ga na kupujem prodajem za sada sam posle predjenih prvih 1000km zadovoljan na polovnim automobilima sam takodje jeftino vidjao hondine skutere mada malo starije generacije
  22. Jel vozio ko nesto od njih po pitanju coper motora ja nedavno kupio Daelim VS 125F 2010 godiste i prosto mi cudno da sam zadovoljan i ne primecujem nikakve probleme kao kod kineskog sto sam vozio jedino sto mi cudno da mu kilometar satovi nemaju unutrasnje svetlo jel moguce da je to fabricki tako
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja