Jump to content

Moto Zajednica

stryker_026

Članovi
  • Broj tema i poruka

    421
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: stryker_026

  1. Šteta što su motori o kojima pričamo previše stari da bi se moglo dokazati to o čemu pričaš
  2. Aha znači na ispravnost motora utiču samo delovi i fabrika ne ponašanje vlasnika prema istom i njegov način vožnje evo ja sam recimo oduvek vozio kineske motore posle tomosa koji su mi bili prvi i nisam primetio nijedan problem na koji čujem da se ljudi žale naravno to da se ne sviđa nekome krajnji izgled motora je lično pravo u to ne ulazim
  3. Kao što verovatno postoji na svakom modelu nije VF ništa bolji ili lošiji od drugih recimo video sam tu na forumu da je čovek od motora kakvog ja vozim napravio bober meni se lično takav tip motora nikad nije sviđao ali ne mogu a da ne pištujem ono za šta je čovek imao znanja i mogućnosti da uradi
  4. Uopšte ti ne tražim ni da menjaš mišljenje niti da nekog podržavaš nego da budeš realan
  5. Pa čekaj onda je i on uništio original postoje ljudi kojima se motor sviđao kakav jeste Jovan je u svom motoru stavio određene nove stvari kojih tada nije bilo ne znam jesi li do kraja ispratio sve što je uradio i što inače radi
  6. stryker_026

    MZ Caffe

    Bilo bi idealno da bude nedelja mada ne vozim mz i ne pijem alkohol
  7. Onda možemo reći da je svako ko ima modifikovan auto ili motor upropasti fabrički original sa čim se baš ne bih složio
  8. Jedinu zamerku kao što rekoh kod istih imam na udobnost
  9. A garancije da ih nađeš u dobrom stanju bez da neko nije čačkao oko njih su skoro nikakve motor gubi status oldtajmera ako se na njemu nalazi deo koji nije fabrički
  10. Prešao jer ga je poboljšao zašto bi bilo ko normalan sređivao polovan slupan motor tog godišta kad je isplativije kupiti drugi polovan u voznom stanju i to sređivanje slupanog motora je uvek pod znakom pitanja što se pouzdanosti tiče
  11. Pa niko nikoga ne može da natera da nešto kupi što se mene tiče jedinu manu koju imam za taj tip motora je udobnost
  12. Ne razumem koliko bi ti dao za recimo original koji je potpuno restauriran on je ti motorom presao 11000km za 44 dana bez bilo kakvog kvara ako se dobro secam njegov motor je osamdeset i neko godiste ne znam tacno izvoli da vidim da motor tog godista predje toliko bez kvarova to sto je nas zakon takav da takvi motori ne mogu da se registruju nije krivica ljudi koji imaju dovoljno znanja i mozga da preprave motor po svom ukusu o tome koliko ih to kosta je suvisno da se govori ja lično ne volim taj tip motora jer mi nije udoban za vožnju ali Jovana i ono što radi svakako veoma poštujem
  13. Jedan moj poznanik ima nesto slicno takodje je joj pod garancijom i nije cackao jos nista oko motora ali je brlikom raspitivanja negde saznao da kod njih nije moguce izvuci vecu brzinu bez nekih ozbiljnijih prepravki nemoj me drzati za rec ne znam koliko je to zaista tacno
  14. Izvini ali ono sto je Dasic uradio i postigao sa tim motorm jeste za postovanje bojim se da nisi ispratio dovoljno dobro njegov rad kad ovako nesto pises i uopste nije stavio sumanutu cenu za njegov motor na oglasu mislim da je 3000e a nema nikakvih dodatnih ulaganja osim registracije on je sacuvao sve originalne delove koje je skinuo
  15. Malo da se skrene sa puta
  16. Baš deluje loše urađeno
  17. U Srbiji je propis da ne sme mlađe od 12
  18. A to što kad sve sabereš koliko se da para ispadne mnogo više nego što motor vredi
  19. Moj drug je imao sličan problem na spritu ispostavilo se da je bio problem oko sauha nije hteo u celosti da se isključi kad se motor zagreje i pri pokušaju ulaska u više obrtaje motor je kretao da se guši i gubi snagu
  20. Ne bih ja kredit ima dobrih polovnih motora primetio sam da im je dosta pala cena u odnosu na ranije godine
  21. Idi bre ubi me tekstom
  22. Ja planiram menjati retrovizore i ručke tačnije da na ručke i polugice stavim one navlake sa resama i nalepim nalepnice valjda mi neće praviti problem u oktobru
  23. Mada kod nas je najveći problem nemogućnost registracije
  24. Ali čekaj ako utrošiš toliko para i vremena u izradu napraviš nešto unikatno po svom ukusu čemu onda na kraju prodaja
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja