Jump to content

Moto Zajednica

m.milivojevic

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1156
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: m.milivojevic

  1. Ako ti treba, pusti mi mail na pp, pa da ti prosledim servisno uputstvo. Al' generalno nisu oni komplikovani za odrzavanje.
  2. Da da. To je info. Za releje ne znam. Mozda je neko kombinovao sa Led, mozda su ostali od balasta za xenone Sent from my iPhone using Tapatalk
  3. Na foxeye modelu oba fara rade fabricki zajedno. Ako ti u toku voznje cajger obrtaja skoci i vrati se i to ucini tri puta, proveri TPS senzor. Verovatno nije dobar ugao. To je jedan vid dijagnostike. Sent from my iPhone using Tapatalk
  4. [mention]BanditVA [/mention] mozda zna nekog Sent from my iPhone using Tapatalk
  5. Jutros imadoh neke obaveze na poslu, pa oko 12 krenuh da odvozam Ralja ribg, al’ se uz put predomislih pa nastavih ka Krupajskom vrelu. Velika plana, Žabari, Petrovac, Krupaja, pored Manasije, Despotovac, preko Svilajnca i natrag autoputem kuci. Sent from my iPhone using Tapatalk
  6. Nesa kralj! Sent from my iPhone using Tapatalk
  7. [mention]Acko017 [/mention] kakav si ti meni kralj! Sve neki gremlini. Te bobone, te trese preko 170. Hit! Sent from my iPhone using Tapatalk
  8. Kako god da odlucis, ali kinez je kinez (moguce je da ja licnom imam predrasude - te vas molim pa ovo ne shvatite kao uvredu). Moj prvi licni ( i dalje je) motor je fazer 600. Za 3g sam presao sa njim ~ 20-ak km. Vozim ga svuda. Non stop. I stazu. Sustina je samokontrola u desnoj ruci i nista vise. Kad sednes, uvek imaj u glavi misao ko ti je kuci. Ja kad sednem, znam da su moja decica ostala kuci. Ja sam hteo isto tako challengera ili nesto slicno od 250ccm, ali sam odustao bas iz finansijskih razloga. Npr, kupis kineza za 800-1000e, ulozis 500-600 (da prelezi decje bolesti) i opet ga prodas (naravno ako uspes) za 800e. Nigde logike. Ovako lepo, kao sto kazu kolege, uzmi nekog krstenog japanca, ulozi par stotina ( odmah nove gume, lanac, lancanici, plocice itd) i uzivaj. Navozaces se, uzivaces i najvaznije, moci ces da ga prodas kasnije. 250ccm nema trziste. Ali kao sto su vec u par postova rekle kolege i 50ccm je opasno. Srecno! Sent from my iPhone using Tapatalk
  9. vrati plastiku i proveri svecice.
  10. probaj da mu stavis odgovarajuce svecice. naizgled, sve izgledaju isto, al' nisu... imas ovde... https://www.sparkplugs.co.uk/ nadjes odgovarajuce pa kupis u SRB il' online na ovom site-u. Elem, proveri i filter vazduha. Moja je trokirala preko 8k.
  11. Poslusaj@Arakis Ali proveri i filter vazduha i zameni, ako nisi skoro. Sent from my iPhone using Tapatalk
  12. Hvala Igore. Pa i meni se cini, ali nisam siguran. Mislim da su 2003-e samo prednji deo promenili. Hajd’ ako te ne mrzi i ako nisi prodao fazera, baci mi sliku od nazad, cisti da potvrdimo. Zvao sam jedan otpad, ali mi cena nije bas bila pristupacna. Ispada da mi je jeftinije da narucim u DE i da platim postarinu i carinu, nego da uzmem u RS. Samo hocu da potvrdim da li je isti model, ako jeste, da narucim. Cimnucu motoland. Sent from my iPhone using Tapatalk
  13. Kolege, U potrazi sam za originalnim nosacem tablice za fazer600 foxeye 2003-e. Ukoliko neko poseduje isti i hoće da proda, slobodno me kontaktirajte. Takođe, značilo bi mi ako bi neko mogao da mi fotografiše kako izgleda na navedenom modelu i da li je isti kao na fzs600 iz 2002-e sa kockastim farovima. Tačnije ovo je deo koji tražim: U DE uspevam da pronađem za starije - kockaste, pa ne znam da li je isti kao i za ovaj moj model. E da, i dalje tragam za nosačem topcase-a, tako da bih i to kupio. Značile bi mi i slike, makar da znam šta da tražim. Hvala unapred. Miki
  14. Žiko, Bilo je par nekih tema u vezi sharka. Ja sam se takodje dvoumio, gledao, probao... Gledao sam fullface samo i veoma je kvalitetna zavrsna obrada, al odustadoh i uzeh agv. Sent from my iPhone using Tapatalk
  15. Veoma mi je zao. Coveka nisam poznavao, al' smo u temi oko pravnog saveta, par puta prodiskutovali. Moje iskreno saucesce porodici.
  16. Ne bih nikog da reklamiram, ali vredi pogledati. Ja imam lanac sa ovim katancem + jos jedan katanac koji koristim kao disklock. OnGuard garantuje odstetu do 3000$, ako se registrujes na site-u. Ima tu i sitnih slova, al ajde... Sent from my iPhone using Tapatalk
  17. Pa bas zbog toga... Osnove fizike... Sent from my iPhone using Tapatalk
  18. Kao sto kolega iznad rece. Onguard mastiff i za banderu. Al alku oko rama. Sent from my iPhone using Tapatalk
  19. Sve preko 60 sa ovim nije bezbedno. Sent from my iPhone using Tapatalk
  20. Promeni auspuh. Iritiras ih. :-P Sent from my iPhone using Tapatalk
  21. Postoje dva uslova. Npr ako je u brzini i na copavoj ne mozes da upalis ni sa stisnutim kvacilom. Ima par diodica koje usmeravaju struju. Moze da se to zabidje, ali NIJE bezbedno. Ne preporucujem. Sent from my iPhone using Tapatalk
  22. Moze tuzba. Oko 50-60k bi trebalo da dobijes. Sacuvaj snimak, malaze lekara itd. Trebalo bi da tuzis opstinu gde se to dogodilo. Nadji advokata. Ove slucajeve uglavnom rade za troskove postupka. Nemoj da im dajes procenat. Ili makar ako neces da te zastupaju, nek ti napisu tuzbu. Sve se zavrsava na prvom rocistu. Sent from my iPhone using Tapatalk
  23. Svaki posebno, al na vakummetre da se sinhronizuju. Najlakse ti je da nadjes majstora... Sent from my iPhone using Tapatalk
  24. daj mi ujedno email, da ti prosledim servisno uputstvo.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja