-
Broj tema i poruka
1156 -
Pridružio se
-
Posetio poslednji put
Tip Sadržaja
Profili
Forumi
Galerija slika
Kalendar
Articles
Sve što je postavio član: m.milivojevic
-
Ja sam odustao od originalnih dimenzija. Vozim sa 120/180 i nisam u mogucnosti da primetim razliku... Npr, FZ6 od prve generacije (2003) ima fabricke 120/180 Sent from my iPhone using Tapatalk
-
U pravu si. Oduzmi 5meseci Dobices dnevnu max 16km Sent from my iPhone using Tapatalk
-
@Bruno68 je u pravu... Samo oduzmi 2020-2004=16god... 16*356=5696dana ~35000km/5696=6.14km dnevno... Ako napravis calc da je vozeb do posla 16*(22radna dana*12mes)=4224dana ~35000/4224=8.28km U sustini, neverovatno... Ovaj motocikl je dizajniran za van grada, a ne za svrckanje od kafica do kafica... Moze, ali ne kupuje se sa tom namenom, pogotovu u evropi. Znaci km nije stvarna. Ali opet, ako je kvalitetno odrzavan, stvarna km nije toliko ni bitna. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Zamisli kad neko upita: “Gde je Zuba?” “Otišao da jaše Željka... Mnogo voli taj osećaj. Prosto uživa jahajući!” Sent from my iPhone using Tapatalk
-
E konacno mogu da lockujem temu ;-) Posle mnogo izgubljenih zivaca, vremena, talk to the hand situacija... TA ode u zaborav! A u AT ;-) Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Strasno. Al slika je toliko mala, da je nemoguce prepoznati figuru, a kamoli lik... Sa obzirom na to da je gurao motocikl, tacno ke znao sta radi. I zasto Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Ma... Indijanci... Ja sam sebi napravio automatski preklopnik, al ne stizem zbog obaveza da montiram. Vozis non stop sa spustenom, dugmence i podigne se... cisto da ne usporavam zbog kamera koje snimaju na 50. E da, pravim i drugima al’ u razmenu za € Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Ti si druze bomba na putu Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Jesi ti ozbiljan ili ironican? Sent from my iPhone using Tapatalk
-
pozdrav od @bocca_bastard Drumske_Kafane_2020_08_05.kml
-
Ma znam... Svi mu pricamo da se okane baba od 30 god i da uzme nesto mladje, od 15-17, al ne vredi... Kao TA ima najbolje kocnice sa 2 diska napred... Problem je sto je visok... 193 i onako... malo gabaritniji (do 130kg), a ima i problem sa desnim zglobom, pa ne moze lako na F da sedne... Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Ja imam par njihovih alata ( multifunkcionalni, udarnu busilicu, srafioicu, setove kljuceva, bitove...) Veoma sam zadovoljan Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Kolege, Ako imate, a da razmisljate o prodaji i da pritom niste oglasili, Transalp, sa 2 diska napred, drugar je voljan da kupi. Mnogo mu se svidja taj motocikl, sto bi rekli, ima vlazne snove na isti... Ponudite. Hvala unapred! Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Stiger i nalepnica su jedno te isto. ;-) Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Kolega [mention]nafetS [/mention] je kupio moj Krauser K5, a [mention]madjija [/mention] je nosac za kofer platio uplatom u dobrotvorne svrhe. Momci, Hvala na saradnji i u zdravlju da vas sluzi navedena oprema! Sent from my iPhone using Tapatalk
-
A sta je problem sa ecu-om? Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Nema na cemu. Ja koristim megazip za kataloske brojeve i preko yamapart-a nadjem gde se ugradjuje isti. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Drugar, fabrička oznaka diska je: Rear Brake Disc 4JH-2582W-00-00 A isti je ugradjivan i na sledeće modele: Yamaha Motorcycle 1995 YZF600RG Yamaha Motorcycle 1997 YZF600RJ Yamaha Motorcycle 1999 YZF600R - YZF600RLC Yamaha Motorcycle 2001 YZF600R - YZF600RNC Yamaha Motorcycle 1995 YZF600RGC Yamaha Motorcycle 2004 YZF600R - YZF600RSC Yamaha Motorcycle 2000 YZF600R - YZF600RMC Yamaha Motorcycle 2003 YZF600R - YZF600RR Yamaha Motorcycle 1998 YZF600RK Yamaha Motorcycle 1996 YZF600RHC Yamaha Motorcycle 2006 YZF600R - YZF600RV Yamaha Motorcycle 2007 YZF600R CA - YZF600RWC Yamaha Motorcycle 2002 YZF600R - YZF600RPC Yamaha Motorcycle 2001 YZF600R - YZF600RN Yamaha Motorcycle 2002 YZF600R - YZF600RP Yamaha Motorcycle 1998 YZF600RKC Yamaha Motorcycle 1996 YZF600RH Yamaha Motorcycle 2004 YZF600R - YZF600RS Yamaha Motorcycle 1997 YZF600RJC Yamaha Motorcycle 2005 YZF600R - YZF600RT Yamaha Motorcycle 2006 YZF600R - YZF600RVC Yamaha Motorcycle 2007 YZF600R - YZF600RW Yamaha Motorcycle 1999 YZF600R - YZF600RL Yamaha Motorcycle 2000 YZF600R - YZF600RM Yamaha Motorcycle 2003 YZF600R - YZF600RRC Yamaha Motorcycle 2005 YZF600R - YZF600RTC
-
Imas ih koliko hoces na nemackom ebay-u... Ne onom zvanicnim, vec na: https://m.ebay-kleinanzeigen.de/ Registruj se, placas preko paypal-a. I to je to. Ja sam odatle izdogovarao i porucio oridjidji nove migavce (gratis dobio novo, fabricki zapakovano stop svetlo), original podrep... Hoce danposalju u srb, jedino sto moras malo da cekas zbog ove situacije. Na nesto sam platio carinu, na nesto nisam... U svakom slucaju mozes da im otkucas recenicu koju napisu na paketu, u fazonu “stari delovi za mog drugara...” Ja se tako snalazim, umesto da trazim akrepe po nasim otpadima (koji nisu ni jeftini). Primer: 4 originalna migavca, sa stop svetlom, 22€+15€ slanje + 300 din otvaranje paketa na carini (prosao sam bez carinjenja) Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Sad znas ;-) Sent from my iPhone using Tapatalk
-
samo sam prosledio informaciju koju dobih od kolege, kada sam sebi nabavljao.
-
E da... po mom misljenju, kilometraza nije prava... 2005-o 43000 km... Ma jeeesteee... To dodje oko 2866 km godisnje... Ko prelazi toliko, ne kupuje litru. Litra se uzima ako ides na duze destinacije a ne za svrckanje po gradu. Pogotovu ne sport-touring motocikl, u cijoj je klasi Fazer 1L. Litru uzimaju kolege poput @Bruno 68, koji zgaze po par hiljada km godisnje. U prevodu, ovaj je prosao bar 1.5x vise km nego sto pise na satu. Ali to opet nije bitno. Bitno je kako je odrzavan za sve vreme voznje.
-
o ovom je neko vodio racuna (bar u inostranstvu)... pretpostavljam da je dosao iz nemacke zbog multi-gauge-a koji je naknadno ugradjen (na mesto originalnog pokazivaca nivoa goriva). Sam multimetar prikazuje temperaturu vazduha, stepen prenosa, a vrlo moguce (ako je ugradjen) i temperaturu agregata (sto fazar nema)... takodje, ima ugradjen voltmetar, i nivo goriva... Sediste je ishabano. Ralica je oko 200e, vizir nije originalan.... Sa auspuha, makar u svrhe registracije neophodno je skinuti "Leovince SBK" Poluge su aftermarket, vrlo moguce da su "Made in China" (ja imam iste i moje su made in china - ne mogu da vozim sa dugim polugama). Poluga kvacila mi ne stoji u odgovarajucem polozaju ( vidi se da ima mnogo slobodnog hoda - treba da ima oko 10-15mm, a na slici se vidi da ima oko 20-30mm, pritom je na buziru nategnuta do kraja - ili je sajla istegljena ili su opruge korpe istrosene)... Nosac kofera je aftermarket - veoma popularan u Nemackoj, pa pretpostavljam da je motocikl odatle i potekao ( multigauge me jos vise upucuje na to jer je momak, koji ih pravi, Christian Vieth iz DE - link ka njegovom gauge-u je ovde ), a originalni izgled: Na trecoj slici u gornjem desnom uglu se vidi da je napukao vizir... Na istoj toj slici se vidi da je neko prckao sa zicama oko svetala (moraju biti lepo spakovane - to nista ne znaci... ni moje nisu)... Ima podizace kormana, i korman je aftermarket (malo siri i nizi od originalnog) - moguce da je neki Lucas... Migavci nisu originalni - ugradjeni su led ( ja sam se vratio na originalne, jer sam uocljiviji). Do sada sam 2 godine za redom registrovao sa LED migavcima i nisam imao problem - imam ugradjen relej za LED migavce tako da nemam 100 treptaja u minuti, vec 80 - u zakonskom optimumu, pa mi zbog toga nisu nikada pravili problem... To treba proveriti takodje - 4 migavca su u srbiji oko 100e, dok su u DE oko 40e... i to je to sto ja vidim na slikama... Lanca i lancanika nema... ali usvakom slucaju, to i nije neki extremno veliki trosak... po meni, uvek ih treba zameniti. Lanac, lancanike, pneumatike, kocione plocice i kociono ulje... P.S. Christian za svoj gauge trazi oko 140e... sto me opet navodi na ono sto rekoh na samom pocetku, a to je da je neko vodio racuna o ovom motociklu... bar u inostranstvu... eto... toliko od mene. Molim da me neko dopuni/ispravi
-
[mention]vasa.93 [/mention] prelep primerak! Da ti bude seecnq i brza prodaja! I da tamo, gde idete, ostvarite sve vase snove! Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Pucaj druze Sent from my iPhone using Tapatalk
