-
Broj tema i poruka
1156 -
Pridružio se
-
Posetio poslednji put
Tip Sadržaja
Profili
Forumi
Galerija slika
Kalendar
Articles
Sve što je postavio član: m.milivojevic
-
A zasto bi to radili? Onda svi cipovani nece moci da se registruju Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Koji je motor? Na karbovima su to radili u ch samanjivanjem protoga vazduha na flajsnama karburatora. Imas na par sajtova da kupis kompletne kitove za smanjenje, kao i za povecanje. Ako je fi, onda remapiranje Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Kao što sam već nekoliko puta prokomentarisao ovde, komunalna milicija nema pravo da izdaje kazne po ZoBS-u. Da nisam uspeo na ovaj način, išao bih na suđenje, te bih izneo sve dokaze, kao i sve što sam već rekao ovde. Kec iz rukava je zahtev da se uz fotografije dostavi i zapisnik saobraćane policije (samo oni imaju nadležnost za sproveđenje ZoBS-a - čl2.) Malo je potrajalo, ali najbitnije je da je završeno u moju korist. Ne bih komentarisao, već ću okačiti sliku.
- 141 odgovora
-
- 11
-
-
-
Ad hoc vikend vožnja
m.milivojevic je odgovorio članu dragan_alumiroi u Predlozi za izlete i putovanja
Mi prakticno, nismo ni zatvarali sezonu @ProMaster @Astral @Nenadbg88 @DejanNešković @bocca_bastard Srdjan Dejan i ja -
Drugar je dobio novac natrag.
-
Huh, jedva čekam. Samo da nam granice otvore... Završio sam formalnosti, tj registraciju, tehnički... provozao malo pred ovaj sneg... Još samo servis i to je to. Generalno, dobar je primerak. Kontaktirao sam kuću u CH, gde je kupljen, a kasnije i servisiran, radi provere tačnosti podataka servisne knjižice i generalno sve je OK. Drugi sam vlasnik uopšte. Garaža je malo dalje, ali, šta da se radi. U blokovima.
-
Ne ne. Nisam. Ne mislim da ima zlobe, vec bas ono sto sam rekao. Fizicki izgled pojedinca i navike nemaju veze sa brandom. Isto tako je bilo jos 2007-e u mts-u. tzv mistery shopper. Sustina te logike, nije da se kazne prodavci, vec da se uoce mane i da se unaprede prodajne vestine. Marketing nije kada ti se vrati proizvod, vec kupac. To treba da shvatimo. U ovom slucaju pricamo o Motolandu, ali je ova prethodna recenica itekako primenjiva u mnogim sferama.
-
Zasto etiketirati i izvoditi nepotrebne zakljucke? Fizicki izgled i zivotne odluke nisu bitne. Fokusirajmo se na prodavnicu i uslugu. Ja ne zelim da propadnu, ali da, uslugu moraju da poboljsaju. Treba da stoje iza svojih reci. Ako su mi rekli da ce zvati, pa da gori zemlja moraju da zovu. A ne ja njih da zovem, a oni nezainteresovani. Bitan je karakter. Temu nisam pokrenuo, ukljucio sam se veoma kasno, ali da, samo sam preneo moje iskustvo. Mislim da treba da prenesemo nasa iskustva u vezi sa doticnim, i da se nadamo da neko od vlasnika/radnika cita ovu temu. Isti tako da ce unaprediti svoje poslovanje, a ne sa ce kazniti radnike ili ih pak otpustiti. Ne treba da budemo zlobni i zajedljivi. Ocito je da je prodavnica dobro snadbevena kvalitetnom opremom i po meni treba da unaprede poslovanje i isto tako da ove kritike prihvate u najboljem svetlu (naravno ako citaju). Toliko. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Kolege, Bez ljutnje, Louis nije tema. Vratimo se originalnoj temi. Isto tako nije tema kolicina novca koja se trosi u radnji. Svako trosi u skladu sa svojim mogucnostima. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
@ProMaster čeka i dalje... Najgore je to što je drugar krenuo da kupi mnogo kvalitetniji brand, ali su ga ubedili da uzme Modeka. Još je drugar pitao lepo, jel' može da se zakopča jakna za pantalone? Može. Još drugar ispade debil jer nije uspeo to da uradi, pa je poslao jaknu sa pantalonama da oni provere... Zvao ih je pred novu godinu, rekli su do nove godine. Zvao ih je posle praznika, rekli su ove nedelje. Zvao ih je danas, rekli su ove nedelje sigurno... Upitao je da li to znači četvrtak, kaže čovek da. Ovaj četvrtak Da. 21-i? Da. Hajde... Čekaće drugar. Čeka od kraja novembra. Iskreno, ako ne bude 21-og, drugar će preko advokada da pljusne opomenu pred tužbu, pa da traži i da se mu se vrate novci i da se uračuna referentna kamatna stopa inflacije, da se plate troškovi advokata... Eto... Čekaće drugar...
-
Honda xr200 (koja je ovo masina na njoj) fabricka nije
m.milivojevic je odgovorio članu nadoveza u Generalno
Kakav si ti kralj. Respect! Sent from my iPhone using Tapatalk -
huh... zestok za*eb...
-
Ok, Izvinjavam se onda. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Koliko se secam [mention]ThePainkiller [/mention] je radio nesto slicno na banditu. Iz s u n, pa mozda moze da ti pomogne... Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Ovde ti je najlakse pronaci... https://www.ebay-kleinanzeigen.de/ KP na nemacki nacin. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
To je to... Ne brigaj Sent from my iPhone using Tapatalk
-
moze da se prepravi... tj ne da se prepravi, već da se poveže kako treba.. daj mi malo više detalja, kako bih potražio šemu...
-
Pa da... Upravo se o tome radi... Treba da zastiti ram, ali i da pukne ukoliko je sila prevelika... Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Jel ti znas kakav to udarac mora biti, da bi slajder iskrivio ram? Pre ce ti puci slajder nego ram. Oni moraju biti tako dizajnirani, da zastite od udarca (do sile odredjenog inteziteta). Suludo bi bilo da se dizajniraju da lome ram... Koliko znam, deltabox ram je veoma izdrzljiv... Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Ako je to ova slikana avataru, to je to... Ne brigaj. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Posten i korektan odnos. Pedantnost. I da... Volim kada ne ispustam motockl iz vida, ne zbog kontrole radova, vec kako bih i ja nesto naucio tj stpljenje. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Doterao ga i spakovao u garazu. Cekamo tehnicki i tablice.... Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Slike sam ostao dužan, pa ih okačih sada... Inače, motocikl je prodat kolegi sa foruma, čak i pre fotografija... Sa srećom mu bilo, da ga služi, kao mene što je služio i da ga uvek bezbedno kući vrati!
-
-
Hah, Ne prizivaj. Al ako se nesto desi, znamo da je@Forsberg ;-) Sent from my iPhone using Tapatalk
