[mention]Dejan Nešković [/mention] ne znam da li si stigao da mu zamenis ulje sto ti dadoh il ce to novi vlasnik? Bese ipone full synth i filter? Sent from my iPhone using Tapatalk
engleski... za*ebi google translate.
naravno da nema reklamacije.
nemas pravo ni ovde na reklamaciju za polovan deo, otkuda ti to?
pogledas sliku, pitas, platis, posalje ti i to je to...
Sve zavisi odakle ti salju i koliki je deo. Uglavnom ide preko dhl-a, last mile posta srbije. Platis preko paypala, al prethodno se dogovoris sa prodavcem. Jesam. Narucivao sam. Sent from my iPhone using Tapatalk
Nikad nemoj da vozis sa flip-up-om... Naravoucenije... Otvorices je u gradu, kad je vrucina, pokupice te neki slepac, slomice ti vilicu... Samo FF... A to sto pirka... Iskuliraj... Imao sam taj dodatak, i poklonio dalje... Fz je polu naked... Tako treba... Sent from my iPhone using Tapatalk
Evo ti ovaj, al pogledaj malo bolje na ovom portalu. Ima ih, video sam. Gerade bei #eBayKleinanzeigen gefunden. Wie findest du das? https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/bmw-r1200-k25-k29-hpcarbon-abdeckung-zylinderkopfhaube-links-neu/1664873769-306-4096?utm_source=copyToPasteboard&utm_campaign=socialbuttons&utm_medium=social&utm_content=app_ios Salju za srb i placas preko paypala Sent from my iPhone using Tapatalk