Jump to content

Moto Zajednica

m.milivojevic

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1156
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: m.milivojevic

  1. Ploca je originalna za krauser K5 kofer, 47L koji mi je visak takodje... Razmisljam se da prodam kofer sa plocom, u kompletu o nevezano za to nosac... Sent from my iPhone using Tapatalk
  2. Jel ti treba sa plocom ili ne? Ja imam neki “homemade”, do nedavno je bio na mom motoru, pa sam zamenio sa originalnim givijem. Jak je, gvozdjurija. Trebalo bi da se malo sredi (farbanje) i da se mozda ispravi jedna strana... mozda... Srafi se ispod rukohvata za suvozaca... Sent from my iPhone using Tapatalk
  3. Koliko dugo nisi menjao akumulator? Proveri napon Sent from my iPhone using Tapatalk
  4. Ne i ne isplati se. Sent from my iPhone using Tapatalk
  5. [mention]Marko81 [/mention] nazalost, nema takvih... I oni kukaju za njima... Imaju obicne, nisu prohromski i sajbnice su kao sto je [mention]N.F.S. [/mention] nasao... [mention]Markone88 [/mention] je dobio sjajne :-P Sent from my iPhone using Tapatalk
  6. Sigurno-st Zrenjanin. 023540077 Trebace im tacne dimenzije Sent from my iPhone using Tapatalk
  7. @Marko81 ako ih nadjem, koliko kom ti treba?
  8. @Marko81 nema na čemu. Samo da ih nađem.
  9. jbg. Ko zna zna. Mi Ere jedemo samo meščinu.
  10. nikakav problem... daj samo dimenzije. na 2 min vožnje su mi, pa ću otići
  11. Da je zvao na pivo il' pečenje, pa da se iscimam do karaburme... On zove na pastu.... c c c
  12. ovakve ja uzimam. kao što je rekao @N.F.S.
  13. Sent from my iPhone using Tapatalk
  14. Počinje mi sast u 17h i oko 18:30 završavam pa idem po šrafove. Hvala na pozivu za ručak, al' ne prelazim na tu stranu reke. Izuzetak je sutra, kada cu biti zbog posla u Bul D.Stefana posle 17h. Mogu da ti ostavim broj pa da me pozoves i pokupis veceras oko 19:30 na nbg-u.
  15. @Markone88 kad zavrsim sa poslom, idem do šrafka da ti kupim 4 šrafa, pa da odemo na ručak
  16. korak navoja je standardizovan u odnosu dimenzije šrafova
  17. Pa lepo sam ti predložio. Kupi sva 4 i zameni. A te oznake su oznake materijala, max sile stezanja itd itd... Imam drugara gravera, možda bih mogao da ti organizujem graviranje na glavi šrafa.
  18. Nešo druže, Ja sam skapirao da @Markone88 živi u BG-u i samo mu dajem info gde može naći srafove u kvalitetu. Prohromske. U potrebnim dimenzijama. E sada, kako glava izgleda, da li je nazubljena ili nije... Ma dajjj... Nebitna stvar u životu. Estetici. Funkcionalnosti. Ispravnosti...
  19. pa eto... super. onda imas resenje. nema potrebe da se stekas i kupujes 1 ili pak 4 u srafku (za 300din), kad vec u bmw-u imaju nazubljeni kao 5 dinara za 2000
  20. Pa ako trazis takve originalne i ako ih bas nigde nema (a pritom ne vidim da postoji bilo kakva razlika u funkcionalnosti), ti kupi u bmw-u. Ili prodji do srafka pa zameni sva 4. A ako ti je lakse mozes da odes do majstora pa da ti zameni, tada neces ni znati da je zamenjeno... Lakse ces preziveti skrnavljenje lepotana. ;-) Sent from my iPhone using Tapatalk
  21. Farba... Traka... Moze biti bilo sta... Ionako ceh ih ispolirati ako uzmes ovaj primerak. Il’ ofarbati Sent from my iPhone using Tapatalk
  22. Kako mislis nazubljenu glavu kao 5 dinara? To mi nije bas jasno... Sent from my iPhone using Tapatalk
  23. Pogledaj u srafku u pariske komune. Ja sam tamo pre par dana kupio prohromske Sent from my iPhone using Tapatalk
  24. Na modelima od 2012 se nalazi tu, zbog hladjenja... A ova druga stvar je...? Sent from my iPhone using Tapatalk
  25. Aj ti prvo zameni filter vazduha... Probaj to, pa onda proveri karburatore... P.S. ja menjam u martu i novembru. Sezonu zavrsavam kad padne sneg u bg-u, ove god je to bilo 3-eg januara, a poceo sam da vozim 06. Februara... Sent from my iPhone using Tapatalk
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja