-
Broj tema i poruka
1156 -
Pridružio se
-
Posetio poslednji put
Tip Sadržaja
Profili
Forumi
Galerija slika
Kalendar
Articles
Sve što je postavio član: m.milivojevic
-
Uzgred, potrazi ovde: https://www.ebay-kleinanzeigen.de Ja kupih nedavno nova migavca + novo stop svetlo + nov relej za korektne novce
-
Izvinjavam se, zaspao sam sinoc, a od ranog jutra guzva na poslu... mada sam ubedjen da je mala verovatnoca da je stradao...
-
Slazem se sa Nenadom. Pogledaj servisno uputstvo. Aj sescu za komp malo kasnije, pa cu ti proslediti ako nemas. Mozes unimerom da premeros otpore i da proveris da li ima prekida u pomeranju (da li gubi kontakt). Fz6 kao i fzs600 imaju dijagnostiku tps-a. Saljem ti malo kasn detalje kako da isproveravas. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
U prodaju moze, al nisam jos cenu odredio. To mi je najgori deo. Ne znam sta bi bilo korektno i ispravno, tj koliku cenu da stavim. Kupac bi uvek zeleo manje, prodavac vise i eto... Ne znam... Ako znas i ako imas ideju koju cenu da stavim sa obzirom na to sta sam sve stavio, molim te posalji mi privatno u poruci. Da sumiram: - QS - Oiler - Voltmetar Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Kad sam dosao kuci, video sam kako sam namestio cam... Jbg. Vidi se po obrtaljci da saltam, a po vetru se cuje ubrzanje... Radi i downshift, al ne mo’s ko sivonja da gurnes na dole... Mora s’ razumevanjem. Popusti se gas, smiris agregat, pa onda... Vidi se u prvoj polovini snimka. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Ma gde... To ti se samo cini. Celo moje drustvo prvenstveno obraca paznju na signalizaciju i uocljivost. Ja sam imao ove led i bili su mi simpa. Stavio sam i relej, pa su lepo migali, ali me mnogo nerviraju. Svaki cas crkavaju (barem jednom u sezoni). A i tehnicki pregledi smaraju... Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Konacno mi stigli fabricki migavci, pa zamenih LED sa kojima se ganjam godinama. Em sto nisam uocljiv, em sto crkavaju, pa svaki cas moram da se maltretiram i da oh menjam. Napiju se kinezi vode, sa obzirom na to da mi motor stoji napolju. Japanac je japanac... Takodje, uhvatio vremena da povezem Quickshifter koji sam napravio, za sada sam prezadovoljan ( jbg, nisam imao crni kabal, pa napravih sa belim). Pricvrstio i senzor (imam LED indikaciju ispravnosti, zarad brze dijagnostike) Od silne zelje da probam, mrzelo me da odem do stana po kameru, pa ne napravih video. Uredjaj imam Quickshifter, Oiler, voltmetar) Upravljiv je u potpunosti (vreme prekida varnice, interval podmazivanja i vreme trajanja podmazivanja...) Za sada je povezan samo QS. Voltmetar radi automatski. E sada, shvatio sam da je potpuno beskoristan u prednjem delu motocikla, jer ne mozes da pogledas informacije na displayu u toku voznje, tako da cu ga za koji dan spustiti ispod sedista. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Zelena ti je masa. Zeleno-Bela (ako je G/W oznaka za zeleno-belu) ide na CDI Zeleno-Crvena (ako je G/R oznaka za zeleno-crvenu) ide sa neutral switch-a. Znaci, treba da spojis G/W i G/R. Ali nemoj to da radis Nije bezbedno.
-
Pogledaxu semu malo kasnije ako nadjem, pa cu ti reci, Ali moj ti je savet da to nikada ne uradis. Bolje zameni prekidac nego da ga onesposobis. Ne daj boze da krenes sa spustenom copavom.... Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Kolege, Ima li međ' nama nekog ko ima motornu testeru i znanje da mi obori jedno 3-4 drveta na placu. Lokacija Avala - Šuplja stena Naravno, uslugu plaćam. Miki 0656929955
-
Gde su slike? :-) Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Nema na cemu. Uvek. Rekoh ti ja u poruci da se sa fzs-om neces pokajati. Tako je. Kod mene je oko 14 cm. Jbg. Ne mogu bolje da izmerim, Tj ne vidi se na slikama Sent from my iPhone using Tapatalk
-
@malitomic Ako ti znaci Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Art Petrol (Avala-Ralja) 23.Apil '20.
m.milivojevic je odgovorio članu yogibear u Motoristi Na Drumu
Dobro je da je kolega ziv... Po izgledu motora i automobila, izgleda da je kolega uspeo da obori motor. To mi deluje kao jedino logicno objasnjenje ovakog izgleda... pa da je u paraleli tockovima udario u auto, i slomio se ovako. U klizanju je verovatno otpao i rezervoar. Kolega, drz se! Sent from my iPhone using Tapatalk -
jedino ne mogu ako je can bus mreza (a mislim da s1000rr ima can bus)
-
moze Vlado.... pomunuh gore telemetriju Generalno planiram da razradim ovaj segment, ali mi sada malo ne dozvoljava vreme zbog ove situacije. Ja sam sebi hteo da pravim nesto slicno ovom (naravno ne bas ovako fancy display) - ovaj je oko 2k €.
-
@marettoo to je to! svaka cast!
-
Kad promenite auspuh morate pregledati i ugao paljenja. Ja sam stavio Robertov otvoreni top i ponovo sam morao da setujem tps (moj je 600ccm sa karbovima). Nema pucanja (mada volim kad pukne). Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Rasklopis sve pa vidis gde svetli. Takodje, moras malo da se cimas sa davanjem kontakta i skidanjem sa istog...od tri sijalice, svaku sam naopako okrenuo ( + i - ). Plasticni cep i u njemu sijalicica. Izvuces i metnes ledovku. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Ne bas danas, al ovih dana... Skinuo retrovizore, konzolne plastike, presao smirglom 270, pa prajmerom i crnim sprejom. Rasklopio instrument tablu, ubacio ledovke kao pozadinsko svetlo. Potpuno drugaciji i dozivljaj Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Sto se tice indikatora stepena prenosa, ti sa alija su ok. Dolaze sa oem konektorima i potrebno je samo sa pickup-a da se dovuce jedan provodnik. Kupite, ja cu da vam pomognem oko povezivanja. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Pa ne znam zbog cega drugo... Nervira me kad me uhvati kisa, pa se blato tu zavuce.... :-) Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Heheh, Cim zavrsim, kacim slike. Mozda i otvorim temu, ako urednistvo nema nista protiv... Sent from my iPhone using Tapatalk
-
mnogo je lep žućko... mislim da sam vas pre neki dan video kod SIV-a... ja sam malo brže prošao sa plavim FZS-om
