-
Broj tema i poruka
1156 -
Pridružio se
-
Posetio poslednji put
Tip Sadržaja
Profili
Forumi
Galerija slika
Kalendar
Articles
Sve što je postavio član: m.milivojevic
-
hvala mnogo na svim savetima! još ništa ne stavih... razmisliću
-
Za koji auto? Ako pasu na 500L, verovatno sam zainteresovan... Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Zvanicna legalizacija filtriranja. Ovako je u sivoj zoni. Omogucavanje registracije bez demontiranja dodatne opreme. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Da da. Imali smo dobar tempo. Mi smo bese prvi stigli u LA? Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Dankeschön. A sta da turim? Bas me hvata jeza kad vozim po noci. Jbg, vidi se, al ne onako kako ja hocu... Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Mislim da je ovde sve objasnjeno... Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Pa sad gledam. Da. Plastikaner, bez reljefa... Sent from my iPhone using Tapatalk
-
@zika56 Pa da. I ja sam istog misljenja. Led bez projektora je katastrofa. Rasipa snop, em sto ne vidis, em sto zaslepljujes druge. Iskreno nisam obratio paznju na kelvine. Vise sam gledao koncept, bi-led sa projektorom i H4 adapterom, kako bih sto manje izmena imao. Ovde fakticki samo izvadim moju H4 i zabodem ovu. E da, imao bih cimanje, da sa vezicama pricvrstim visak kabla. Nadjoh neke od 5k kelvina i 5k5. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Led sijalice, same po sebi nemaju neku specijalnu funkciju ukoliko nemaju projektor. E sada, obzirom da tragam za funkcionalnim svetlima razmisljao sam o ugradnji xenona (bi-xenona), itd. Tu bih imao komplikaciju na tehnickom, tj morao bih svake god da ih vadim napolje, jos ako policija zaustavi, mogu da posalju na vandredni tehnicki. Naleteh, sasvim slucajno, kod alije bi-led sa projektorom, pa me zanima vase misljenje u vezi istog. Da li neko ima iskustva/savet. U pitanju je plug and pray koncept H4 sa projektorom. € 18,47 35% Off | H4 9003 LED RHD/LHD Mini Bi-LED Projector Headlight Lens 90W 6500K LED H4 Headlamp Retrofit Car Styling High Low Lights 12v 24v S.CLICK.ALIEXPRESS.COM Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Prodajem masinu za ves u korektnom satnju, Gorenje. Masina je u Uzicu. Cena 100€ Sent from my iPhone using Tapatalk
-
GS? Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Šone, Kao sto kaze kolega, Samo polako, prodace se. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Najprostije receno Stap-kanap Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Kao i kompletan video zapis vožnje (ukoliko nekog zanima): II deo 09.11.2019 - DIS Lazarevac - Fotografisanje na krivini III deo 09.11.2019 - Fotografisanje na krivini - Garasko jezero IV deo 09.11.2019 - Garasko jezero - Ostr(o)vica V deo 09.11.2019 - Ostr(o)vica - Beograd U povratku smo za malo imali incident, vidi se u poslednjem zapisu od 59:56 do 1:00:00
-
-
Dankeschön Ja ne stigoh da okacim, danas cu u toku dana. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Ja imam te kineske, alu, samo bez sklapanja. Veoma sam zadovoljan, a uzeo sam ih jer me nerviraju duge poluge. Krace su mi elegantnije Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Kad padne sneg. Prosle godine sam cak po susnezici vozio do pumpe (ali nekih 400-500m), da napunim rezervoar i da ga tako spakujem na spavanjac. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Aj ako budem prolazio tamo, i ako ima, cimam te na mob. Imas na store-u za tel(google, ios) mmoc aplikaciju. To je njihova, pa isprati sta ima... Sent from my iPhone using Tapatalk
-
@Satelis za malo da bude fatality. Ja sam samo u retrovizoru video kako je kolegi ispred maxi skutera proletela ovca. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Isli kolega@Nenadbg88 i ja. Ima svega. Imas i aplikaciju za tel Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Ja vozim ovako: Odelo Metropolitan policije ( 100% regularno i legalno u RS i u zemljama okruženja). Dvodelno. U army shopu u Borči, pantalone 600din, jakna 1200. Korišćeno nekoliko puta ove godine, prezadovoljan sam.
-
ovoj? Google Maps GOO.GL ★★★★☆ · Tankstelle · Magistralni put M22 Knezevac
-
Ja sam isao kod Bana sa miljakovca, po preporuci @sashac da ofarbam ralicu i da mi zavari slomljeni deo. sve preporuke!
-
U kom si delu grada? Hoces da vozimo zajedno do LA? Ja sam u Zemunu Sent from my iPhone using Tapatalk
