Jump to content

Moto Zajednica

m.milivojevic

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1156
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: m.milivojevic

  1. hvala mnogo na svim savetima! još ništa ne stavih... razmisliću
  2. Za koji auto? Ako pasu na 500L, verovatno sam zainteresovan... Sent from my iPhone using Tapatalk
  3. Zvanicna legalizacija filtriranja. Ovako je u sivoj zoni. Omogucavanje registracije bez demontiranja dodatne opreme. Sent from my iPhone using Tapatalk
  4. Da da. Imali smo dobar tempo. Mi smo bese prvi stigli u LA? Sent from my iPhone using Tapatalk
  5. Dankeschön. A sta da turim? Bas me hvata jeza kad vozim po noci. Jbg, vidi se, al ne onako kako ja hocu... Sent from my iPhone using Tapatalk
  6. Mislim da je ovde sve objasnjeno... Sent from my iPhone using Tapatalk
  7. Pa sad gledam. Da. Plastikaner, bez reljefa... Sent from my iPhone using Tapatalk
  8. @zika56 Pa da. I ja sam istog misljenja. Led bez projektora je katastrofa. Rasipa snop, em sto ne vidis, em sto zaslepljujes druge. Iskreno nisam obratio paznju na kelvine. Vise sam gledao koncept, bi-led sa projektorom i H4 adapterom, kako bih sto manje izmena imao. Ovde fakticki samo izvadim moju H4 i zabodem ovu. E da, imao bih cimanje, da sa vezicama pricvrstim visak kabla. Nadjoh neke od 5k kelvina i 5k5. Sent from my iPhone using Tapatalk
  9. m.milivojevic

    Bi-Led

    Led sijalice, same po sebi nemaju neku specijalnu funkciju ukoliko nemaju projektor. E sada, obzirom da tragam za funkcionalnim svetlima razmisljao sam o ugradnji xenona (bi-xenona), itd. Tu bih imao komplikaciju na tehnickom, tj morao bih svake god da ih vadim napolje, jos ako policija zaustavi, mogu da posalju na vandredni tehnicki. Naleteh, sasvim slucajno, kod alije bi-led sa projektorom, pa me zanima vase misljenje u vezi istog. Da li neko ima iskustva/savet. U pitanju je plug and pray koncept H4 sa projektorom. € 18,47 35% Off | H4 9003 LED RHD/LHD Mini Bi-LED Projector Headlight Lens 90W 6500K LED H4 Headlamp Retrofit Car Styling High Low Lights 12v 24v S.CLICK.ALIEXPRESS.COM Sent from my iPhone using Tapatalk
  10. Prodajem masinu za ves u korektnom satnju, Gorenje. Masina je u Uzicu. Cena 100€ Sent from my iPhone using Tapatalk
  11. GS? Sent from my iPhone using Tapatalk
  12. Šone, Kao sto kaze kolega, Samo polako, prodace se. Sent from my iPhone using Tapatalk
  13. Najprostije receno Stap-kanap Sent from my iPhone using Tapatalk
  14. Kao i kompletan video zapis vožnje (ukoliko nekog zanima): II deo 09.11.2019 - DIS Lazarevac - Fotografisanje na krivini III deo 09.11.2019 - Fotografisanje na krivini - Garasko jezero IV deo 09.11.2019 - Garasko jezero - Ostr(o)vica V deo 09.11.2019 - Ostr(o)vica - Beograd U povratku smo za malo imali incident, vidi se u poslednjem zapisu od 59:56 do 1:00:00
  15. Dankeschön Ja ne stigoh da okacim, danas cu u toku dana. Sent from my iPhone using Tapatalk
  16. Ja imam te kineske, alu, samo bez sklapanja. Veoma sam zadovoljan, a uzeo sam ih jer me nerviraju duge poluge. Krace su mi elegantnije Sent from my iPhone using Tapatalk
  17. Kad padne sneg. Prosle godine sam cak po susnezici vozio do pumpe (ali nekih 400-500m), da napunim rezervoar i da ga tako spakujem na spavanjac. Sent from my iPhone using Tapatalk
  18. Aj ako budem prolazio tamo, i ako ima, cimam te na mob. Imas na store-u za tel(google, ios) mmoc aplikaciju. To je njihova, pa isprati sta ima... Sent from my iPhone using Tapatalk
  19. @Satelis za malo da bude fatality. Ja sam samo u retrovizoru video kako je kolegi ispred maxi skutera proletela ovca. Sent from my iPhone using Tapatalk
  20. Isli kolega@Nenadbg88 i ja. Ima svega. Imas i aplikaciju za tel Sent from my iPhone using Tapatalk
  21. Ja vozim ovako: Odelo Metropolitan policije ( 100% regularno i legalno u RS i u zemljama okruženja). Dvodelno. U army shopu u Borči, pantalone 600din, jakna 1200. Korišćeno nekoliko puta ove godine, prezadovoljan sam.
  22. ovoj? Google Maps GOO.GL ★★★★☆ · Tankstelle · Magistralni put M22 Knezevac
  23. Ja sam isao kod Bana sa miljakovca, po preporuci @sashac da ofarbam ralicu i da mi zavari slomljeni deo. sve preporuke!
  24. U kom si delu grada? Hoces da vozimo zajedno do LA? Ja sam u Zemunu Sent from my iPhone using Tapatalk
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja