Jump to content

Moto Zajednica

m.milivojevic

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1156
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: m.milivojevic

  1. U Nemackoj besplatno do 7.5 tona u svim pravcima, nema ogranicenja, vec samo preporucene brzine, minimalno po 3 trake po smeru. U Francuskoj sub2 trake, limit 130, a ubijaju sa cenama. Od Nemacke granice do Pariza nesto manje od 400km, oko 60e. Jedan smer. AT je korektna sa cenama i koliko se secam oko 10 dana 15e, mesec dana 25. Sent from my iPhone using Tapatalk
  2. 100% si u pravu. ZK je samo garancija osiguranja da u slucaju nezgode pricinjene trecim licima postoji kogucnost da se naplati steta i traje samo dok vazi polisa od autoodgovornosti. Sent from my iPhone using Tapatalk
  3. Da da. U BiH je problem isto politicke prirode. Vise entiteta, vise odgovor ih tela... Bice i to reseno nekad... Sent from my iPhone using Tapatalk
  4. Tako je... Da si kupio prosle god uz registraciju, vazila bi ti godinu dana. :-) Pisao sam o ovoj temi ranije na forumu. Sto se tice Makedonije, konacno su se stekli uslovi da se ukone ZK, sto ce i biti, najverovatnije od sledece godine... Sent from my iPhone using Tapatalk
  5. Zeleni karton vazi do dana isteka polise obaveznog osiguranja. U prevodu 12 meseci ili krace. Ja npr nemam zeleni, rega za auto mi istice u sept. Kupujem zk i vazice mi samo 1 mesec Sent from my iPhone using Tapatalk
  6. Da da. Nekoliko maxi skutera i ucinilo mi se nc. Da nisam morao za bg, mogao sam se prikljuciti. Sent from my iPhone using Tapatalk
  7. Mislim da sam vas sreo u Uzicima. Malo pred Sevojnom. Ja sem iz Ue-a isao ka Bg-u. Tu negde oko pola 1, 20 do 1 Sent from my iPhone using Tapatalk
  8. Eto, vidis. Hvala na pojasnjenju. Meni mirise. Operem sundjere i onda naprskam ovim. Sent from my iPhone using Tapatalk
  9. Ima sigurno. Ali ja ne znam italijanski :-) Evo ti slicice: Samo naprskas i ostavis da se osusi. Ja koristim njihov sprej za lanac, sredstvo za ciscenje lanca, silikonski sprej za plastiku... Sent from my iPhone using Tapatalk
  10. Kupio sam ja sprej za odrzavanje. Imas u Uradi sam. Par stotina dinara Sent from my iPhone using Tapatalk
  11. Dobrodosao, Nego, jel se meni cini da na majici pise Bajaga, a da je na slici Cukic. Sent from my iPhone using Tapatalk
  12. Samo zamisljam jedno 20 go unapred... Moja cera, sa nekim na motor... Hmm... :-)@sashac ulepsao si mi dan Sent from my iPhone using Tapatalk
  13. Izvrseno Sent from my iPhone using Tapatalk
  14. A sve ces kao da dostizes tu krajnju? :-) Sent from my iPhone using Tapatalk
  15. Evo je tema: Pomoc oko papira Pomoc oko papira - Generalno - BJBikers Forum R.TAPATALK.COM Pozdrav svima, ja sam Nemanja Lazarevic iz Arandjelovca, imam motor Cagiva freccia 125cc 10p jakoooo star model, u Srbiji ne znam da li se moze pronaci jos jedan takav model....naravno motor nema papire jedva sam mu maske nasao da ga sredim da lici na nesto ove godine mu je 30 ta, 1989 je godiste... Sent from my iPhone using Tapatalk
  16. Ljudi, Ja ne vidim moje komentare, a ubedjen sam da sam vec par puta odgovarao na ovu temu :-) Sent from my iPhone using Tapatalk
  17. Safove safi unakrsno na tocku j obavezno moment kljucem pritezi. Sent from my iPhone using Tapatalk
  18. Verovatno. Probaj malo da prelistas forum. Znam da je bilo slicnih tema, ali ne znam tacno gde... Sent from my iPhone using Tapatalk
  19. Imas slicnih risera na aliju. Ne znam cene. Sent from my iPhone using Tapatalk
  20. Hvala na detaljnom pojašnjenju. Ja ne pljujem, čak se i divim. Generalno, vidim mnogo prednosti a jedna od najbanalnijih - održavanje lanca. Samo gas i vozi. Iskreno, malo još iskustva, još malo godina života i ja prelazim na GS
  21. Ne isplati ti se druze sa tim zajebavati. Veruj mi. Kao sto kaze@bdada, prepakuj. Ja bih ti dodao da ce da ti se isplati, samo ako radis sam. Ako i za to olacas majstora... Pusti... Ne vredi... Sent from my iPhone using Tapatalk
  22. Imao sam zelji da vozim BMW, Ali od kada sam video ovo: BMW Fatal Flaw BMWFATALFLAW.COM Vise nemam... Sent from my iPhone using Tapatalk
  23. Ma ljudi, najjeftinije je zameniti ceo komplet. Kad je nesto zrelo za zamenu, ja uzmem i zamenim. To je ono “redovno odrzavanje” :-) Sent from my iPhone using Tapatalk
  24. Ja se druze, sa tim ne bih igrao. To je falsifikovanje -krivicno delo. Probaj da kontaktiras proizvodjaca ili pak da proveris u policiji kako mogu da ti unesu pus, pa da pokusas na neki nacin da registrujes. Kontaktiraj muzej automobila, protrci malo po netu, pa da probas da registrujes kao oldtimer (ukoliko je 30gkd starosti i pri tom ima istorijsku vrednost, mozda i prodje) @bdada obzirom da si veoma strucan sto se tice ovog, molim te, prokomentarisi. Sent from my iPhone using Tapatalk
  25. Hvala mnogo @mi-co Sent from my iPhone using Tapatalk
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja