Jump to content

Moto Zajednica

m.milivojevic

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1156
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: m.milivojevic

  1. Ne znam za to, moguce da mi je promaklo, al da cu da se kuvam u koloni na 40+, necu, pa makar kazne placao. Sent from my iPhone using Tapatalk
  2. Nisam policajac, ali mogu da potvrdim da su mi najmanje 5 puta, ako ne i vise, pokazali da udjem u zutu traku. Valjda je i njima lakse, da ne misle o nama dok se provlacimo. Sent from my iPhone using Tapatalk
  3. Srecan put! Sent from my iPhone using Tapatalk
  4. @N.F.S. Ti si bre show čovek! Svaka čast! Sent from my iPhone using Tapatalk
  5. Taj dan isao do Ralje na voznju, vratio se, sedim u stanu i pocinje kiša... Gledam kroz prozor, ok. Pada... I pada... I pada... I ne prestaje. Istrcao sam, voda do kolena... Samo sam ga pregurao na parking iza... Srećom da sam bio tu. Najjace je da su mi auti bili parkirani sa druge strane ulice i da nijednom voda nije dosla do praga... Ulica nageta na stranu gde je motor... :-( Sent from my iPhone using Tapatalk
  6. Nista te ne sprecava da ga sada kupis i da das kljuceve npr meni ;-) Do avgusta :-P Sent from my iPhone using Tapatalk
  7. Dobrodošao. Obzirom da tražiš FazerS2, obrati se @Clyde . Prodaje svoj koji je u perfektnom stanju. Možeš ga videti i u rubrici Oglasi. P.S. Srećno na polaganju!
  8. Istripovao se da zna da pliva. i kad je zagustilo, morao sam da skacem da ga spašavam. Ljeta gospodnjeg 2019-e, juna meseca...
  9. Mozd. Uradi sam par stotina din ;-) Uzeo ja. Nike fancy pakovanje kao u louisu ali ista je svrha. SET ZA POPRAVKU AUTOMOBILA 6 DEL - Dodaci/delovi | Uradi Sam Doo URADI-SAM.RS SET ZA POPRAVKU AUTOMOBILA 6 DEL - kupi ili rezerviši online. Specijalne cene, akcije, popusti u internet prodavnici. Specifikacija · Uporedi · Kupi · Dostava SPREJ ZA POPRAVKU GUMA 300ML - Sprejevi za održavanje | Uradi Sam Doo URADI-SAM.RS Uradi Sam Online prodavnica – kupi odmah ili rezerviši. Sprej za popravku guma 300ml l Specifikacija I Cena I Isporuka I Sent from my iPhone using Tapatalk
  10. Odlican. Ja razmišljam o BMW K1200R
  11. Nema to veze. Cim unese jmbg u aplikaciju u jednom od koraka, aplikacija pozove webservis u uos-u(udruzenje osiguravaca) i vrati premiski stepen. Ovo ja garantujem, jer sam radio na arhitekturi sistema i na implementaciji... Sent from my iPhone using Tapatalk
  12. Premijski se vezuje za JMBG Sent from my iPhone using Tapatalk
  13. Mislim da nije u redu da offujemo. Prodavac prodaje, kupac kupuje. Prosto... Ima čovek pravo da pokloni i za džabe ukoliko želi, a naravno da ima pravo i da postavi iznos od 10k€. Ko je zainteresovan i ko smatra da vredi toliko, platiće.
  14. Meni deluje odlicno. Kapiram da danas dolaziš sa njim.
  15. Zanimljiva jesu, funkcionalna nisu (osim ukoliko nemas projektor da skupis snop). Da. Postoji tema. Sent from my iPhone using Tapatalk
  16. Ja nista... a@Astral mnogo toga na mom motoru :-) Za početak ulje i filter ulja. Sipali smo Motul 5100 15w50 A potom i sajlu sauha... @Astral hvala na vremenu, kisnom odelu, prsluku i kisnoj obuci. Pokisao bih k’o mis. @abarth_maniac hvala na savetu. Sent from my iPhone using Tapatalk
  17. U pravu je... Uplase se. Budu sa jedne strane, kad zagrmis, srce im u pete sidje, pa tako jadni, izgubljeni, pretrce... A ti, druze moj, otvori 4-ore oci. Sent from my iPhone using Tapatalk
  18. Hahahha Ti si show! Nasmeja me! Stavi neki laser gun sa pokretnom glavom, pa kad nalete, samo puf ;-) Sent from my iPhone using Tapatalk
  19. Moracu da probam mash... Danas sam prokuvao 70-ak km, sto po gradu, sto do Avale i to u 12sati. Sent from my iPhone using Tapatalk
  20. @Zuba87 drz se! Bitno je da je glava na ramenima. P.S. Drugar prodaje jaknu 4XL, nije je jos stavio na oglase. Kupljena prosle godine, a ove smrsao 30kg, pa mu je velika... Mogu da vas povezem, ako si zainteresovan. Sent from my iPhone using Tapatalk
  21. Ja sam kupio set u Louis-u, da imam u koferu, a pre neki dan, kad mi je zvrknula od sauha, poslusaj[mention=34454]Astral[/mention] i odneh preko puta Zire, da uradim. Prijatan covek, vozi motore, takodje, 500 din. Sad cekam ponedeljak, pa da odem do[mention=34454]Astral[/mention] da stosta nesto instaliramo. P.S. Ako hoces, mozes da mi bacis brzom postom, pa da odnesem i da ti on zavrsi. Sent from my iPhone using Tapatalk
  22. Prelep! Nek je sa srecom i mnogo bezbednih km da predjete! Sent from my iPhone using Tapatalk
  23. Nedelja, 09.06.2019. krenuh iz ZE, da se nađem sa drugarima iz PA, pa obrnusmo krug. Pančevo, Kovin, Stara Palanka, Ram, Veliko Gradište, Golubac, Kapetan Mišin breg, Donji Milanovac, pauza za klopu u Lepenac +, Požarevac, Smederevo, ja na E75, a drugari preko SD-a i Kovina natrag ka PA. 3 R-a (GSX-S 1000, CBR1000RR, Kawa 1000) 2 Touringa (ER6n i moj Fazer 600) Cena skele od ove godine je 500 din. Držasmo se dobro sa R-ovima
  24. @Scholesy198, Pratim već neko vreme tvoje avanture! Svaka čast! Nije bitno koliko je cc, već je bitan duh i volja! Sent from my iPhone using Tapatalk
  25. :-) A mozemo i sada da se nadjemo, da vidimo odmah da li odgovara... Ako ti je ok Sent from my iPhone using Tapatalk
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja