-
Broj tema i poruka
1156 -
Pridružio se
-
Posetio poslednji put
Tip Sadržaja
Profili
Forumi
Galerija slika
Kalendar
Articles
Sve što je postavio član: m.milivojevic
-
DA LI STE ZA LEGALIZACIJU PROVLAČENJA !
m.milivojevic je odgovorio članu Kowalski u Akcije Motociklista
Ne znam za to, moguce da mi je promaklo, al da cu da se kuvam u koloni na 40+, necu, pa makar kazne placao. Sent from my iPhone using Tapatalk -
DA LI STE ZA LEGALIZACIJU PROVLAČENJA !
m.milivojevic je odgovorio članu Kowalski u Akcije Motociklista
Nisam policajac, ali mogu da potvrdim da su mi najmanje 5 puta, ako ne i vise, pokazali da udjem u zutu traku. Valjda je i njima lakse, da ne misle o nama dok se provlacimo. Sent from my iPhone using Tapatalk -
Valter: "Zivi bili pa videli Alpe"
m.milivojevic je odgovorio članu Bruno 68 u Predlozi za izlete i putovanja
Srecan put! Sent from my iPhone using Tapatalk -
@N.F.S. Ti si bre show čovek! Svaka čast! Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Taj dan isao do Ralje na voznju, vratio se, sedim u stanu i pocinje kiša... Gledam kroz prozor, ok. Pada... I pada... I pada... I ne prestaje. Istrcao sam, voda do kolena... Samo sam ga pregurao na parking iza... Srećom da sam bio tu. Najjace je da su mi auti bili parkirani sa druge strane ulice i da nijednom voda nije dosla do praga... Ulica nageta na stranu gde je motor... :-( Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Pozdrav svima na forumu :)
m.milivojevic je odgovorio članu mladenjanjusevic u Predstavljanje Članova
Nista te ne sprecava da ga sada kupis i da das kljuceve npr meni ;-) Do avgusta :-P Sent from my iPhone using Tapatalk -
Pozdrav svima na forumu :)
m.milivojevic je odgovorio članu mladenjanjusevic u Predstavljanje Članova
Dobrodošao. Obzirom da tražiš FazerS2, obrati se @Clyde . Prodaje svoj koji je u perfektnom stanju. Možeš ga videti i u rubrici Oglasi. P.S. Srećno na polaganju! -
Istripovao se da zna da pliva. i kad je zagustilo, morao sam da skacem da ga spašavam. Ljeta gospodnjeg 2019-e, juna meseca...
-
Mozd. Uradi sam par stotina din ;-) Uzeo ja. Nike fancy pakovanje kao u louisu ali ista je svrha. SET ZA POPRAVKU AUTOMOBILA 6 DEL - Dodaci/delovi | Uradi Sam Doo URADI-SAM.RS SET ZA POPRAVKU AUTOMOBILA 6 DEL - kupi ili rezerviši online. Specijalne cene, akcije, popusti u internet prodavnici. Specifikacija · Uporedi · Kupi · Dostava SPREJ ZA POPRAVKU GUMA 300ML - Sprejevi za održavanje | Uradi Sam Doo URADI-SAM.RS Uradi Sam Online prodavnica – kupi odmah ili rezerviši. Sprej za popravku guma 300ml l Specifikacija I Cena I Isporuka I Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Odlican. Ja razmišljam o BMW K1200R
-
Nema to veze. Cim unese jmbg u aplikaciju u jednom od koraka, aplikacija pozove webservis u uos-u(udruzenje osiguravaca) i vrati premiski stepen. Ovo ja garantujem, jer sam radio na arhitekturi sistema i na implementaciji... Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Premijski se vezuje za JMBG Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Mislim da nije u redu da offujemo. Prodavac prodaje, kupac kupuje. Prosto... Ima čovek pravo da pokloni i za džabe ukoliko želi, a naravno da ima pravo i da postavi iznos od 10k€. Ko je zainteresovan i ko smatra da vredi toliko, platiće.
-
Meni deluje odlicno. Kapiram da danas dolaziš sa njim.
-
Zanimljiva jesu, funkcionalna nisu (osim ukoliko nemas projektor da skupis snop). Da. Postoji tema. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Ja nista... a@Astral mnogo toga na mom motoru :-) Za početak ulje i filter ulja. Sipali smo Motul 5100 15w50 A potom i sajlu sauha... @Astral hvala na vremenu, kisnom odelu, prsluku i kisnoj obuci. Pokisao bih k’o mis. @abarth_maniac hvala na savetu. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
U pravu je... Uplase se. Budu sa jedne strane, kad zagrmis, srce im u pete sidje, pa tako jadni, izgubljeni, pretrce... A ti, druze moj, otvori 4-ore oci. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Hahahha Ti si show! Nasmeja me! Stavi neki laser gun sa pokretnom glavom, pa kad nalete, samo puf ;-) Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Moracu da probam mash... Danas sam prokuvao 70-ak km, sto po gradu, sto do Avale i to u 12sati. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
@Zuba87 drz se! Bitno je da je glava na ramenima. P.S. Drugar prodaje jaknu 4XL, nije je jos stavio na oglase. Kupljena prosle godine, a ove smrsao 30kg, pa mu je velika... Mogu da vas povezem, ako si zainteresovan. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Ja sam kupio set u Louis-u, da imam u koferu, a pre neki dan, kad mi je zvrknula od sauha, poslusaj[mention=34454]Astral[/mention] i odneh preko puta Zire, da uradim. Prijatan covek, vozi motore, takodje, 500 din. Sad cekam ponedeljak, pa da odem do[mention=34454]Astral[/mention] da stosta nesto instaliramo. P.S. Ako hoces, mozes da mi bacis brzom postom, pa da odnesem i da ti on zavrsi. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Prelep! Nek je sa srecom i mnogo bezbednih km da predjete! Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Nedelja, 09.06.2019. krenuh iz ZE, da se nađem sa drugarima iz PA, pa obrnusmo krug. Pančevo, Kovin, Stara Palanka, Ram, Veliko Gradište, Golubac, Kapetan Mišin breg, Donji Milanovac, pauza za klopu u Lepenac +, Požarevac, Smederevo, ja na E75, a drugari preko SD-a i Kovina natrag ka PA. 3 R-a (GSX-S 1000, CBR1000RR, Kawa 1000) 2 Touringa (ER6n i moj Fazer 600) Cena skele od ove godine je 500 din. Držasmo se dobro sa R-ovima
-
@Scholesy198, Pratim već neko vreme tvoje avanture! Svaka čast! Nije bitno koliko je cc, već je bitan duh i volja! Sent from my iPhone using Tapatalk
-
:-) A mozemo i sada da se nadjemo, da vidimo odmah da li odgovara... Ako ti je ok Sent from my iPhone using Tapatalk
