Jump to content

Moto Zajednica

m.milivojevic

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1156
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: m.milivojevic

  1. Bravo! Sent from my iPhone using Tapatalk
  2. +381653232957 Dejan Zubanovic Zuba
  3. Hvala bogu! Ovo je neki GS... Sent from my iPhone using Tapatalk
  4. Našao Sent from my iPhone using Tapatalk
  5. Kolege, Potreban mi je čep za ulje... Moj je nekako nesrećno pukao, pa ako ima neko, rado bih kupio (ili makar ako znate info gde mogu da kupim) - odmah. Hvala unapred! Sent from my iPhone using Tapatalk
  6. Akti Klisma, Thasos, pre par dana... Google Maps GOO.GL ★★★★★ · Restaurant · Akti Klisma Sent from my iPhone using Tapatalk
  7. Uzice, buar, gostinica, varda je ok. To znam. Za dalje, kapiram da je isto ok. Samo pazi, to su seoski putevi, oko 5m sirine, ima rizle i mnogo poljoprivredne mehanizacije. Ja sam nedavno, kad sam bio u uzicu vozio do Buara od ue-a, rizla je na svakoj krivini. Sent from my iPhone using Tapatalk
  8. Dobro je da je sve u redu, koliko to moze biti... Ovo je bilo prosle godine? Sent from my iPhone using Tapatalk
  9. Jel ovaj levi Borkov? Ne mogu da se setim, da li njegov bese crn ili plav... Sent from my iPhone using Tapatalk
  10. Znam da cu ispasti veoma neozbiljan, ali mislim da sam nakon nekoliko dana razmisljanja svakodnevne voznje i danasnjeg zujanja po Avali, shvatio zasto mi FZS i dalje mami osmeh, tako da sam doneo odluku da povucem oglas. Sent from my iPhone using Tapatalk
  11. Dobrodosao Nikola Sent from my iPhone using Tapatalk
  12. Ako nisi prebacio polisu na sebe, obavezno to uradi. Odes do ekspoziture maticne osiguravajuce kuce i to zavrsis za par minuta. Potpuno je nebitno u kom si gradu. I da, ZK ti treba samo za Severnu Makedoniju, BiH i cini mi se Irsku Sent from my iPhone using Tapatalk
  13. Vozi vozi, samo dok se snadje da okaci :-) Sent from my iPhone using Tapatalk
  14. Dobrodosao Brat moj! Sent from my iPhone using Tapatalk
  15. Majko moja... Dobro je na kraju ispalo.... Sent from my iPhone using Tapatalk
  16. Upravo tako. Proverio sam sa pravnikom. Poeni su kumulativni i odnose se na vozača. Zabrane upravljanja kategorijama se izriču nezavisno i to u zavisnosti od kategorije kojom je učinjen saobraćajni prekršaj. Ukoliko se sakupi dovoljan broj poena, za oduzimanje vozačke dozvole, sud pokreće postupak za oduzimanje vozačke dozvole. Jedino objašnjenje za ovu situaciju je da policijska uprava nije imala pravnosnažnu presudu o zabrani ili da su zakaznisli sa evidencijom. @Bruno 68 proveri kada je potvrđena presuda, tj kada stupa pravosnažnost ili ističe zakonom predviđen rok za žalbe. To nije vezano za vreme kada je prekršaj učinjen. Ja npr imam prekršaj iz 2017 gde je postupak pokrenut tek 2018-e Нерешен - Непрописно претицање, обилажење, мимоилажење или одстојање Редни број Датум радње Радња 1. 15.12.2017 Захтев за покретање прекршајног поступка 2. 12.02.2018 Решење о покретању прекршајног поступка 3. 17.04.2018 Позив за саслушање 4. 30.04.2018 Писана одбрана 5. 01.08.2018 Позив за саслушање 6. 01.08.2018 Позив за саслушање 7. 01.08.2018 Позив за саслушање 8. 05.09.2018 Записник о саслушању 9. 05.09.2018 Записник о саслушању 10. 25.10.2018 Недефинисан поднесак 11. 16.01.2019 Позив за саслушање 12. 16.01.2019 Позив за саслушање 13. 06.02.2019 Недефинисан поднесак 14. 18.02.2019 Записник о саслушању 15. 29.03.2019 Позив за саслушање 16. 15.04.2019 Писана одбрана I stoji ovako. I stajaće dok ne zastari. Čekam da izvršimo rekonstrukciju događaja da izađu veštaci na teren, da mi dostave lekarski pregled policajaca, zvaničan izveštaj o vremenskim uslovima i vidljivosti na putu ... Ne znam da li sam negde napisao, ali na ovom sajtu možete videti registar svih prekršajnih postupaka: Ток предмета Прекршајних судова TPPS.SIPRES.SUD.RS Портал Министарства правде Републике Србије – Ток предмета прекршајних судова
  17. Iskreno, ovo nisam znao. Ja sam do malo pre bio ubedjen da kada oduzimaju bodove, oduzimaju samo za kategoriju kojom upravljas. Sent from my iPhone using Tapatalk
  18. Mislim da ovo nije tacno. Nema smisla da bude. Lepo, kada ti napisu kaznu navedu “upravljanici vozilom tim i tim, sa tom i tom kategorijom”. Provericu dodatno pa javljam. Sent from my iPhone using Tapatalk
  19. A kako ces druze da razdvojis levi i desni migavac u tom slucaju? Sent from my iPhone using Tapatalk
  20. Edit. Led ne mozes spaliti. Ili si ubi + i - ili nisi. Ako nisi, nece raditi. Dioda je veoma prost element + ——->|—— - Crna je verovatno zajednicka masa a zuta i crvena su +evi od migavaca. Probaj Sent from my iPhone using Tapatalk
  21. Daj slikaj migavce pa da probam da pomognem. Ovako vidim samo zice... Sent from my iPhone using Tapatalk
  22. Ja sam taj kolega koji je provozao po parkingu. Motor je veoma dobar i stvarno ocuvan. Cak je prodavac ukazao na par nekih sitnica estetske prirode, koje niko od nas nije primetio. Iskreno, veoma mi ke drago sto smo se upoznali i dogovorili remont zadnje kocnice kod @abarth_maniac , a da ga nismo ni konsultovali :-) @bocca_bastard i @Krmco, hvala na drustvu. @DjordjeMijailovic hvala na insistiranju da probam. Bio sam nezan :-)
  23. Slažem se, ima istine, ali stvarno nemam šta da krijem. Mašinu redovno održavam. Gume su bile DOT15 i menjao sam ih za nove... Ipak, glava mi je na njemu svaki dan i stvarno se trudim da bude besprekorno ispravan/bezbedan. NPR iznad hladnjaka se vide dva ALU slidera, uradio sam ih ima jedno 3 nedelje, sa namerom da na njih stavim maglenke, ali ne stižem. Maglenke imam, kao i prekidač, ali nemam vrem da ih stavim. 12V je povezan na osigurač, tako da bez kontakta nema punjenja. U pitanju je samo manjak vremena. Generalno, nije blatnjav i šta već, ali ovo što je malo prašnjav je zbog ove silne kiše koja je padala svih ovih dana. Sad za vikend je ispred firme pokisao barem 20 puta, a ja jedno 2 puta na njemu. Može. Čujemo se posle 17h danas, ali mogao bih tek sutra/prekosutra ako ti odgovara.
  24. Vidi se odmah o čemu se radi i kakav je motor i kakav je vlasnik. To je manje-više isti motocikl, tj ciklistika je ista. Položaj sedenja... Ja priznajem nisam toliko pedantan da ga lickam svaki dan, ali nemam vremena za to. Nedavno smo kolega @Nenadbg88 i ja imali prilike da bacimo pogled na jednu Yamaha plavu, samo F. Prelep motor. Već dva dana ne stižem da okačim oglas (čekao sam i saglasnost supruge ), ali eto. To učinih sada. Pa ako ode, ja te zovem, uplaćujem na račun kaparu, da bi skinuo sa oglasa, pa dolazim da realizujemo sve. Ako tvoj ode pre mog, onda se i moj povlači iz prodaje. Hvala momcima na preporukama!
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja