Jump to content

Moto Zajednica

m.milivojevic

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1156
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: m.milivojevic

  1. Da se pohvalim. Ja sam naručio direkt na sajtu, bez ikakvih posrednika (čak i dobio bodove, obzirom da imam njihovu karticu). Platio preko webshopa, roba stigla. Regularno ocarinjena - sasvim korektno i pošteno Plaćen PDV - 20% što je opet korektno. U paketu je bilo: - PROBIKER PRX-4 GR.54 LEDERKOMBI, SCHWARZ - PROBIKER KNIESCHLEIFER SCHWARZ, PAAR MIT KLETT - SUPER SHIELD SC-1/14 XL RÜCKENPROTEKTOR, LEVEL 2 - SUPER SHIELD SC-1/07 HÜFTPROTEKTOREN, PAAR - CRAFT-MEYER DREHMOMENT- SCHLUESSEL 1/4 Z. 4-24 NM Iz mog dosadašnjeg iskustva, nikada nisam imao problem sa carinom, a paket kad otvore, moraju da naplate PDV. Tako da, po meni, ko god ima mogućnosti treba da poruči lično.
  2. @DjordjeMijailovic motocikl ti je veoma dobar. Mi smo primetili disk, sasvim slucajno, sto znas i sam, ali to je toliko nebitno. To nije nedostatak. Ispod pomenute cene, nemoj da ides. Ko god da ga kupi, nece se pokajati nijednog trenutka... Srecna prodaja! Sent from my iPhone using Tapatalk
  3. Sve moze. Veruj mi, odgovor je uvek da moze, ali je samo pitanje vremena i novca. E sada, konkretno, verovatno moze i to da se nabudzi, samo je pitanje isplativosti i legalnosti. Nisam siguran da ces uspeti da papiroloski regulises akrobaciju. Sent from my iPhone using Tapatalk
  4. onda smo se dogovorili. cim na mob radi preuzimanja
  5. Kolega@Nenadbg88 ima dobrog bandita 1200 Sent from my iPhone using Tapatalk
  6. Moze i to, samo prvo prebaci cebe Sent from my iPhone using Tapatalk
  7. Upravo tako. Korektne. Zavisi naravno gde ga drzis. Ukoliko je napolju, nisu idealne, jer su plasticne i moze da se desi da kondenzuju. Ja je zato ne koristim uopste, sem zimi, kada je motor na suvom i na provetrenom mestu... Imao sam tu iz uradi sam, citavih 3h, dok neko nije prosao i skinuo je u prolazu, te sam zbog toga uzeo ovu sa alija sa alkom... Sent from my iPhone using Tapatalk
  8. Ako ti je u garazi imas korektne u uradi sam, ili naruci sa alije. Ja sam kupio sebinprosle godine sa alija, stoji mi u ulazubu zgradu preko zime, pa prvonprebacim cebe, pa onda ciradu... U uradi sam nema modela sa alkom, koje mozes zakaciti sajlom, dok na aliju ima. Zato sam i uzeo tu. Sent from my iPhone using Tapatalk
  9. Svi lajkuju, a niko da se javi ;-) Up! Sent from my iPhone using Tapatalk
  10. Svi lajkuju, a niko da se javi ;-) Up! Sent from my iPhone using Tapatalk
  11. Kao sto naslov kaze, poklanjamo decji trickil plavi. Koristio moj sincic nesto malo, a sada nam samo zauzima mesto u ostavi. Moze se preuzeti licno u Zemunu ili saljem post-expressom. 0656929955 - Miki Sent from my iPhone using Tapatalk
  12. Kao sto naslov kaze, poklanjamo decji trickil roze. Koristila moja cerkica nesto malo, a sada nam samo zauzima mesto u podrumu. Moze se preuzeti licno u Zemunu ili saljem post-expressom. 0656929955 - Miki P.S. potrebno je malo da se ocisti Sent from my iPhone using Tapatalk
  13. Glup ili ne, u grckoj pvo prolazi tehnički ;-) Sent from my iPhone using Tapatalk
  14. Ne bi trebalo da trose mnogo. Led su. Obe zajedno 3-9w 0.2-0.7A Sent from my iPhone using Tapatalk
  15. Nisam admin, al sam postavio za tebe. Poz, Miki Sent from my iPhone using Tapatalk
  16. Kolegi [mention=43692]duratecHE[/mention] potreban zupčanik 5. Brzine za hondu xl600 lm ‘8. Mislim da odgovara od svih xl600 060/365-15-35” Hvala još jednom, unapred! Obratite se njemu direkt na pm ili putem tel. Sent from my iPhone using Tapatalk
  17. Ili za backup suvozacicu ;-) Sent from my iPhone using Tapatalk
  18. Hehehhe, Samo se ti nadaj za to osim ako... :-P Sent from my iPhone using Tapatalk
  19. A sto ne zaseces brusilicom negde na pola i ne dodas jos jednu montazno demontaznu plocu koja ce napraviti manji nagib? Ne znam koji je motor u pitanju, zasto ne pokusas polako pored sebe da ga vozis? Upalis, pa malo kvacilo, malo gas, malo prednja kocnica... Uz malo vezbe, kapiram da ces brzo da se naviknes... Sent from my iPhone using Tapatalk
  20. Pa sto ti Rober ne uradi? Meni je prosle nedelje uradio i top i granu... Sent from my iPhone using Tapatalk
  21. Koji top? Nesto slicno je pravio [mention=467]milos-v[/mention] Pogledaj sa njim Sent from my iPhone using Tapatalk
  22. Rezervisi za mene. Miki Sent from my iPhone using Tapatalk
  23. Razmenio sa Robertom par mailova, naručio, iznervirao se zbog Aks kurira i jedva dočekao da ugradim novi auspuh Ada Race by Robert. Sent from my iPhone using Tapatalk
  24. Vidiii, @Nenadbg88 i ja. Jedva skapirah gde je ovo :-) Tnx Sent from my iPhone using Tapatalk
  25. E do q. Trebali ste da stanete negde pored i da se pravite nevidljivi, pa kad pridju vi primenite Dusanov Zakonik Sent from my iPhone using Tapatalk
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja