Jump to content

Moto Zajednica

Marko05

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1665
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Marko05

  1. Marko05

    Honda CBF 1000

    Ма јок, то ме држи до прве кривине. После фреза две ниже, преко 7к обртаја и опет осмех на месту. Евентуално кад бих пробао новог GSa, ту бих се верујем замислио и до треће кривине. Иначе, све се то котрља.
  2. Marko05

    Honda CBF 1000

    Изнео сам све мане/врлине које сам документовао сликама и снимком. Био бих грешан да сам рекао НЕ, знајући кроз који "процес" ће проћи овај мотор. Мени се свидео, искрено. У механички део се не разумем, али што се тиче естетике и детаља (шрафови, пластике, симетрија мотора...) нисам имао замерки. За разлику од FZ1 кога сам након тога отишао да погледам у Чачку. Али то ћу у другој теми. Сад кад читам за тог Версиса, мало ми жао што те не слагах. Боже здравља, чекамо да крене "рестаурација".
  3. Marko05

    Honda CBF 1000

    Ево да кажем и ја коју као главни "извиђач". Мотор је био купљен и пре мог гледања. Ово је први туђи мотор на који сам сео да пробам а да није од неког другара. Из принципа не седам на туђе моторе, али ето, фреза је била ту поред па би лако направили компензацију у случају "неуспешне" пробе. Вири у позадини. Шта год да сам од замерки рекао за Неша је то био заменски део који је већ био наручен за замену. Мотор је, по мом укусу, у коректном стању уз нека улагања која и да их нема за Неша се подразумевају. Драго ми је да сам помогао и да сам био део "акције". Срећно друг, и да знаш да си ми учинио медвеђу услугу... бацио си ме у опасно размишљање... Како ова Хонда повлачи... да ли је у другој или петој, сасвим небитно, само додаш гас. Сишао са Хонда, сео на Фрезу, као да ми је мотор кастриран,најблаже речено.
  4. Прошле године трипут су ме заустављали до Требиња. Заустављају и одмах назад да виде да ли је таблица прекривена. Кад виде да је таблица ок, онда почну да ми просипају неке глупе форе и кад се исмеју сами себи буде "срећан пут и полако".
  5. Да, да, они у петак рано ујутру крећу пут ЦГ.
  6. Нажалост нећу са екипом. Искочила ми свирка у петак вече коју нисам могао да одбијем. Ако не загинем увече до касно, ето мене соло у суботу ујутру ка Требињу. У сваком случају дружимо се доле.
  7. Слична прича је била и за БЛ, па на крају, углавно све, испаде супер. Кише и ако буде биће је местимично и променљиво. Боже здравља, ето и мене у суботу раном зором у путу за Требиње.
  8. Кад сте кренули из БЛ кад вас је киша толико пратила? Ми лагано око 9h кренули, нигде нас кап кише није ухватила. Све смо некако наилазили на мокар асфалт, контам да смо наилазили 10ак минута након кише.
  9. Повећавам принос млека код фочанских крава. Јунски принос већи 30% него осталих месеци.
  10. Прва те изненади, после се навикнеш. Чак почнеш и да им се јављаш после неког времена, истрипујеш да видиш GSa...
  11. Евентуално ако те крава набоде на рог, али опет није рампа.
  12. Најлепши део пута, само на колено и у црвено.
  13. Изгледа је решено. Хвала екипа.
  14. Само дај продавницу, линк, оглас... где си их узео па да зовемо.
  15. Пробаћемо, али све је то заменско, гумица к'о гумица. Треба нам најкасније до среде, зато јуримо овако. Кад год сам питао за нешто у тим продавницама увек почне са неком филозофијом, те имамо, немамо, али мора да се наручи па се чека месец дана... и тако те приче.
  16. Па делује да је то то, али да сачекамо да измери. Отишао је и по Уе да тражи, можда нађе и овде негде. Ако не нађе јављам па да комбинујемо.
  17. Само другар да премери, није за мене. Хвала.
  18. Отварамо очну ординацију "Fazer". Да ваш љубимац прогледа на оба ока.
  19. Екипа, потребне гумице дизни са слике. Ако ко има да прода или зна где их купити нека виче. Сваки инфо добродошао.
  20. 1. Bagnaia 2. Quartararo 3. Vinales
  21. Излете случајно.
  22. Aхахахаха, не д'о Бог. Исцимао сам га, ал' трговац, изгледа калкулише, чекам да ми јави колико тражи доплате.
  23. После вожње са вама мора неки јачи. Ма видим да ради пос'o и замена па рек'о можда се негде и нађемо финансијски. По таблама изгледа Трстеник.
  24. Је ли коме познат?
  25. Универзални поклопци, ево линка: GUMENI POKLOPAC FARA 97mm. - LED PRATECA OPREMA - ALATI, ADAPTERI, DRZACI, POKLOPCI FARA - LED sijalice za dugo, srednje svetlo,maglenke i poništivači - LED SVETLA I OPREMA - PROIZVODI BEAR.RS <p>UNIVERZALNI POKLOPAC FARA</p> <p>PRECNIK 97mm.</p> <p>PRODUZEN MODEL ZBOG POSTAVLJANJA LED SIJALICE</p> <p>Cena je izražena za 1 KOM</p> Мало их исечеш и прилагодиш отвору у зависности од пречника. Ја сам исекао само овај први обруч, мада сам требао још један, али нека га, не смета.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja