На продају "Held" танк торба.
Стоји и сакупља прашину две и више година.
Не знам тачно колико је литара (димензија 30х20х15, отприлике), али сасвим довољно велика за ситнице које у њих одлажемо током вожње (телефон, новчаник... и брдо других ствари).
Разлог продаје, тј. некоришћења је то што нема магнете, што ме је јако нервирало због сталног скидања приликом точење горива.
Иначе јако квалитетна торба која поседује унутрашњу кишну навлаку.
Од "улагања" једно мање прање да би била, што се каже, нова, нова, нова...
Цена нека буде симболичних 30е.
Ако кога још шта занима нека чука овде или на 0643664959.