1. Godiste motocikla koji ste vozili: 1995 2. Vrijeme provedeno na motorciklu: Sad vec evo nesto vise od pola godine 3. Sta mi se dopada:
Upravljivost, odziv i potezanje na malim obrtajima, gabarit (posto sam visok i krupan), potrosnja, kocnice 4. Sta je moglo biti bolje:
Lampica za gorivo bi recimo bila extra dodatak na ovom motoru. Mozda nekih 10ak-15ks bi cucnulo fino uz ovaj agregat 5. Moj utisak:
Za sada jako zadovoljan, ko god je seo potvrdio mi je da je dosta udoban za jedan sport motor. Potrosnja je oko 6-6.5 litara, uz neku normalniju voznju. Veoma upravljiv motor, tezak ali se ne oseti (mozda zato sto sam i ja krupan pa se lako borim sa njim). Ocigledan problem sa spanerom bregaste, standardna boljka ovih modela, nista strasno, lako se resava. Svi nesto hvale velicinu gepeka, meni nije nesto posebno, ok je za prvu pomoc i mozda nesto sitnog alata.
Sve u svemu, veoma zadovoljan, vozicu ga dok god bude trpio moju kilazu