Jump to content

Moto Zajednica

Momentum

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1063
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Momentum

  1. @dvlns pa koliko ih samo prelazi van pesackog na bulevaru oslobodjenja recimo? ja se istraumiram svaki put kad treba motorom tom ulicom da vozim. Imam osecaj da se u malim i sporednim ulicama mnogo sigurnije osecam nego na velikim i preglednim. Bulevarom kad vozim ruka i noga su mi non stop na kocnici, spreman na naglo kocenje. kao divlji zapad postaje sve.... Ma koliko to neobicno zvucalo, pesaci postaju sve bezobrazniji i nepazljiviji. Mozda i jeste problem to sto se nigde ne uci ta "pesacka kultura". Ljudi zure negde konstantno, ne obracaju paznju na sebe a ni na druge u saobracaju...
  2. To se zove objektivno opisivanje. Ako je zena poginula, ne mora ceo post da se pretvara u zalopojku. Covek lepo opisao sta je zatekao. Zao mi zene, ako je motociklista kriv treba ga kazniti maksimalno. Ako je 50/50, ona prelazila van pesackog, a on "razvlacio motor" onda ne znam sta da kazem vec steta. umalo dva zivota da odu
  3. 1. Godiste motocikla koji ste vozili: 1995 2. Vrijeme provedeno na motorciklu: Sad vec evo nesto vise od pola godine 3. Sta mi se dopada: Upravljivost, odziv i potezanje na malim obrtajima, gabarit (posto sam visok i krupan), potrosnja, kocnice 4. Sta je moglo biti bolje: Lampica za gorivo bi recimo bila extra dodatak na ovom motoru. Mozda nekih 10ak-15ks bi cucnulo fino uz ovaj agregat 5. Moj utisak: Za sada jako zadovoljan, ko god je seo potvrdio mi je da je dosta udoban za jedan sport motor. Potrosnja je oko 6-6.5 litara, uz neku normalniju voznju. Veoma upravljiv motor, tezak ali se ne oseti (mozda zato sto sam i ja krupan pa se lako borim sa njim). Ocigledan problem sa spanerom bregaste, standardna boljka ovih modela, nista strasno, lako se resava. Svi nesto hvale velicinu gepeka, meni nije nesto posebno, ok je za prvu pomoc i mozda nesto sitnog alata. Sve u svemu, veoma zadovoljan, vozicu ga dok god bude trpio moju kilazu
    1. Prikaži prethodne komentare  3 more
    2. Momentum

      Momentum

      to je taj motor, pokusali su izgleda da ga "vrate" u normalu, ali taj motor ce tesko ikad vise biti u 100% voznom i ispravnom stanju.

    3. rboban

      rboban

      Taj motor je mnogo stariji, mnogo....

       

    4. Momentum

      Momentum

      ja mislim da je to bas taj motor, i ono je bio srad

  4. @Bugsy pa uzimajuci u obzir kako dobro Rossi vozi po mokrom, ja nisam pogresio ni malo u predvidjanju da ce pobediti, i pobedio bi da nije toliko forsirao
  5. popadalo ih pola, smesna trka. ovo i nije bila trka, pobedio onaj ko ima vise srece
  6. Admin je tu da uredjuje forum, ima misljenje i zelje kao i svaki drugi clan. Prestani da lupetas borise
  7. kakvi crni klinic, vidis kako piju sampanjac?
  8. prvo, nisi nikakvo pitanje ni postavio, o cemu pricas? drugo, ne pravi se pametan, znas ti dobro o cemu je rec...
  9. https://twitter.com/MotoGP/status/746618976910729220?ref_src=twsrc%5Etfw ono kad sivonjski zgazis zadnju kocnicu
  10. Aaa sad sam skontao, poznat mi nickname. Tebe nas Lucky poznaje, tj njegov sin.... Jesi ti polozio na kraju?
  11. 9 dolara na ebay-u... u cemu je onda problem?
  12. Jbg ja sam rano poceo sam da sebi zaradjujem za "lebac", tako da ne znam kako da se poistovetim sa tvojom situacijom. Pa najbolje bi mozda bilo da pocnes malo ozbiljnije da se odnosis prema zivotu, batali te avgustovske termine, slusaj majku, pokazi da moze da racuna na tebe kad god joj treba. Videce i ona sama da se menjas, da ne kazem "rastes". Motor je velika odgovornost, sto prema sebi, tako i prema drugima. To si vidim shvatio. Mi smo takva kategorija ucesnika u saobracaju, mala nepaznja i ubijemo nekoga ili neko ubije nas... Sa tim se nije igrati, ljudski zivot je u pitanju. Zato su za punu A kategoriju pomerene starosne granice, tj pragovi. Moras imati 24 godine ili da posedujes A2 nekih 2 godine cini mi se. Sa tim godinama se malo drugacije razmislja, zrelije. Znaci, pocni odgovorno da se ponasas, prvo prema sebi pa prema majci. Videces i sam koliko ce bolje biti i tebi, a i njoj kad uvidi da ima odgovornog i ozbiljnog sina. Ponasaj se onako kako zelis TVOJE dete da se ponasa. Pamet u glavu i srecno
  13. 1. 46 2. 93 3. 99 ili 26
  14. Seti se ovog posta sledeci put kad te banuju pa hoces da otvoris temu i da kukas.
  15. Nadam se da su svi spremni za lekciju iz motogp-a. Deda je pripremio gradivo koje ce da ih nauci
  16. Mani se polovnih guma ako mozes ikako... Metzeler Sportec je dobar, neces pogresiti
  17. Nisam gledao press konferenciju danas, jel ima neko link da se pogleda?
  18. Pa kontam da je ram samo poliran ili nesto slicno, da dobije sjaj. normalno ram nije toliko sjajan. mozda je i farba u pitanju. meni se licno ne svidja sto tako sve sija
  19. http://www.kupujemprodajem.com/big-photo-34049994-1.htm iz novog sada, u ovoj semi. jbg, brzo naisao kupac, otisao motor maltene sutradan odmah
  20. Dobar je 1997. Drugar je prodao pre par nedelja, 50000 na satu ima al je masina perfektna, ocuvana maksimalno. Sluzice te dosta dugo, samo redovno odrzavanje i cepaj
  21. "Lajte kere varošanke..."
  22. Koliki hejt na Rossija bacaju pojedinci, vec je smesno... pomalo zalosno... ali ajde, moraju se olaksati nekako
  23. Nista komsija, javi se ako budes raspolozen za neku zajednicku voznjicu. poz
  24. Nemojte generalizovati bas toliko. Ja sam motor kupio od lika koji je rekao da je razlog prodaje "ne treba mi vise, imam troje dece sad vec, treba da prosirim kucu". Motor utegnut maksimalno, sredjen kao bombona. Ima i postenih prodavaca
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja