Jump to content

Moto Zajednica

Momentum

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1063
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Momentum

  1. Motor se vozi glavom, ljudi.... Ako je decko dovoljno zreo da zna na cemu sedi i ako shvata koje odgovornosti povlaci voznja jednog takvog motora, onda ne vidim razlog zasto bi bilo ko dao sebi za pravo da sudi, ni decku ni majci. Ocigledno zena zna kakvog sina ima i sta je u stanju da uradi, cim mu veruje toliko.
  2. Zar nije bilo pomena u nekoj temi da se svi kursevi snimaju? Mozda bi bilo dobro da se negde okaci da narod vidi kako izgleda taj kurs i sta se konkretno u praksi uci.
  3. Moj glas za CBR929. Nisam cuo da se zale na njega. Redovno odrzavanje i samo gas
  4. Mislim da je ova tema zbog pojedinaca skroz izgubila smisao. Obrisati offtopic i prepucavanje pod hitno. Ne znam samo koji vam je djavo.... Kao sto rece neko vec, 99% nas je "normalno", ali u svakom zitu ima kukolja....
  5. I kako je to onda "olaksanje" za motocikliste ako podignes cenu registracije automobila? Totalno si promasio poentu
  6. I boja ti bas odgovara Puno lepih kilometara ti zelim, pa da te vidimo na nekom moto okupljanju.
  7. Ne pricam ja o cenama registracije u regionu, vec ih poredim sa registracijama automobila. Placamo isto novaca za registraciju kao da imamo vozilo koje se moze voziti 12 meseci a drzava realno zna da se motocikli (bar u Srbiji) ne voze tokom cele godine. Cisto uzimanje para od motociklista. Kada bi registracija vazila 2 godine, onda bi ova cena registracije bila opravdana. Sta god da smisle, trebalo bi da ide u smeru olaksavanja registracije/troskova za motocikle.
  8. Najveci problem za bajkere (po meni) su cene registracija ili trajanje registracije. Kada bi recimo registracija trajala 2 godine za motocikle, e to bi vec bilo interesantno.
  9. Mozda decko pokusava da "obuzda" snagu motora
  10. Mislim da nisi trebao ovo postavljati. Ne branim one koji ne postuju zakon ali isto tako znam da ga postujem maksimalno, koliko god je u mojoj moci. Svako od nas s' vremena na vreme napravi neki prekrsaj, bez obzira koliko on bezazlen bio. Policija je tu da forsira i sprovodi zakon, nema tu sta obican gradjanin da se buni niti negoduje. Zakon treba (u teoriji) da je isti za sve i svi treba koliko god je moguce da ga postuju. Mozda nasi zakoni nisu usaglaseni sa ostatkom sveta, ali su zakoni u svakom slucaju i kao takvi moraju se postovati.
  11. Moja Honda da ne zvizdi tako imala bi skroz neki bezveze zvuk Nema nista lepse od tog zvuka Lanac bregaste zna da "cegrta" zato sto spaner popusti, mozda cujes to?
  12. Sta fali 893 modelu?
  13. tesko se odricu jer su cbr900 kvalitetne masine, klasika svoga vremena
  14. Pozdrav i dobrodosao. Fin motoric
  15. Deda ih samo pusta da se ku***, ovo je njegova godina
  16. Jbg druže, ti si bas naleteo na nekog buzdovana.... Ja za lika koji mi je prodao ovu cbr900 imam samo reči hvale. jbg, 100 ljudi, 100 ćudi... kretena svuda ima, samo je pitanje sreće da li ćeš baš ti da naletiš na jednog
  17. ja sam zbunjen, ne znam jel ona ili on Biker-Boy je vec odlucio sta je u svakom slucaju dobrodosao/la
  18. Samo da Rossi uzme desetu titulu i sto se mene tice ja prestajem da gledam motogp
  19. Mozda da izvlaci najbrze vreme kruga? Mislim, ne znam sta moze drugo biti. Najbrze vreme kruga ne pobedjuje trke...
  20. Ono kad trazis savet, a covek ti isprica sve moguce probleme oko motora. Treba samo da odstampas ceo post i kao checklist, ides redom i otkacinjes, valja/ne valja Svaka cast druze, da nam je vise takvih
  21. Meni se cini da jedino Stoner konta kako treba voziti Ducati...
  22. Momentum

    BMW R1100R

    Ne, hocu da kazem da mladi vozaci uglavnom gledaju zujalice. Znam zato sto je celo moje drustvo kao i ja pocelo sa automaticima, APN 6 i tako to, pa onda preslo na "ozbiljne" kubikaze, 600cc i to R-ovi, pa tek sad razmisljaju da uzmu neki touring motor, sa kojim ce putovati malo po "svetu". Stariji i iskusniji vozaci znaju kakav je ovo motor i koliko vredi, zato sam rekao da su oni vise ciljna grupa za ovaj motor.
  23. Doktor na celu kolone
  24. Prijatelju ne mozes model proizveden 2004-te da zoves 2005-o godiste...
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja