Pozdrav svima,
nov sam na forumu, imam pitanje vezano za kupovinu sportskog motora. Visok sam 195cm i tezak sam nekih 115kg. Zeleo bih da kupim motor na kojem ne bih bas izgledao kao dzin, tj ne bih da motor ispod mene izgleda kao igracka. Nisam debeo, jednostavno sam krupne gradje, nemam stomacinu sto bi se reklo.
Ciljna kubikaza mi je od 600-750ccm, mada ne bojim se ni 1000ccm masina. Jako mi se svidjaju Yamahini R6 ili R1, '98 do 2001 modeli. Zanima me, ako mozete da mi preporucite osim ta dva modela, koje jos modele bi mogao eventualno da uzmem u obzir.
Vozio sam dosta puta R6, R1, CBR 600, FZR 600, GSXR 1000. Svi su mi nekako slicni sto se tice same tehnike i lakoce upravljanja (osim ocigledne razlike u snazi). Ako ima neko mojih "dimenzija" da podeli misljenje ovde.