Jump to content

Moto Zajednica

Momentum

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1063
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Momentum

  1. Momentum

    Fazer 1000

    Ako je budes imao u istom ovakvom stanju za nekih 4-5 godina, racunaj da cu ja uzeti, kolika god cena bude
  2. Uglavnom psujem vozace kojima ne trebaju retrovizori i koji menjaju trake bez migavaca...
  3. Sece telom, o tome govori ova slika
  4. ovo je valjda manual za njegov model, ovde je opisano kako se podesava http://www.manualslib.com/manual/363561/Aprilia-Pegaso-650-Strada-Trail.html?page=73
  5. RVF400RR zju.... kako sam se ja lozio na taj motor... slusaj zvuk
  6. u manualu pise da se na zivo radi, znaci dok motor radi. posle podesavanja dodati gas i pustiti, da bi utvrdio jel vraca na podeseni ler gas i to je to. normalan ler gas za njega je 1400-1600 obrtaja
  7. Naravno, svaki bajker koji sece krivinu stavlja sebe u situaciju da ga nesto pokupi iz suprotne trake.
  8. koliko obrtaja ti je na leru?
  9. Bas sad citam i ja: "you need to get into working mode, on the 6pin plug next to the ECU, by connecting 2 pins. Don't knows which ones it was, after that you turn on the screw on your side to adjust CO." jesi povezao ta dva pina pre nego sto si vrteo?
  10. Pa mišelin u kombinaciji sa pogrešnim kočenjem na delu staze gde se ne sme kočiti. Eto šta se desilo. Lorenzo je na post konferenciji za novinare rekao da je mišelin dosta popravio prednju gumu, ali da to još uvek nije to, da fali gripa i dalje. Mada za njega lično to nije problem već zadnja guma koja stalno proklizava na pravcu... Rossi je takođe potvrdio da na tom delu staze se mora pogotovo oprezno voziti zbog tog komada asfalta koji je drugačiji od ostatka staze. Ova dvojica su baš rešila da se "igraju" sa kočnicama na tom delu staze i platili su za to. Više sreće iduće godine jbg
  11. http://www.mtorrents.com/search/MotoGP+2016+round+05+motogp+race ima ovde sve
  12. Cini mi se da je Rossi-jeva linija malo pravija na tom grafikonu iz Jerez-a Upravo gledam statistiku, bio sam u pravu. Rossi je odvezao najbrzi krug na trci...
  13. grafikon ne laze molim lepo
  14. Nije se tu moglo nista bolje uraditi. Lorenzo je odvezao trku kao masina, od starta do kraja drzao tempo. Nadao sam se da ce Rossi pokusati nesto, ali los start ga je zeznuo skroz. Drugo mesto je sasvim ok i potpuno zasluzeno. Lin Jarvis trlja ruke, dve Yamahe na podijumu
  15. Pa recimo da si insinuirao da je Rossi dosao do drugog mesta samo zato sto je imao neku "srecu". Ja koliko sam video, jako lose je startovao ali je iz kruga u krug vozio sve bolje. Mislim da je cak imao, ako sam dobro video, i najbrzi krug u jednom momentu. Drugo mesto zasluzeno. Hvala Robine Hood-e, ispravljeno. Pisao sam u zurbi
  16. ima na yt vec
  17. Lorenzo, Rossi, Vinales
  18. Au kako me zeznuo markez... da nije pao, pogodio bi kladionicu
  19. 1. 99 2. 46 3. 93 Realno ne vidim da deda moze da ostvari bolje od drugog ili treceg mesta. Vise mislim da je realnije da ce biti treci, ali evo malo sam sebi da lupim kontru pa da se kladim na drugu poziciju. Cini mi se da ce biti interesantna trka
  20. Sta ste navalili na zenu jbt....
  21. https://en.wikipedia.org/wiki/Honda_CB400SF http://www.motorcyclespecs.co.za/model/Honda/honda_cb400_super_four%2003.htm Ovde imas nesto o tom modelu. Taj motor je bio samo za japansko trziste
  22. E ako on ne zna, ne znam ko ce znati )
  23. ma kakav bre Stoner....
  24. E nemoj da mi diras JAWU! Kad se samo setim te grdosije od 350cc.... Uffff secanja
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja