Jump to content

Moto Zajednica

Skols

BJB Vitez
  • Broj tema i poruka

    1272
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Skols

  1. nije to nikakva ludost i smelost,mislim,bar meni..ja sam sam ovim isao i na BJB voznju do Jagnjila,Chinese-skup u Glogonj,pre koju nedelju sam isao do SaBca...Zbog ovog novog zakona i smanjenja propisane brzine,mislim da cemo moci da se vozimo i sa ovim jacim motorima...ako ne,uvek se mozemo dogovoriti...
  2. moguce,mada na YT ima dosta klipova sa padovima i voznjama sa te deonice (taj deo zovu " The Snake ", Malibu,Cornell California)
  3. Ja imam da iznesem samo pohvale na racun organizavanja grupe motora na BJB voznjama.Isao sam na par davanja krvi,dve deda mraz akcije i sve sam to odlicno izvezao sa skuterom od 50cc imax 60-65khm,nikakvih problema nisam imao.Na voznji za Jagnjilo sam isao u prvoj,mini grupi od nas troje gde je Lancia88 bio vodja grupe,njegova lepsa polovina je bila prvi put na grupnoj voznji (kol`ko sam ja razumeo) i ja kao najslabiji i najsporiji,stigli smo bez problema,cak pre glavne grupe. Razliku u grupnoj voznji sam video tek kad sam sa par drugara ispracao kolonu za Bike Rock Kosovo...pa to je totalno rasulo bilo..od spusta niz Kneza Milosa,pa auto putem do Bubanj Potoka tu nije bilo nikakvog reda,jurcali su svi kao da su se trkali ko ce pre do Mitrovice...
  4. Srecan put!
  5. Ja na mom Canonu koristim 4GB SDHC Transcend,nemam nikakvih zamerki...a nije ni skupa..oko 12e kod nas...
  6. Tako je,mi smo podrska glavnoj grupi iza,kao oni agenti sto proveravaju "teren" za dolazak predsJednika A kategorija mi trenutno ne treba,lako cu ja za to kad uzmem neki tor-mo PS:Tomo,ne prodade copera ovim momcima u Pazovi?
  7. Nisam vozio,al` sam sedeo na jednom..meni deluje ok,pozicija sedenja,ispravljena ledja u toku voznje.. Al` ima ljudi koji vise znaju sigurno.. Pitaj Edija sa foruma,on ga je vozio na putu oko sveta..
  8. Ko bre gabaritan,pa mi smo k`o manekeni gradjeni! PS:195/110 PPS:Dragstar 1100
  9. Program na mom gps-u ima i "puž-mode",namestio sam sve A što se Jagnjila tiče,daj Bože pa i ove godine da budemo "prethodnica" Sad znam i put,pa krećem malo ranije..
  10. Zlotwore,ziv si!
  11. A pa komso,polozicu i ja jednom to A,kupicu i ja jednom taj vel`ki motor a za klopu..hmm...
  12. E onda se i ja racunam!
  13. ehhh ! samo mi treba mali povod ! ;D Npr..Veve-tu ce da bude dosadno,pa `ajde da ne ide sam..
  14. hmm...citajuci neke teme po forumima,sa njim si sa fabrickim podesavanjima isao 70-80kmh,tako? Kol`ko si sada dobio brzini?
  15. Miroslave,koji skuter u pitanju?
  16. Skols

    Koji R biste vozili?

    Ja bih ovaj tvoj sa slike.. xt660R
  17. Sta ja da kazem..ista visina,samo Keeway Matrix.. PS:i na matrixu malo laze brzinomer..pise 60-63,a drug na Leonardu ide oko 70kmh..
  18. Da nisam bio u voznji,zamerio bih Vam sto se niste javili!
  19. Ler gas mozes na karburatoru,on je ispod sedista,a mozes i da podesavas sajlu gasa,imas mali sraf ispod rucice za gas. Ja sam na matrixu imao nekoliko blokada:auspuh,rolnice,cdi (nisam siguran) i jos jedna-dve. Svecica ti je skroz dole ispod,moras da se podvuces pod pod..otprilike ispod posude gde sipas ulje..
  20. Skols

    Long way to Sabac

    Fala,fala ;D E..zbog slicnih gresaka nedelja mi je slobodan dan..mada sam i ja iz kreveta na skuter pobegao
  21. Skols

    Long way to Sabac

    @Gavra Pitao sam zeta za prostorije Civija,al` nije znao.Nisu one na Kamicku tako? PS:Znaju te i zet i sestra. @Tomerc hvala komso @Esmeralda Ako ne more,onda bar Tour d` Podrinje
  22. Vidim,nesto nema novih tema,pa ajde da stavim ja jednu.Razmisljao sam da li da je stavim u temu "Kratke voznje" ili ovde,al` posto ovo za mene i moj skuter nije nikako kratka voznja,onda sam ipak odlucio novu temu. Ukratko..budim se,vidim lepo vreme,ne razmisljam mnogo..oblacanje,trazim kljuceve od skutera,pa pravac..na kafu I setim se da bih mogao tuda negde da se provozam,al` sve to znam u metar,i ja na bih bio ja,da se ne odlucim na neku ludost..zovnem sestru u Sapcu,da se najavim,i lagano krecem...
  23. Sta onda ja da kazem sa svojih 48 na 50cc
  24. Skols

    HDR fotke

    Sa Deda Mraz akcije,okupljanje Zemunske ekipe + ja
  25. Ja imam matrixa 49cc,presao sam skoro 7500km za godinu i par meseci..mucim ga (al` bukvalno) svaki dan,i putevi i njive,i kisa i sneg...sve,sve..samo sipaj i vozi..
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja