Jump to content

Moto Zajednica

Nenadbg88

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1096
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Nenadbg88

  1. Neka me uprava ispravi ako sam postavio na pogrešno mesto. U pitanju je zamena za motor, prvenstveno za hornet 600 ili 900 sa okruglim farom. Autimobil je burazerov, čovek je mehaničar, kupio ga povoljno i stvarno sredio tip top. Već ima 2 auta tako da ovaj ide na prodaju. Auto za svaku preporuku. Oko svega se možete dogovoriti sa njim, raspoložen je za dogovor sa ozbiljnim kupcima. Evo i linka sa PA Renault Megane 1.5 dci WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM Renault Megane 1.5 dci, 2006. godište, Karavan, Dizel 1500 cm3, vozilo prešlo 320000 km, Beograd. Putnička vozila - Polovni Automobili Nemanja: 0645857939 Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
  2. Ovaj kofer je neuništiv, imam ga na svom motoru. Tako jake i zdržljive kofere više ne prave. Cena odlična. Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
  3. Hvala svima. Ide lock. Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
  4. Prodato! Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
  5. Spavao sam... Gledam u telefon, da li da se javim, ali sam bas bio umoran [emoji4][emoji1787]. Lepo reče moj drug Milos. Da je ozbiljan zvao bi opet. Pre bih rekao "usijan" [emoji13] Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
  6. Pošto me puno ljudi pitalo, cena registracije je oko 26k plus tehnički. Oko 7-8 hiljada više u odnosu na prosečan motor od 600cc Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
  7. Poenta je da sam ja baksuz za prodaju neviđeni [emoji23][emoji23][emoji23] A i tripuju se ljudi da troši mnogo. Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
  8. Cena 2000 sa svom opremom, bez kofera. Kupac dobija u kutiji nemontiran Lanac, Lančanike, kantu Ipone ulja i filter, pa može sam da sve to odradi i bude siguran da ima ganc novo. Akcijska cena jer sam našao drugi motor. Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
  9. Dakle: Potpuno nov DID Lanac ZVMX najjače serije, i JT Lancanici Ulje Ipone i filter ulja Nove sinter pločice napred Motor u perfektnom stanju, sedi i vozi. Za ozbiljnog kupca može dogovor oko cene. Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
  10. Par novih slika sa vizirom Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
  11. Uradio nosače. Može lock Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
  12. Nije nesto veliki, taman je koliko treba da se sakrijem na autoputu. Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
  13. To je univerzalno kačenje za 90% vizira ovog tipa. Možda se javi neko kome su ostali nosači od izgrebanog/polomljenog vizira. Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
  14. Ja sam drugaru poslao link koji si ti meni dao, i rekao mu da trazi za moj motor. Međutim uz vizir sam dobio nosače za bandit 650 2005god zajedno sa slikovitim uputstvom kako da montiram. Noviji model ima malu maskicu preko fara, a samim tim i nosače za istu na koji se montira vizir. Nisam kući pa ne mogu da ih slikam trenutno, ali ne bi ni tebi odgovarali. Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
  15. Naručio sam vizir iz luisa ali su poslali pogrešne nosače. Potrebni su mi nosači sa slika za bandit 2003god. Ako neko ima ili zna gde ih mogu kupiti ili napraviti. Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
  16. Onoliko koliko piše na linku. 33e. U luisu u Beču. Preključe drudar uzeo, danas doneo. Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
  17. Kupljen [emoji846] Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
  18. Gde li ima ovakav vizir da se uzme? Baš mi se sviđa Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
  19. Up Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
  20. Aktuelno. Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
  21. Nenadbg88

    kupujem

    Hvala Miki na tagu. Kolega mi je na oglasu samo ostavio komentar "Zainteresovan". To mi se nikada ranije nije desilo pa nisam znao kako da reagujem. Logicno ako je neko zainteresovan, pozove. Za sve dodatne informacije tu sam kolegi na raspolaganju. Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
  22. Ja bih bio zainteresovan za ovaj vizir ukoliko bi kolega prodavao. Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
  23. Zemenjene prednje pločice. Full sinter. Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
  24. Mene bilo sramota i da se pojavim. Poslao drugara [emoji13] Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
  25. Ispod sedišta na 4tx. Uključi sva 4, digni sedište, trebalo bi da cuješ kliktanje. Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja