Jump to content

Moto Zajednica

Nenadbg88

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1096
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Nenadbg88

  1. Nenadbg88

    Par stvari

    Odlicna. Sramota me za ove male novce [emoji2957] Sent from my SM-A202F using Tapatalk
  2. Nenadbg88

    Par stvari

    Ja bi stolicu Sent from my SM-A202F using Tapatalk
  3. Crni kockasti, ili neki aluminiumski ako imas love, za moj ukus. Sent from my SM-A202F using Tapatalk
  4. Sutra cu da vidim sa kolegom sa posla mozda ti kupi sve ovo. Pusti mi na pp koja bi ti bila cena za sve zajedno Sent from my SM-A202F using Tapatalk
  5. Za fotografiju zaslužan@Krmco [emoji4] Sent from my SM-A202F using Tapatalk
  6. Evo sada čitam tek. Vratio se sa puta. Rešio. Uz pomoć drugara. Pakovao motor do 4 ujutru i sutradan otisao za Albaniju. [emoji4] U pitanju je bio zaprljani kontakt na releju paljenja, sto je dalje dovelo do toga da se konektor pregreje i istopi. Guma je takođe rešena, stoji između rama i rezervoara sa leve i desne strane po jedna. Sent from my SM-A202F using Tapatalk
  7. Ispao mi je ovaj deo ispod rezervoara kada sam ga skidao sa motora. Zna li neko gde tacno ide? Sent from my SM-A202F using Tapatalk
  8. A u majstore nemam bas poverenja. Sve sto mogu gledam da resim sam, polako. Usput sve sto vidim da ne valja, sredim. Sent from my SM-A202F using Tapatalk
  9. Uf to sam i ja video kada sam pratio žice. Ono što sam mogao ispitao sam ali sve ostalo je bilo ispod hladnjaka i rezervoara. Tada sam i odlucio da pozovem slep jer sam video koja je kolicina posla, a upekla zvezda samo tako pored onog dunava, a nigde hlada... Sent from my SM-A202F using Tapatalk
  10. Evo i ovde da iznesem problemčić. Naime, i moj Strom je u Nedelju u Kladovu Kaput! Sreca pa sam imao Vozzi pomoc na putu gde su ljudi dosli za 45min i bez reči me doslepali iz Kladova do kuće. Pošto sam odmor odmah nastavio kolima rekoh ovde da pitam ljude možda iz iskustva mogu da me upute gde bih mogao da trazim problem, a ja cu svakako kada se vratim kuci natenane da kopam jedno po jedno. Naime, upalim motor ujutru da se malo ugreje, dok napakujemo stvari i kofere. Radio par minuta, i kada sam trebao da krenem ugasi se. Ne pridajem puno znacaja samo upalim i nastavim dalje. U toku voznje primetim da mi se sat na tabli restartovao. To se desava samo kada je raskacen akumulator ili ti potpuni gubitak struje. Nedugo zatim u voznji ponovo potpuno izgubim struju, sve se pogasi, i motor, i sat na tabli i sve. To je trajalo par sekundi, i po povratku napona motor se sam upali jer je bio pod inercijom. Nastavim tako jos nekih 10min i konacno mi sve crkne, ovaj put bez povratka struje. Dakle kao da sam raskacio akumulator. Struja dolazi do centralnog osiguraca od 30a ali ne i do onih manjih 6 osiguraca. Kada sam stao izmerio sam napon na aku 13.6, nedugo zatim 13.1 pa je padao sve vise da bi se zadrzao na nekih 12.9. Dakle aku mi daje neku struju, ne pokazuje da je bas riknuo skroz, probna lampa svetli. Pokazuje mi struju i na izlazu kod reglera uredno. Kontrolna tabla mi je ostala u poziciji 60km\h a obrtometar na nekih 1200rpm i tako su umrli. Ima li neko ideju na osnovu iskustva gde da kopam, pre nego sto krenem od pocetka. Hvala unapred [emoji3] Sent from my SM-A202F using Tapatalk
  11. Ima tu jos hljedna stvar. Ovaj novi strom sa kockastim farom izgleda kao da je ceo tim dizajnera bio u karantinu bez vode i hleba kada su ga smišljali. Za moj ukus ružan za sve pare. Sent from my SM-A202F using Tapatalk
  12. Ako si iskusan, voliš nekada i da poteraš, da pretekneš kao čovek, a pooooseeebbno ako voziš ribu i 3 kofera, hiljadarka. Ako si početnik, bićeš oduševljen i sa 650. Sent from my SM-A202F using Tapatalk
  13. Ja ocima ne mogu da vidim ove bišone. To laje kao na baterije! Sent from my SM-A202F using Tapatalk
  14. Momentalno da si obrisao ovu temu da ti ne dođem u Čačak sa pola foruma da te izmlatimo. Kakva prodaja opreme?? Ti, koji si toliko proputovao??? Te pare te sigurni izvući neće, spakuj to sve i ostavi sa strane. Trebaće, veruj mi! Sent from my SM-A202F using Tapatalk
  15. Nije, vozi ga drugar. Zovi ga na telefon Sent from my SM-A202F using Tapatalk
  16. Imam maxiu 2, jedan od najkvalitetnijih kofera ikada napravljenih, i na ceni su. Zašto ga menjaš? Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
  17. Što ih ne prodaš ako ti smetaju [emoji13][emoji13][emoji13][emoji13] Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
  18. Vozio sam tvoj motor. Dobar je zvuk na nižim obrtajima, ali bih voleo nešto što i na većim nastavlja da urla. Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
  19. Gde si ga kupio? [emoji44] Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
  20. Da li je neko pokusao da otvori fabricke auspuhe? Ovo ovde mi deluje kao da su ispod db killeri koji se mooožda mogu izvaditi. Je li neko odvijao ovih 6 imbusa da proba možda? [emoji848] Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
  21. Ima jedan dobar skuter 500cc od drugara ako vas zanima. Reg godinu dana Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
  22. Može li meni točak sa gumom, ako nije otisao? Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
  23. Jedna mi treba. [emoji12] Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
  24. Potrebna keyless vratanca za bočni kofer za drugara. Pozeljni crna, mogu i siva. Moze i u paru. Kontakt Nenad 0652661669 Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
  25. Hvala. Živ bio. [emoji108][emoji106] Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja