Jump to content

Moto Zajednica

Nenadbg88

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1096
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Nenadbg88

  1. Hvala ti drug moj. Ali ne bih skroz ispravnu, nekome ce mozda stvarno da zatreba. Meni treba neka stara za experimentisanje Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
  2. Naime, može da bude u opšte katastrofalnom stanju, ne mora ni na točak da se montira, bitno mi je da može da se stavi guma na nju i da se naduva. Hoću da vežbam montiranje i demontiranje gume sa pajserom, da ne bi morao sledeći put kod majstora da mi skidaju kožu sa leđa i naprave još više štete. Za glupu operaciju. Nije mi se baš experimentisalo sa novim gumama i svojim felnama jer nikada to nisam radio, a čuo sam da je lak posao. Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
  3. Ne primamo TDM-aše u temu. [emoji12] Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
  4. Ko te sad razumeo, platim mu piće [emoji16] Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
  5. Hvala Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
  6. Može i platforma. Ne kraća od 2.4m. Uslov da može da se registruje i da je u dobrom stanju. Kontakt Nenad 065/2661-669 Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
  7. Najlepši, ali ne i najkraći je Ralja, Mladenovac, Topola, Rudnik, Ljig, Divčibare [emoji13] Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
  8. Potpis na motor. Od dobrog drugara. Odličan! Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
  9. Ovog mog je lik stavio na Polovne Automobile i samo napisao spojeno VStrom, u pretrazi ga nije bilo jer sam ja kucao DL1000. Drugar mi slucajno javio jer zna čoveka, a ja slučajno sutradan išao u okolinu Niša, i eto :-) Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
  10. Bravo. Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
  11. Toliko sam ja platio moju litru, 2003god [emoji6] Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
  12. Koja je cena bila? Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
  13. Gde to? Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
  14. Prosek u gradu za 4 automobilske gume montaža-demontaža-balansiranje je ispod 2 hiljade za 4 točka. Da niko neće da odradi 2 točka za motor da im odnesem na ruke ispod 3 soma je stvarno sramota. Ajde sada ako vozim motor treba svi da me pljačkaju. Majstorima takođe ne verujem ništa. Sve što mogu radim sam. Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
  15. Nego gde menjate gume kad smo kod toga. Mislim da su se ludaci malo zaneli sa cenama. Da skinem sam točkove i da odneswm traže 1500 po točku Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
  16. Meni od Bakija danas stigle mitas Touring Force dvokomponentne za 17.600 Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
  17. Ne znam koji su auspusi u pitanju, ali ja imam fabričke na stromu 1000 isto 2003, god, i jako sam zainteresovan za neke koji nisu fabrički... Iz bg-a sam, pa ako bi možda menjao te nefabričke za fabričke, uz moju nadoknadu naravno javni se. Opet sa druge strane ako ne bi da skidas te auspuhe, imam tehnički u BG-u gde mogu da ti pomognem oko registracije, bez da ih skidas. Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
  18. ups... Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
  19. Ima li neke garancije kod atile? Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
  20. Ima kod Saleta odlična klopa. Potvrđujem [emoji106] Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
  21. Evo to isto samo iz suprotnog pravca. Od proslog vikenda [emoji6] Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
  22. Ja sam prve 4 godine vozio bez dozvole. Samo polako Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
  23. Mi veliki imamo pravo klasa svuda [emoji12] Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
  24. Meni litra troši oko 6 Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
  25. Da, ja sam se kolebao zbig opreme da ga uzmem. Ali su me na kraju odbile one poluge kočnice i kvačila koje su bile odsečene. Fine auspuhe ima isto. Jel ti smetaju u voznji? Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja