Jump to content

Moto Zajednica

Nenadbg88

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1096
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Nenadbg88

  1. Ljudi su nekada držali pse u dvorištu da bi ih upozorili kada neko naiđe, da čuvaju itd... U savremenom dobu apsolutno ne vidim potrebu za psima, osim u planinama gde čuvaju velika stada, stoku itd... U gradovima, naseljima i ruralnim područjima, osim sto nekome mogu da budu slatki i umiljati, samo stetu mogu da nanose. Neprestanim urlanjem i lajanjem po celu noć, izletanjem pred automobile, šire đubre, zarazu, mogu da ujedu i napadnu... Ne znam ni jednu kulturu osim ove nase Balkanske gde ima toliko kerova, a još više neodgovornih vlasnika istih, koji su u stanju i da se pobiju kada prigovoriš da ti smetaju isti.. Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
  2. Ja sam imao jednu mnogo smešnu scenu sa kerovima na jednom putovanju... Neki znaju jako dobro iz priča. Napisaću je drugom prilikom sad ne vidim na oči [emoji38] Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
  3. Ufff... Ima istine, skroz sam pogresno protumacio komentar i shvatio kao bas losu prozivku za sve ostale... U fazonu ja vozim ko zna sta a vi ste svi klosari... Izvinjenje kolegi@zdjelarm za komentar... Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
  4. "low budget motor" Da ja tebe pitam prvo gde živiš, pa da odeš da izmeriš temperaturu onda, možda te lupila Korona. Do juče po forumu tražiš far za Beverly, sad ti je kao Strom Low Budget? Mislim da bi ti trebao da "ostaneš na zemlji" sa ovim izuzetno nekulturnim komentarom. Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
  5. Ja i devojka, vraćamo se sa Taorskih Vrela sad u Nedelju. Pravac posle semafora u Stepojevcu ka BG. Ja vozim oko 80-90 i j**ena kerina neke srednje veličine koja je do tada blejala pored puta odluci da nonsalantno krene u prelazak puta, kao da niko ne nailazi. Legnem na sirenu, ali ne jebe 2 posto. Svašta mi je u tom trenutku prošlo kroz glavu! Setio sam se dok sam počinjao da vozim da su stariji pričali kako na kera treba ići pun gas u takvoj situaciji. Lupim menjač u 4. i pun gas. Zveknem ga prednjom gumom u glavu (na volanu nisam osetio ništa), i dokrajčim deklom sa desne strane, i mojom desnom nogom. Sreća da sam imao jake čizme jer me je baš dobro odalamio po nozi, pa nije bilo daljih posledica osim malo nakrivljene poluge zadnje kočnice. Strom, sa devojkom i mojom malenkošću je imao cirka pola tone, tako da je imalo smisla stisnuti gas u tom trenutku. Da sam kočio, verovatno bih izgubio kontrolu u prednjem točku i ko zna sta bi onda bilo. Ovako je kerina završila na onom svetu, a ja i devojka stugli kući živi i nepovređeni. Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
  6. Danas bio da pogledam motor, samo drugarski nazalost. Izgleda uzivo mnogo bolje nego na slikama... Gomila opreme i unikatnih detelja. Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
  7. Meni je to bilo vrh dok sam vozio horneta. Sviđalo mi se [emoji3] Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
  8. To sto opisujes bi trebalo da je korpa kvacila. Ako lepo menja brzine ne beri brigu i teraj Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
  9. Ahahahahaha gde se seti ovoga [emoji38][emoji38][emoji38][emoji38] Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
  10. 30-50k ako vozilo nikada nije registrovano. Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
  11. Moraš da definišeš pitanje tačno. Da li je istekla registraciona nalepnica, tablice, ili vozilo nikada nije registrovano? Da li se vozilo vodi na tebe ili na drugoga i imas li ovlascenje? Da li uopste nemas vozacku dozvolu, nemas samo A kategoriju, ili je istekla dozvola? Velike su razlike u svemu ovome Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
  12. Čekamo nastavak, zvuči dobro. Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
  13. I ja mislim da vredi te novce. Posebno jer ce troskovi odrzavanja ovog motor biti minimalni. Sa ovom snagom, gume, lanac, i kocnice ce trajati u nedogled. Plus registracija koja ne prelazi 15k. Sam ce sebe otplatiti. Voleo bih probati verziju 750. Ali to dogodine. Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
  14. Procitao sam mnogo toga ovde u grupi korisnog. Sada se osecam duznim da ostavim i svoje misljenje kada sam ga testirao. Ono sto me je prvo privuklo je sam izgled, i gabariti motora. Kada sam se malo raspitao ljudi su rekli da i ne ide toliko lose. Moji gabariti su 192cm, 110kg. Motor koji trenutno vozim je Strom 1000. Na prvi pogled motor izuva kako dobro izgleda. Veliki i masivan. Plastike su kvalitetne dosta. Vešanje je dobro ali prednje viljuske nemaju nikakvo podesavanje, dok pozadi postoji jako malo podesivosti ali je izuzetno komplikovano, nije na dohvat ruke bez skidanja nekoliko delova i potreban je alat. Zvuk je po mom iskrenom misljenju jako los, i jedna je od stvari koje su me kod ovog motora, pored manjka snage najvise odbile. Sad, snaga... Ide kako bi se i ocekivalo od motora sa 500cc. Za nekoga kome motor treba samo da se preveze od tacke A do tacke B bice zadovoljan. Za nekoga ko prelazi sa skutera takođe će biti zadovoljan. Ali za nekoga ko je navikao na 100ks će biti prilicno razocaravajuce kao za mene. Za mene motor ipa nije samo prevozno sredstvo. Osim tog manjka snage, koji meni licno smeta, a ne mora nuzno nekom drugom da zasmeta, motor se fino ponasa u voznji. Veoma je visok, i za gabaritnije je ljude. Zastita od vetra je odlicna. Kolicina opreme koja se dobija za te pare je takođe za pohvalu. Dobro se ponasa na neravninama i van asfalta, isto tako i jako lepo pada u krivine... Kočnice takođe jako dobre. Kontrolna tabla daje osnovne informacije, ali nema bord koji računa prosecnu potrosnju itd... Nadam se da sam pomogao. Ljudi u salonu su jako ljubazni i izaćiće u susret za sva ostala pitanja. Pa se ne stidite da kao ja pozovete, odete, probate. Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
  15. Ja sam se zavarao tako da su na sajmu popusti. Nema tamo ničega. Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
  16. Čuo sam da je malo podivljao sa cenama u poslednje vreme Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
  17. Moze li na hiljadarku? Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
  18. Ja sam sipao full sintetiku 15w50. Grama ne trosi Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
  19. Koja je cena zamene ulja na Stromu u ovlascenom servisu u garantnom roku? Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
  20. Probaj u Motolandu. Ja sam za mog Stroma nasao tamo Kapin za 85e. Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
  21. A tek da si spavao sa njim... Znao bi... Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
  22. Da da... Pa ako se razlikuje onda nista... Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
  23. Meni bi trebao neki produzetak. Ali bi bilo lepo kada bi se prvo videli da probam, ako si iz okoline ili iz BG Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
  24. Na ovakve komentare sam i sâm alergičan Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
  25. Zuba je dobar čovek i dobar drug. Iz toga ne može proizići loša mašina. Želim mu srećnu prodaju, da krmence brzo ode. [emoji6] Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja