-
Broj tema i poruka
1096 -
Pridružio se
-
Posetio poslednji put
Tip Sadržaja
Profili
Forumi
Galerija slika
Kalendar
Articles
Sve što je postavio član: Nenadbg88
-
[emoji38][emoji38][emoji38] Misliš da ja nisam bio prvi zainteresovan za njih? Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
-
Evo i teme Avalski - kod skretanja za Vrcin 06.09 - oko 20:30 - Motoristi Na Drumu - BJBikers Forum R.TAPATALK.COM Upravo vidoh - kolegu isekao kombi koji se ukljucicao iz pravca Vrcina a kolega isao iz pravca Ralje... Kaciga stoji na motoru, saobracajac mi kaze da je kolega ziv ali mi nije nesto delovao übedljivo... Ostecenje na kombiju je poprilicno. Udar je odmah iza vozacevih vrata i malo su i ona ostecen... Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
-
Ko se seća teme, a pokušaću da je nađem, mozda mu je poznat motor. Dakle B king iz udesa iz koga moj drugar hvala bogu izađe žive glave... Motor se prodaje u viđenom stanju kakav je, ram koliko smo videli nije povukao nigde. Ima dosta kvalitetne opreme pa se nekome mozda isplati ili za kobasice ili da ga sređuje. Uglavnom, prodaje se kao celina, ne u delovima. Vergla, ali nismo imali volje da prespajamo interkuler koji je stradao da bi videli da li će zaista upaliti... Cena 1900e, podložna dogovoru. Za sve informacije, možete pozvati Danijela: 0646437791 Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
-
Naravno. Šaljem ti na viber [emoji8] Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
-
5000, bez spreja, i platim pljeskavicu i pivo kad se vidimo [emoji3] Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
-
Jel ima ovaj model suncane naocare? Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
-
Nosač za dečje sedište [emoji3] Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
-
Danas malo đir do Cera. Nema zime [emoji846] Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
-
Meni ovo bas i ne izgleda kao entry level. Imas li neki link? Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
-
Moze li mi neko reći iskustvo sa ovim čizmama ako ih poseduje. Privukla me je cena ali nemam iskustva sa ovom markom. https://yamahabarel.com/proizvod/seventy-degrees-moto-cizme-bt3-crne/ Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
-
Ajde da pocnemo sta treba da proveriš: U principu do 500 km nije toliko strasan put, ali zbog tvoje sigurnosti, ovako. Dakle osnovno: Ulje u motoru, kocnicama, kvacilu, antifriz. Svetlosna signalizacija. Stanje pločica bi trebao da pratiš uvek i da imaš u vidu kakve su. Ako lepo radi, nema čudnih trzaja i sl, to je ok. Sto se tice stvari koje treba da poneseš, ja bih ti savetovao ovako: Najčešći kvarovi su busenje guma, i pucanje sajle gasa. Dakle jedan set za krpljenje guma i mali kompresor, pod uslovom da imas uticnicu 12v, rezervna sajla gasa, ili luster kleme, da prespojis. Nekoliko osiguraca da imas, rezervna sijalica za far, ulje ako ti troskari ponesi za ne daj boze. Pogledaj sta ti sve sadrzi set sa fabrickim alatom pa blagovremeno pribavi sav taj alat da možeš da odšrafiš nešto. Takođe Power tape traka i vezice su nesto bez cega ja ne krecem na dalji put. Kisno odelo po mogucstvu takođe... To je nesti osnovno, sad ako imas malo znanja za ne daj boze ponesi malo zice, probnu lampu i unimer, da resis neki ne daj boze problem... I za kraj, ni jedan motor nije star ako se dobro održava. Svećni putevi kolega... Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
-
Probaj da pozoves policiju. Verovatno je prijavljen ako je ukraden. Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
-
Po ovome bi trebalo da proveris senzor temperature usisnog vazduha, odnosno žicu i konektor na njemu. Ako se ne varam morao bi da dodjes do air box-a. Znaci skidas bocne plastike i rezervoar da bi dosao do tog konektora, i onda proveri žice. Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
-
Kill? Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
-
Koliko je to malo para? Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
-
Ja generalno nikada ne zavrsavam sezonu. Moze da postoji pauza od max mesec dana ali prvi suncan i suv dan bez obzira na temperaturu se iskoristi za voznju. U dobroj opremi ne bude ladno nikada. Samo je bitno da vetar ne nađe put unutra :-) Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
-
Ja sam moj isto stavio u oglas. Javilo mi se par ljudi, ali striktno ne dozvoljavam probu motora bez predhodno pokazanog novca, ili ako poznajem nekoga. To mi je jako dobar filter za budale koji je do sada odbio par ljudi, potencijalnih smaraca, a i meni ustedeo vreme. Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
-
Posteno. Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
-
Jel to znaci da su akrapi na prodaju? Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
-
Napisa ja situaciju par postova gore. Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
-
Imao sam ja problem sa potpunim gubitkom sruje ne toliko davno. Prvo mi se u voznji na momenat ugasio, i ponovo vratio u život u sekundi, primetio sam da mi se sat restartovao. Onda mi se posle par minuta potpuno ugasio i bio je potpuno mrtav, znaci bez struje skroz, nista ne reaguje. Problem je bio zaprljani pin na releju paljenja ispod sedista, preko god i prolazi sva struja sa akumulatora. Sto je dalje dovelo do grejanja instalacije i topljenja konektora na pinu. Zamenio sam konektor i resio problem. Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
-
Da ponovim za ove sto su isfrustrirani svojim zivotima, pa umesto da se bave njima dele pravdu po forumu. Kerinu, i bilo koga drugog ću da raznesem svaki sledeći put kada se nađem u situaciji da biram između sebe i svojih voljenih sa jedne strane, i opasnosti sa druge, ako drugačiji ishod nije bezbedan, kočenje, izbegavanje itd. Dakle čuvam prvenstveno sebe i svoje voljene. Ovima što nisu bili tu i videli kako je sve izgledalo savetujem da rešavaju svoje životne frustracije prvenstveno, i da malo razmisle pre nego sto napisu nesto, umesto što pričaju koješta po ovom forumu koji je prvenstveno namenjen da ljudi razmenjuju iskustva i savete. O svom iskustvu ne bih puno sa ljudima koje ne poznajem. Svako dobro svima i cuvajte sebe i druge na putu... Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
-
Daj neku sliku od tog motora Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
-
@zika56 Žile, da sam mogao da ukočim, ukocio bi. Sigurno neću da stajem na svakih 5km na koliko se obično i nađe neka džukela pored puta pa da ga pitam ,izvini da nećeš možda da mi pređeš put. Imam zlatnog retrivera, veoma vaspitanog koji se slobodno seta po dvoristu i kući, tako da mi je ljubav prema psima i zivotinjama izuzetno poznata. Nemoj odmah da poistovećuješ da ako neko ne voli jednu "kerinu", da ne voli sve što živi i hoda. Kerovi su kao i ljudi. Ima vaspitanih i nevaspitanih. Kao kada za nekog čoveka idiota, ili nevaspitano derište, kazes da je ovakav ili onakav. E sad, ipak ker nije dete. A moz zivot, i zivot moje devojke mi je bio 100 puta bitniji od, opet da kazem "kerine" koja mi je apsolutno nebitna u zivotu. I s'obzirom da je postojala i najmanja sansa da nas dvoje budemo povređeni, zaleteo sam se na njega, i zaleteću se 100 nirednih puta u istoj situaciji. Nisam ja njega namerno jurio po livadi da ga pregazim vec je on meni izleteo i ugrozio zivot. Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
-
Ja sam u Motolandu Kappa crash bar platio 85e za mog Stroma. Zovi pitaj. Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
