Jump to content

Moto Zajednica

Nenadbg88

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1096
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Nenadbg88

  1. Nategni se ti još malo za moj motor, i slatko da se navozaš. Yamaha TDM 850 4tx WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM Yamaha TDM 850 4tx, 2001. godište, Touring, vozilo prešlo 88000 km, Leštane. Cena 1.700 € - Motori - Polovni Automobili Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  2. Nenadbg88

    Alpi 2018

    Ozbiljan poduhvat, malo vas je loše vreme poteralo ali svaka čast za entuzijazam. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  3. Prvo, nikada me nisu kaznili a provlačio sam se na dugačkim kolonama na semaforima gde je bilo saobraćajne policije (i patrola u koloni i onih koji regulišu saobraćaj) Drugo, neka me 100 puta kazne, uvek ću se provući radije, nego da stanem u kolonu i reskiram da me onaj ko bi sledeći trebalo da se zaustavi iza mene zalepi za vozilo koje je ispred mene. Provlačenje je daleko bezbednija solucija, pa sve ostalo. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  4. Dodji ti da čuješ kako unikatno reži 1200cc u 4 redna. Zaboravićeš V4 zvuk za sva vremena [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  5. Aktuelno Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  6. Takve prevare se rade sa vozilima iz uvoza, ne sa onima koji imaju istoriju ponavljanja po oglasima i našim sajtovima, naročito ovaj model sa prepoznatljivim džokerom na plastici. Hoće da uzme pare na prevaru, promenio km sat, a žao mu da prefarba plastike za 50e. Moram tako da se izrazim nažalost, ali ozbiljno glup lik. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  7. Uf to sam radio. Tamo ispod prednjeg lančanika i oko alnasera fino sam se namučio. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  8. Ma ništa prijatelju to se mi onako malo šalimo među nama [emoji16][emoji16][emoji16] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  9. Čovek je pitao za gorivo samo jel? Ništa drugo? [emoji16] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  10. Moj 4,6 na zadnjem putovanju. Normalna vožnja nisam ga previše mazio. Gradska vožnja ide malo više. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  11. Nadam se da je Ada Huja. Odkidaju kako su dobri kartinzi tamo. PS ja sutra radim ceo dan... [emoji854] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  12. Hoćemo danas neko pićance posle 18h? :-) Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  13. Bandita nekog 400 bih ja pojurio. I malo kod Bokilića na frizeraj i bombona. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  14. Zreo je za penziju [emoji12] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  15. Nasao. Ako je ovo to sto ti treba dobijas sutra. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  16. Imam ja 99% kući jedan sa 17 u dobrom stanju. Ako ga nađem daću ti Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  17. Šta misliš [emoji3] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  18. Hvala svima na komentarima. Dakle ako me zovete, molim vas budite kratki i jasni sa pitanjima a ja ću se truditi da vam što detaljnije odgovorim sve što vas zanima u vezi motora. Proba i gledanje motora nije moguće ukoliko kod sebe nemate navedeni iznos od 1650e. (Aktuelna cena motora) Ne morate ga kupiti niti kaparisati, to je samo da bi uštedeli naše vreme. Uzdravlje [emoji111]️ Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  19. Otisao do ralje već [emoji6] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  20. Hoće neko na piće? :-) Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  21. Oduzimaju mi vreme, nemaju kulturu, poštovanje, a ni pare. Dođu da pogledaju i probaju motor, mršte se kao da gledaju motor od 10k evra, ja im kulturno sve dozvolim. I onda krene priča: - Znaš batice ja nemam toliko imam 1300, 1400, 1500 i to moram da se uzajmim da me sačekaš par dana. - Druže motor je super samo da me sačekaš dan dva da dignem kredit i dolazim. - E sve je super na motoru sviđa mi je jako ali ja bih mogao da ti dam 800eur sad a ostalo po 100 eur mesečno. - Druže motor mi se sviđa samo da prodam moj motor i donosim ti pare, da me sačekaš malo dok čovek koji hoće da kupi moj motor proda njegov motor prijatelju koji isto treba da proda motor......... [emoji19] Pa kad dobijem poruku tipa nudim 1300 jel može? Ili koja je zadnja cena? Kada sam tražio zamenu, nude mi motore starije od mog i pritom traže doplatu ekvivalentnu kao kada bi ja stavio cenu 3000eur sada. Obrazloženje: Pa ti si napisao da ti motor vredi toliko a ja sam napisao da mi vredi toliko. Ne zelim sada da uvredim nikoga ali ili su ljudi glupi, ili slepi, ili ne umeju da čitaju. Imaš soma evra, traži sebi motor od soma evra prijatelju nemoj meni da trošiš vreme. @Astral@bocca_bastard Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  22. Zbog neozbiojnosti većeg broja ljudi, čak i odavde sa foruma, proba motora je nadalje moguća iskljućivo ako kod sebe imate navedeni iznos od 1650eur. Ne morate da kupite motor, niti da dajete depozit. Samo pokažete novac i proba je moguća. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  23. Kada vidim kako moji drugari izlaze na kraj sa ženama, neće mi pasti ni na kraj pameti da se oženim. Moraš da pitaš za ovo, moraš da pitaš za ono. Jeste da je[mention=17175]Thepainkiller[/mention] nekada neshvatljiv u nekim odlukama, ali ko nema izuzetno puno love mora da se dogovara sa ženom oko zajedničkog budžeta, i to je tako. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  24. Ja za te ne znam, mogu jedino za moje da ti kažem da su trajale daleko preko 20.000km Dunlop GPR300, cena i prednje i zadnje je oko 100e po komadu. Znam da je drugarov gsx1400 pojeo taj z8 za manje od 10.000, dečko vozi normalno, ništa prejako. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  25. U zamenu bi eventualno mogao da dođe neki R motor oko 2007god. Drugar od koga sam uzeo bandita juri tako nešto da kupi. Ali ISKLJUČIVO takav motor i realne ponude. Za zamenu se ne računa ova cena već ona koja se formira po realnosti vaše ponude. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja