Jump to content

Moto Zajednica

Nenadbg88

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1096
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Nenadbg88

  1. Posto imam kupce za bočne kofere ako neko hoće za 1650e bez bocnih kofera, može i tako. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  2. Jeste 1200, od mog najboljeg druga. Razlog zbog koga sam prodavao tdm. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  3. Stigla je nova prinova.. Usled novonastale situacije TDM ide na akcijsku cenu 1800e sa svom opremom, pa ko prvi devojci. Da podsetim. 3 Givi kofera za originalnim wingrack-om i pločom, crash bar, maglinke, sedište Ivica Niš, izduv ada race 2u1 Pre 2 dana stavnjena nova zadnja guma. Evo jos neka slika motora, srećno. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  4. Stigao [emoji13] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  5. Bajkeri moji srećan uskrs vama i vašim najmilima. Hristos voskrese i živi mi bili. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  6. Ako imaš još jedan pa da spojim 2 da obmotam, može [emoji38] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  7. Koliko para? [emoji848] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  8. Evo i neku pozersku da okačim Neko voli i ovako... Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  9. Pise ti gore naziv. Dum Mitijevo Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  10. Cena 2000eur komplet Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  11. Dunlop GPR 300, 105e Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  12. Auuuja tek sada vidim post. Otisao ja odavno [emoji852]️ Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  13. U centru smo, u onom kaficu gde smo ja i ti sedeli, na skupu je jos uvek prazno Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  14. Danas stavljena nova zadna guma. Dunlop GPR300. Aktuelno Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  15. Ja sam za sat vremena u Smederevu. Dođi da se družimo. :-)@Alekre A i ostali ko je u prilici, Smederevo nije daleko. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  16. Da, po točku. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  17. Skidanje, demontaza, montaža, balansiranje, vraćanje, usput vrlo pedantno čišćenje i podmazivanje svega 1800din. Morao sam malo i da častim momka pored toga, zasluzio je [emoji4] Pre godinu ipo dana sam isto bio kod njih kada sam stavljao ovu istu gumu. Zadovoljan. Kafa sok usluga full Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  18. Svaka čast za pedantnost i trud. Ja sam danas dosao da resim muka ovu nesrecnicu sto je pregurala 20 I kusur hiljada km. Dobro smo se družili. DUM Mirijevo, Domaćinska kuća. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  19. Napiši slobodno šta te tačno odbilo. Forum je ovo, naši smo, ne ljutim se ja... Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  20. Ne Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  21. Ponuda stoji [emoji6] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  22. Dobar KLX :-) Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  23. Ako se dobro sećam, ovim Google Maps MAPS.APP.GOO.GL Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  24. Kojo si vosak koristio za ovo? Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  25. Posle spusta sa Divčibara i jako lepog asfalta, uskoro sam prešao na put u izgradnji, što i nije bilo toliko loše jer je po putu bio posut nabijeni šljunak. Poučen ranijom offroad vožnjom pustio sam mašti na volju i sejao prašinu iza sebe [emoji16] Posle rekao bih dvadesetak kilometara igrarija vraćam se na dobar asfalt i ubrzo stižem do Drine. Zastajem da malo uživam u toj predivnoj kristalno čistoj reci, i ubrzo se odlučujem da je pratim sve do Loznice. Put fenomenalan, sa blagim krivinama. Tu se opuštam i dajem po gasu. Krivina za krivinom, reka sa leve strane koja me prati, prava lepota. Dok tako vozim krivinu za krivinom, zastajem par puta i pitam prolaznike koje mesto preporučuju za predah pored reke. Dva prolaznika za redom su rekla Etno Selo Sunčana Reka, i nisam se puno razmišljao... Par kilometara pre etno sela me prati lagana kišica. Po dolasku, odmah pronalazim mesto za motor. Mesto predivno, prepuno raznih aktivnosti, jahanje konja, vožnja ATV-a, itd... Stolovi se protežu pored same reke, iako lokalci kažu da je mesto skupo, prijatno sam se iznenadio niskim cenama u odnosu na ostala etno sela slične veličine i kapaciteta. Uskoro kišica staje i ja se opuštam uz pivo pored reke. Iako je klopa bila planirana, Stanin dorucak je i dalje zauzimao pun kapacitet. Pod utiskom divnog dana, odlučujem da je vreme za povratak kući. Pošto nisam uspeo naći ništa zanimljivo na putu za Beograd, biram najkraću rutu do kuće. Sledi sređivanje opreme, i priprema za novu radnju nedelju [emoji6] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja