Jump to content

Moto Zajednica

Nenadbg88

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1096
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Nenadbg88

  1. Skupljaj pare pa da pravimo pos'o. Da ostane motor na forumu ;-) Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  2. Dolazim i ja na ćuškanje. Usput da ti pokažem šta je motor [emoji23][emoji23][emoji23] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  3. A ko nema motor ne moze ni da se vozi. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  4. Kad se samo setim ovih slika. Proputovalo se dobro, nema šta. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  5. [emoji4] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  6. Brat Aca, moj stari motor, i moj budući motor [emoji4] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  7. Slike su od prosle godine, potpuno verne sadasnjem stanju. Ubacujem nove cim preuzmem motor od Bokilića sledeće nedelje, nikako da stignem. Dakle ovako: Urađeno preko zime: Nov Lanac i lancanici Nov akumulator jos godinu ipo pod garancijom. Novi lezajevi prednjeg tocka Nove Svećice Nov Filter vazduha Glava uradjena kompletno Ventili i gumice ventila Karburatori servisirani i nastelovani Vile prednje komplet urađene Pločice na njemu dobre, dajem jos jedan set prednjih pločica. Puno toga jos redovno servisirano, motor se redovno vozi. Sređivan kompletno za predstojeću sezonu ali pošto me čeka drugi motor po odlicnoj ceni nažalost ide na prodaju. Od opreme: - Givi maxia 2 52L sa naslonom za suvozača i gornjom rešetkom za dodatni prtljag - Givi bočni koferi 42L keyless (otvaranje na šifru) - Givi wingrack 1 sa originalnim migavcima - Crash bar - Maglinke - Sedište prerađeno Stiv design niš - Race ada 2u1 auspuh sa DB killerom - Po dva ključa za paljenje i sve kofere Za one koji neće da plaćaju opremu pa žele motor jeftinije imam specijalan popust. Bez Givi Maxie -100e Bez Givi Bocnih kofera -150e Bez wingrack-a sa migavcima -30e Bez maglinki -20e Bez crashbar- a -50e Dakle cena je 2000e sa svom opremom, a 1650e ako se odlučite uzeti ga bez dodatne opreme. Moguće je uzeti motor u kombinaciji koja vama odgovara. I to je jedini nacin korekcije, bez cenjkanja. Spustio sam cenu za forum za 100e u odnosu na ostalim mestima gde sam oglasavao. Popust važi samo ako vas znam lično, ili ste dobar prijatelj nekoga koga znam lično. Registrovan je do 06.06.2019. na mom imenu, i prenos je obavezan. Od ulaganja: Gume su kupljenje 2017god, Dunlop gpr300 ali je zadnja pri kraju, mada moze jos da gura ali kako kome odgovara. Ima male ogrebotine na levoj i desnoj bocnoj plastici. Moj kontakt: 0652661669 Nenad Srećna kupovina Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  8. Drugari i moj TDM je zvanično na prodaju. Biće malo promo cena s'obzirom da me čeka ovaj lepotan. Slike cu okaciti sledece nedelje kada mi stigne motor, jos uvek zimuje kod Bokilića. Gomila toga urađeno, mnogi i znaju sve. Evo broj, pa koga zanima 0652661669 Nenad Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  9. Moj savet bi bio definitivno nemoj. Ja kada saberem za sve brate preko 6 glava i ono sto sam prosle sezone sredjivao pa posle oterao kod Bokilića. A što kaže boca, samo ti uleti motor, i bukvalno bačene pare. Ali sa druge strane takvi smo mi, ima nas par koji ce se prepoznati. Znamo da nema povrata novca ali volimo sve da bude cakim pakum. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  10. Hahahahahahahahaha Jao ni ja ne znam da li da se smejem ili da plačem. [emoji16][emoji23]🤣[emoji848]🤨[emoji849][emoji26] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  11. Dobra cena bas Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  12. Znas kako, nisam sada vozio 1200 nesto puno dugo, mada cu morati neku duzu relaciju da iztestiram, ali kolicina snage koju taj motor ima mi je bas nenormalna. Na mom 850 mi je uvek smetala činjenica što ako mu zabijam gas do daske, znam da ce da mi posrce ulje. I to mi je uvek nekako bilo zao. Kaze mi i Bokilic danas, to je motor na kome se ne stiska gas do kraja nikad [emoji16] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  13. @Astral Jeste bucin je. Bandit kao bandit mi jeste mali, i jeste mi cudan polozaj sedenja. Ali ovaj model ima neki vizoki volan, zaboravio sam koje je marke. I polozaj je odlican za voznju, dosta uspravljeniji i jako slican tdm-u. Ja sam 192cm. Stvarno imam samo recu hvale za tdm, prava mrcina, pruža on dovoljno snage za sve, i sa suvozacem i 3 kofera... Ali fali mi to ono "malo" da mi digne adrenalin. [emoji4] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  14. Bandita bukvalno ubacim u treću i teram u rasponu od 40 do 160 bez ikakvih problema. Povlaci i iz malih obrtaja odlicno. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  15. Ja imam jedno pitanje za malo starije poznavaoce, posto se kolebam dosta oko jedne stvari. Moj najbolji drug planira da prodaje bandit 1200. U mnogo dobrom stanju sa gomilom opreme. Ništa za dirnuti bukvalno. Meni fali nesto sa malo više snage, probao motor, ide kao mećava, pri normalnim brzinama trosi manje goriva od tdm-a, i poceo je mnogo da mi se svidja. Šta bih dobio a šta izgubio? Brzinu i živahnost 100 posto. Malo me brine udobnost na duzim relacijama jedino. I voznja udvoje. Ima li neko iskustva u poredjenju ova dva modela? Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  16. Meni se čini da je ta blokada u vidu metalnih pločica između agregata i izduvne grane. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  17. [emoji4] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  18. [emoji4] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  19. Moze meni :-) Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  20. XJR definitivno. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  21. Teško je sa slika reći puno o motoru. Ja bih se zapitao jedino zasto nema bocne nalepnice ovako na prvi pogled. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  22. Prodato Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  23. Ako je isti za 91 i 01 god pogledacu ja kuci, imam oznake starih negde. Moj je 01 god. Kupio sam u jednoj radnji na autokomandi nije bilo uopste skupo. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  24. Meni je ovo bila prva asocijacija [emoji16] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  25. Super, barem znas ko je. Rešiće se to. Nije to stvar za preterano nerviranje. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja