Jump to content

Moto Zajednica

Nenadbg88

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1096
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Nenadbg88

  1. Sve je bilo ispravno. Nije vraćen konektor na svoje mesto. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  2. Pa mozda malo. Jedno dvaadeeseetaak kilograma. ;-) Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  3. Ma di gu je termodavač, dete mu 'ebem [emoji38][emoji16][emoji1]@Astral Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  4. Zna li neko gde se nalazi osigirač ventilatora hladnjaka? Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  5. Uf, 3 dobra primerka na prodaju [emoji4] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  6. Dunlop GPR 300 napisah gore. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  7. Ja često napravim krug, od Leštana krenem preko Ralje do Kosmaja, pa se spustim do Mladenovca, krenem starim putem za Smederevo, pa obavezno do Pogleda na klopu, i preko Grocke nazad do Leštana. Cela tura mi ima 112km. Taman, odvozao sam je ko zna koliko puta do sada. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  8. Dajte lokaciju od ove klupice :-) Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  9. Nisam ga jos zvanicno kupio, uzmem ga ponekad tako da se izvozam. Čim bude moj, izvolte ga [emoji3] Al mogu da ti opišem. Onaj Ixil Hiperfow je toliko glasan da kada ga isturiraš u koloni ljudi ti ostavljaju 20 metara prostora. Gas ne sme da se nabada do kraja u prvoj i drugoj NIKAKO. [emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  10. Ja čitam kakva vi sve zapažanja imate što se tiče guma, i mogu vam reći svaka vam čast. Ja ili sam imao mnogo dobre gume, što čisto sumnjam jer sam kupio Dunlop GPR300, i bukvalno nikada problem, ni po suvom, ni po mokrom, cak je i po beloj baš pri extremnoj sili klizala. Ili ja ne umem da procenim ništa od toga. Jedino što mi se posle malo jace od 20k km zadnja ogulila po sredini. [emoji16] Nisam neki brz vozač (@Astral bez komentara [emoji1]) ali mislim da je 20 hiljada za gumu poprilično. I bila je u nižem cenovnom rangu, doduse sa dobrim ocenama gde god sam pogledao. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  11. Pa to mi i bokilić rekao, al nemam pojma kako će da izgleda. Vise bih voleo da stavim original stap ako neko ima. Kolega nikola bacio oba u staro gvožđe nažalost [emoji22] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  12. Ima li iko mozda da je imao havariju da je menjao prednje vile, i da mu je ostao donji deo levog štapa (obično strada gornji). Potreban mi je zbog navoja u koji se šrafi osovina prednjeg točka. Prilikom skidanja i vraćanja ustanovljeno je da je navoj jako loš i da se fino pojeo. Jes da ga prodajem al neću da se brukam [emoji57] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  13. Ima tema koju sam otvorio pre 2 godine vezano za krpljenje gume, jer je moju potpuno novu probio šraf. Pa samo da prenesem iskustvo da sam je lično čepovao i da je izgurala preko 20 hiljada po Rumuniji, Bosni, Hrvatskoj, CG itd i pola od toga je vozeno sa lepsom polovinom. PS: I dalje gura [emoji16] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  14. Ja sam vozio Bandita i sada ne mogu da spavam [emoji285][emoji44] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  15. U kit komercu. Mene je izašlo 5100 sa popustom preko burazerovog servisa. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  16. Ja danas ponovo kupio nov akumulator. Ne mogu da se drndam sa ovim Lampordovim sra*em, neće da mi pali motor, a na reklamaciji su ga merili nekim uređajima i kao odličan je. Uzeo Vartu, naletela mi po bas dobroj ceni. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  17. Svi čekaju da se proda nečiji motor pa da krene menjaža. Tako mene čeka moj najbolji drug da ja prodam motor, a ja čekam@Thepainkiller da on proda svoj drugaru pa da pravimo pos'o. 4 srećna lica zavise od samo jednog čoveka. [emoji23] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  18. Cisto sumljam da ćeš ti bilo šta osim perfekcije dugo da trpiš na svom motoru [emoji16] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  19. Koristi li neko u vilama 2,5w ulje, kako je fabrički propisano? Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  20. Meni je ovo sto si napisao potpuno logično da bude loša mešavina antifriza. Naravno da ce destilovana voda da ti ispari, jer motocikli rade na temperaturama dosta preko 100 stepeni, trebao si kupiti antifriz tada i doliti, i resio bi problem jos na putovanju. Antifriz ne služi samo za hladne dane vec i za visoke temperature. Preporuka imas Motulov bas za aluminijumske blokove i visoke temperature. Kupis koncentrisani i razblazis 50:50. Ja nikada problem nisam imao koristim ga godinama. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  21. Po onome sto ti opisuješ rekao bih da je bila loša mešavina antifriza. Vozio sam horneta, i on radi na čak i većim temperaturama od te koju ti opisuješ, nije stvar u opterećenju već kad se vučeš po gradu i semaforima na 40+ stepeni, tada ume da digne i više od toga. Eventualno možeš da proveriš da slučajno nema neke strane tečnosti u antifrizu, ali hornet nije poznat po tome. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  22. Za krivine OO igraju ključnu ulogu. Ostalo su nijanse [emoji16][emoji4] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  23. Posto me je dosta ljudi zvalo za kofere, dok se motor ne proda oprema nije na prodaju. Ostavio bih to buducem vlasniku da izabere. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  24. Jel ti se desava mozda da cujes kao da hoce da upali, i bas kada bi trebalo da upali, probije i vergla u prazno? Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  25. Kad je rekao lepi, mislio je na "zalepljivanje". Jel da? [emoji848] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja