Jump to content

Moto Zajednica

andrej.

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1124
  • Pridružio se

O članu andrej.

  • Rođendan 28.08.1998.

Profile Information

  • Pol
    Muškarac
  • Lokacija
    Žabalj
  • Motocikl
    Voge 300 Rally

Poslednji posetioci profila

3549 profile views

andrej.'s Achievements

Drug član

Drug član (4/6)

3,4k

Reputacija u zajednici

  1. Ima diler u Čačku, verovatno imaju i sevis onda.
  2. Moguće da ih ima, evo po BMWwiki prozivodnja za Evropu:
  3. Uvek u kancelariji 2018. su izbacili i GS i RT
  4. Oba su R1250RT. Prvi model, koji @Tumbe ima, do 2022. godine: Drugi model, od 2022. do izlaska 1300 (ovaj što se @Darko Mihajlovic svidja):
  5. Ovaj što je Dare okačio sliku je poslednji fejslift pre 1300, ide od 2022. tek
  6. Imate tastaturu i internet kao i svi ostali, zašto ne organizujete ako mislite da treba drugačije? Nikom nije zabranjeno.
  7. Ne postoji VFR ove generacije da nije Vtec, nešto si pomešao. Prethodni izgleda ovako
  8. Piše u opisu da je mereno na točku, znači 10-15% gore na radilici (što je specifikacija koju uglavnom uzimamo)
  9. Ali nije uopšte grafikon od 450MT, piše na slici. Drugačiji ECU, drugačiji prenos, drugačije bregaste.. isti je agregat u osnovi ali baš ima dosta razlika medju modelima
  10. Lepo piše koji motor, i i da je realan grafik, od SR-a je..
  11. U Nautici nema toga, ostaviš ga i dodješ po njega. U Beti u Novom Sadu tu gde im je čekaonica ima ogroman providni portal, vidi se ceo servis, tako da ako imaš želju možeš gledati.
  12. Tracer 7 i prošla generacija CF 700MT su jedina dva motora na koja sam seo (adv, sport/turing segment, ostalo me ne zanima pa ni ne sedam), a da mi nisu odgovarali ergonomijom, sićušni, kratki, niski. Inače mi manje-više sve odgovara, 183 sam visok i nisam nešto krakat. Ona prva generacija Tracera mi deluje komfornija, bliže Versysu npr.
  13. To je to, treba samo ubosti dobar
  14. Ako je samo za izvlačenje podataka i ne treba vam telefon više, S10 serija je već uveliko podržavala povezivanje na HDMI. Treba ti ovakav adapter, i na njega povežeš TV ili monitor, i žičani miš i tastaturu (može i bežične ali sa USB donglom, Bluetooth neće moći). Verovatno možeš naći nekog ko ima, ali i ako kupuješ, sigurno je jeftinije i jednostavnije nego kupovina i zamena ekrana. Ima ih verovatno za 30ak eura po radnjama
  15. Moto Bike ti je na mozda 1km od Barela, u Kisačkoj. Generalno je slaba ponuda opreme u NS, pored ta dva ima AGV u Platneru, i Tago drži Nexx, ne znam da li ima još nešto..
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja