Kisa ili ne, ide se ;D
Samo da vas potsetim:
1. prilikom voznje u koloni nema preticanja u okviru kolone ni pod kojim izgovorom
2. oprez na belim oznakama na putu /horizontalna signalizacija/, na njima ne cinite nikakve nagle manevre /kocenje, naglo skretanje, naglo dodavanje gasa/
3. drzite rastojanje, toliko da bezbedno mozete da se zaustavite, ali ne preveliko da se ne bi ubacivao neko sa kolima
4. krenite sa punim rezervoarima, nema cekanja, sacekivanja itd. Receno je gde se svi tankujemo i to je to
5. drzite sve vreme upaljena srednja svetla /jer sa dugim smetate onom ispred sebe iako je dan/
6. postujte sve signale koje vam daje BJB redarska ekipa
7. po kisi se i na pravim deonicama vozi sporije jer se ne vidi dobro podloga. Ispod sloja vode moze da bude sljunak, rupa, kamen, blato
Ako se pridrzavamo ovih pravila, svima ce nam i pored kise, biti lep provod.
Vidimo se na Zmaju