Jump to content

Moto Zajednica

Satelis

BJB Vitez
  • Broj tema i poruka

    9817
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Satelis

  1. probaj za 2g lakse rolnice da stavis, bice bolje ubrzanje
  2. Ivan vizirdzija, probaj kod njega http://forum.bjbikers.com/index.php?/user/9244-ivan-viziri/
  3. Koliko vidim, nema niceg sporno kada i kako je isplaniran dan za nedelju ( prvi post ove teme ). Da bi u 10h bili u Zablju mi koji dolazimo iz BG-a najkasnije treba krenuti do pola 9h sa OMV pumpe na Zrenjanincu. ne znam zasto bi komplikovali kada je sve lepo napisano
  4. @Sasha msm da je 9h kasno za polazak, prosle godine smo zakasnili koliko se secam imamo 90km do Zablja, grupa ( bice nas dosta ) nema sanse da vozi 90km/h kako bi stigli na vreme mesto okupljanja je OK samo bi satnicu pomerio, skup svatova u 8h polazak 8:30
  5. @Dachman88 Auuu jbt onako lep kimkic ode u totalku, prava steta ali opet, bolje on nego ti... bitno je da si ti prosao manje-vise OK! eeee da, do grada idem jedino ako bas bas ali basss moram, drugacije nikako... ludak do ludaka za volanom @Mishke vaistinu lepa
  6. Braconije tebe bas nesto lose poteralo pad... iskrivili disk na parkingu... posle farbanja neko ga izgrebao... sad te baja isece sve u kratkom vremenskom periodu
  7. Op op, sa ortakom gledate/merite velicinu c..c..c crni Alex .... a sta ces ako ne'moz da ti stane msm cirada
  8. Pedjolino si nam ziv i zdrav, srecan rodjendan
  9. MML - Smederevo - Kovin - B. Crkva - RU - Oravita - Anina - Carasova - Resita, put od granice do Oravite nije bas za pohvalu ( ulegnuca, rupe... ma svega i svacega ) ali zato od Oravite do Resite prava milina za voznju krivina za krivinom, gore-dole i sto je najvaznije dobar put bez rupa, zakrpa i ostalih cudesa ... lepih 390km.
  10. Pitam se, na koga lici ovaj deckonja
  11. @Skols kakav je Sprintac sa oglasa ne znam ali znam da je Astrix1402 nedavno kupio od Gavre AA500 Classic u top top top stanju, sqter je bukvalno tip-top.
  12. Djuksi....
  13. Deckonja... gangnam style srecno mladencima, da si provedu godine u zdravlju i veselju
  14. jos prosle god sam ti rekao da ti punjenje ne valja... izdzekala se voltaza iz reglera
  15. Skup svatova na JP na AK u 8:30, polazak u 9h 01. Satelis 02. Đuro + 1 03. Fanky 04. Laki_90 05. Big Rider 06. Alexa i devojčica 07. Dragan 08. Srdjan NS 09. Macko021 10. Dzoni KLE 11. Crni i Pedja 12. Acarus 13. skohajm 14. Mishke 15. Marko011 16. Nemanja ( Dominator ) 17. mikimax i lepsa polovina 18. Carlito i mozda carlita 19.
  16. Skup svatova na JP na AK u 8:30, polazak u 9h 01. Satelis 02. Đuro + 1 ( ovaj +1 mora da je Culle ) 03. Fanky 04. Laki_90 05. Big Rider 06. Alexa i devojčica 07. Dragan 08. Srdjan NS 09. Macko021 10. Dzoni KLE 11. Crni i Pedja 12. Acarus 13. skohajm 14. Mishke 15. Marko011 16. Nemanja ( Dominator ) 17.
  17. Potvrdjena je rezervacija u restoranu gde cemo klopati, mesta nas cekaju Plan dana ovako bi izgledao: - 09h polazak sa JP na AK ( susret sa NS ekipom na AP kod Rume ) - 11h Balatun, poseta djedu i majci ... sok, kafa, pus pauza i td. - 13h polazak - 13:45 Stanisici - 14h do 15h setnja, razgledanje, slikanje... - 15h klopa ( moram javiti tacnu satnicu kao i broj ljudi ) - posle klope mozemo do Drine na kafu sikterusu pa pravac kucama Ako Cika Crni i ostatak druzine ima zelju za brckanjem u Dvorovima, satnica za rucak u restoranu mora se pomeriti ili ostaje kako je gore navedeno?
  18. ... gde ces bolje od 160km/h, polako s rucicom gasa... si polUdo po glave
  19. kilo krompiri ce utisa za sve pare, samo gi meti u drekavo rupce i nemoj si brines
  20. Rekoh al ajd da ponovim... pored saobracajne, vozacke dozvole potrebna je licna karta i zeleni karton na gr. prelazu. Sto se tice para, pored dinara ponesite marke ili evre, takodje mozete napuniti rezervoare njihovim gorivom jer je jeftinije i boljeg kvaliteta od naseg ( pompa u Dvorovima, od BG oko 130-140km ). Probacu da nam rezervisem mesta u Stanisicima gde cemo klopati, da ne bi cekali vise od 1sat kao prosle godine.
  21. 01. Satelis 02. Đuro 03. Fanky 04. Laki_90 05. Big Rider 06. Румба 07. Alexa i devojčica 08. Dragan 09. Srdjan NS 10. Macko021 11. Dzoni KLE 12.
  22. Jos jedared hvala Vi lepo
  23. Ako bidne toplo sto da ne, ma da voda u bazenima Dvorovi zna biti bas hladna ( prosle godine smrzo sam se kao niko, bilo je preko 30 stepeni )
  24. Stanisici 09.06. ( nedelja ) skup svatova na AK u 09h, polazak 09:30 - odlazak bi bio auto-putem, Kuzmin .... mala pauza kod djeda i majke pa pravac Stanisici - povratak preko Pavlovicevog mosta, Badovinci, Klenje... Sabac ... Obrenovac NS ekipu mogli bi sacekati kod Rume ili gde im vec odgovara na AP ( auto-put ) Vremenske prilike nam ne idu u korist tako da poseta Stanisicima moze biti odlozena za 16.06. ili neki naredni vikend. pa da pocnemo: 01. Satelis 02.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja