Uh sa ovim boldovanim, ne bi se slozio.
Imas musteriju koja je normalna, normalna musterija pozitivno reaguje kad ima neki problem na vozilu, ne pravi problem, ne drami, ne histerise vec normalno komunicira za majstorom ili sefom nekog serisa.
Takvu musteriju mogu ceniti i postovati u svakom pogledu i takvoj musteriji treba uvek izaci u susret.
Isto tako imas nenormalnu musteriju, obicno je to licnost koja pre svega nema kucnog vaspitanja, od malih nogu je naucen na bahato, ima poprilicno novca i misli da se svet vrti oko njega, misli da moze i sme da se ponasa kako on hoce, bilo kad i bilo gde.
Takve (kako ih ja volim zvati) tatine sinove zamolim da izadju napolje na fin i kulturan nacin (pravilo firme tako nalaze), najradije bi mu prebio prste bez trunke grize savesti.
Ima cekaonica pa tamo uz klimu, kafu, novine, tv ceka svoje vozilo.
Posto ne podnose da im drugo lice naredi nesto, nisu navikli na takvu scenu, odmah ljutito traze sefa servisa a nekad idemo svi zajedno do generalnog direktora zavisno o kom problemu je rec.
Hocu reci sledece, ako si pre svega normalan covek, mozemo saradjivati, druziti se, voziti, pecati i td..... ali ako si go*no od coveka, ma ne moze nista, apsolutno nista.
Za svoje pare idi jasi nekog drugog, mene zaobidji jer nema tih para za koje bi se smeskao i udovoljavao a znam da musterija nije u pravu.
Na drskost i bezobrazluk.....tolerancija mi je ravna nuli.