Jump to content

Moto Zajednica

bokilic

Nosilac medalje zahvalnosti
  • Broj tema i poruka

    5947
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: bokilic

  1. 10e ti membrana a sa siberom20e kod mene, liberti ide 100al kad je sve pod konac
  2. ja za te manjerke nebi dao ni 200e pa ma kolko da su nove skupe, . . . Imidz koji mnogo kosta. .
  3. zavari,bice jace n8dgo sto je bilo
  4. prodajem moje lonce auspluhe kako god.. za tdm,a 2u1 moze i montaza 70e, i mali kratkotrzajni sebring koji ima fenomenalan zvuk,bio na kawi 1100,, jedan je bio predvidjen za zenin mottor drugi za moj,ali..zena je imala udes motorom ,sad su drugi prioriteti... sebring 50e... 063697094... upload img
  5. bokilic

    TDM Srbija

    ako nekom treba 2u 1 za 4ku tdm.a nek se javi,pa cu poslat slike na viber,origninal cev,selna,au7luh itd,igl mach auspluh,80e
  6. pa na leru 2%na gasu i 5% a pa ja vise volim za te starije motore teza mineralna ulja
  7. ja kazem smeša a ne mesavina,to jest mozda je imao premalo benzina,a previse vazduha
  8. posna smeša . .zna da bude problem na cvaji. .
  9. bokilic

    TDM Srbija

    Znaci nigdje nema da se nadje jedna prednja guma za moj TDM. oces polovnu
  10. moze da se nadje 100tinak e
  11. moze za dan auto putem da se ubije 1200km i vise,al posle oce dusa na nos da izadje
  12. aha,e pa nesto mu sada fali
  13. jel to pocelo od jednom ili je oduvek tako
  14. pa nastavile su put dalje,nisu stali ko vi da meću zeger
  15. a mozda samo da iseces 1 zicu s paljenja
  16. a da probas zeko da ispustis vazduh ponovo,ali vakumskom pumpom a ne rucno, do sad tako resih 50%slucajeva nerada abs. svaki bmw je osetljiv pa cak i auto,,nece to tako pumpaj odzracuj pumpaj. .nego vakumsku pumpu i odzraci sistem.
  17. nije bmw ,pan evropa,i golf 3 .'. pokupio ga otpozadi. .
  18. bokilic

    Hornet 900

    ti prodam ja 1200 bandzu da se vozis ko covek
  19. kod mene mozes probati 660 yamahu,imam jednu na prodaju,neobavezno dodji probaj dali ti odgovara
  20. pa vozi tih 30 i kusur dana motor a resto kola nego da ti nije do motora,da se tako sliva pa je to muka
  21. pa nemoj da se vozis po kisi
  22. a cime mazes lanac,da ti se kojim slucajem ako ga mazes uljem ili slabim sprej6 ne nakuplja tu,pa kad se zagreje pocne malo da kapucka bude sve masno pa mislis da kaplje. .
  23. 10 do20e,pasuje i od japanskog auta al sam zaboravio kog,staim sto 5c ranije pali mentilator,sto i nije tako lose
  24. a da ti nadjemo termo davac od gpz.a
  25. pa nece na prikolici da se tolko uprljaju
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja