Jump to content

Moto Zajednica

Nightrider Z

Članovi
  • Broj tema i poruka

    592
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Nightrider Z

  1. Druze, lepo si rekao, ako je neki MOTOR dominantan. Ne razumem kako je kawasaki dominantan kad je Rea uzimao desetinke prednosti na spustanju kroz krivine 2, 3, 4 i 5 na doningtonu? Edit: u prilog tome da je do vozaca, a ne do motora, govori cinjenica da je dobar deo trka dobio po kisi
  2. Ali ga Dukati jede na pravcu. Jel istu sezonu gledamo? Najbolje da mu daju ZX6R onda
  3. Kako brate da strojis kavasaki kad Rea dobija u krivinama, a ne na pravcu? Ne kapiram. Jedino da mu povecaju medjuosovinsko rastojanje, ni to me ne bi zacudilo. Sve je moguce ocekivati kad dukati resi da uzme titulu.
  4. Nesto si lose izracunao
  5. Kakva ludnica....
  6. Na pomolu nova pravila, V4 masine mogu da odvezu 2 trke vise od ostalih, radi ravnopravnosti
  7. Izgleda da, ako Sajks sacuva prvo mesto na pocetku, ne moze mu niko nista. Prostao covek kroz kvalifikacije
  8. Velika ocekivanja imam od ovog vikenda, mislim da nekoliko vozaca moze do pobede.
  9. Playa La Malagueta, Malaga
  10. Bukvalno
  11. U taj motor 15w 50 i samo teraj. Nije za njega 10w 40. Mogu da ti preporucim i Bardahl, samo dobra iskustva, ja zadnjih par godina samo njega sipam. A sto se tice putovanja, moze on da pregazi dosta, ne brini.
  12. Od vDM sam i ocekivao pobede, ali ne znam kako ce da prodje sa ovim povredama.
  13. Definitino, ako Rea ispuni ocekivanja na Doningtonu, bice zajeban nastavak sezone. Ne znam koliko moze Dukati da dobije na ispucavanju iz Melburna, i one sledece krivine, zaboravio sam kako se zove, ali svakako ocekujem da Rea izdominira. Mislim da postoji velika sansa da Haslam sjebe dukatiju racunicu tamo.
  14. Mislim da od preostalih rundi, Portugal, Argentina i Katar pripadaju dukatiju ovaj put, a to ce im verovatno biti dovoljno. Nadam se da gresim
  15. Niko ne snosi odgovornost osim Lorenca, pogledaj snimak iz helikoptera. Volina se zaletela, i da se nije zakucao u ovog smaraca, zavrsio bi u krivini broj 16 precicom. Nemoj da gledas lorenca u odnosu na volinu vinjalesa i volinu rosija jer su i oni uradili isto. S tim sto je volina 12 bila svesna i otisla siroko, a 46 bio daleko iza.
  16. To je tacno
  17. Jos da je Strajnic komentarisao mec, pa da to sto si napisao ima smisla. Dvojica su sinoc komentarisala, a ovaj kog pljujes nije medju njima
  18. Kad citam ovakve postove, pomislim da sam Hulk Ne preterujte ljudi, sve je to rutina. Vise ti pravi problem to, sto si presao na drugi tip motora, nije do njegove mase.
  19. Veruj mi da to nema nikakve veze sa istinom, tezak motor za grad, ovo ono. To pricaju ljudi koji nisu nikad vozili takav motor.
  20. Kako su ovi spanci, svi na isti kalup pravljeni, u svakom sportu. Cim se rezultat dovede u pitanje, odma plakanje.
  21. Dobar dejvis, bice zanimljivo posle.
  22. Konacno
  23. Ninja!!!
  24. Reklame na 10 minuta. Alal vera
  25. Od de Punieta vecito cirkus neki. Janone za njega doktor nauka
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja