-
Broj tema i poruka
592 -
Pridružio se
-
Posetio poslednji put
Tip Sadržaja
Profili
Forumi
Galerija slika
Kalendar
Articles
Sve što je postavio član: Nightrider Z
-
Kawasaki ZRX1100, ZRX1200R i GPZ1100 ADVANCER +4stepena
Nightrider Z je odgovorio članu Boxer u Kawasaki
@Krokodilo Ako sam dobro shvatio, ovde je sve je okrenuto u odnosu na nut koji je u sredini za 4 stepena? Pomereno je unapred, tj u smeru obrtanja? Crvenom bojom je nacrtano kako bi trebalo da bude fabricki, naravno karikirano. -
Te michelin macadam sam vozio na gpz 550 unitrak i gpz 1100 b2. Toliko su tvrde, da se ne trose bukvalno
-
Glupo je reci da su savrsene, ali Zrx ima kocione celjusti koje su takodje koriscene na Hajabusi i ZX-12
-
Da bi mogao da shvatis sta covek prica, potrebno je da zamislis polozaj sare na mestu dodira pneumatika i podloge. Ti pricas o onome sto vidis kad pogledas odozgo pneumatik, a to su dve razlicite stvari. Dok to ne shvatis, nista ti nece biti jasno.
-
Je l stajao na stenderu? Ako je na copavoj, verovatno ce da vuce u stranu.
-
Bor, mada idem sutra do Nisa, ako nesto znaci, prolazim kroz Zajecar itd
-
Kawasaki ZRX1100, ZRX1200R i GPZ1100 ADVANCER +4stepena
Nightrider Z je odgovorio članu Boxer u Kawasaki
Mislim da ne bi kostalo vise od 10E da se odradi na water jet. Da se ne budzi. -
Kawasaki ZRX1100, ZRX1200R i GPZ1100 ADVANCER +4stepena
Nightrider Z je odgovorio članu Boxer u Kawasaki
Pa dobro, moze da se odradi, ali mislim da je pametnije sacuvati originalni primerak. -
Aktuelno. Cena 50E
-
Kawasaki ZRX1100, ZRX1200R i GPZ1100 ADVANCER +4stepena
Nightrider Z je odgovorio članu Boxer u Kawasaki
Dobra tema za razmisljanje, moglo bi da se proba. Dobar ti je taj sebring, samo mi i on deluje predugacko. Ja imam komplet josimuru sa granama i stvarno je dobra, ali mi se i kod nje ne svidja duzina, izgleda bas ovako kao kod tebe. -
-
Od 2020 svi Harley-i za europsko tržište iz Tajlanda
Nightrider Z je odgovorio članu FFBikerSar u Generalno
Sve je to lepo, ali ste vi u prethodnom postu napisali da imate dosta drugara koji voze HD i da je svima udoban. Samo sam hteo da vas podsetim da imate i drugih primera. I da, znam i ja kako je dosao do tog motora. -
Od 2020 svi Harley-i za europsko tržište iz Tajlanda
Nightrider Z je odgovorio članu FFBikerSar u Generalno
Ziko, evo jedan primer. Mislim da i vi i ja znamo jednog coveka koji je ovde na forumu, ali da ga ne tagujem i uznemiravam bezveze. Ima covek Harley za kakvim mnogi placu (meni se svidja, prelep je stvarno), ali paralelno ima i motor sa kojim putuje. Prvo je to bila afrika, a zatim panevropa. Slucajno ne putuje sa Amerikancem koji odise slobodom i rokenrolom? Ili mozda ima neki drugi razlog? -
Od 2020 svi Harley-i za europsko tržište iz Tajlanda
Nightrider Z je odgovorio članu FFBikerSar u Generalno
Sa kim? -
Od 2020 svi Harley-i za europsko tržište iz Tajlanda
Nightrider Z je odgovorio članu FFBikerSar u Generalno
Pa bas taj sto vozi kantu zato sto ima nalepnicu na rezervoaru je opterecen. Nije opterecen onaj koji voli da ima funkcionalan motor. Ko uopste prica o hajabusi i 300km/h? -
Od 2020 svi Harley-i za europsko tržište iz Tajlanda
Nightrider Z je odgovorio članu FFBikerSar u Generalno
Po tome, za ljubitelja Harleya se ne moze reci i da je ljubitelj motocikala. -
Imam neke drugare koji rade u Tigru, u Pirotu kao inzenjeri i tamo se vec par godina prave sve gume Michelinovog programa najvise klase. Tehnologija je ista kao u svim Michelinovim fabrikama, tako da budite bez brige, a na cenu nema nikakav uticaj to gde je napravljena, vec se formira na osnovu trzista gde se prodaje. Kao i za svaki proizvod na planeti.
-
Kako je krenula ova sezona, imamo cemu da se nadamo.
-
Kome treba GP pored ove ludnice tek sad sam odgledao trku. Mislim da nije realno od Dzonija ocekivati da radi ovo sto je radio danas, bas je bio ocajnicki potez. Sve ili nista, i bilo je nista. Inace, Sajks je i dalje najjadniji vozac na gridu.
-
Mogla bi neka forumaska liga da se napravi da se malo igramo
-
Vec smo pokvarili temu dosta, ali sad me zanima pa moram da pitam. Na osnovu cega?
-
Nisam neki poznavalac jamahinih modela pa ne mogu da tvrdim. Ono sto vidim na oglasu je agregat crne boje, dok su kod modela 2007-2013 bili sive boje, a nakon 2013. je izgled motocikla sasvim drugaciji od ovog koji je kolega postavio. Ne bih da gresim dusu, ali mislim da je ovo mnooogo stariji motor.
-
Dokle cete da verujete u te price, pretezak za kratke voznje. Mozda se neko uvredi, ali to su najblaze receno, teske gluposti. Naravno, preduslov je da nisi gabaritan kao Dani Pedrosa, pricam o odraslim ljudima.
-
Dosta je nezgodno da se izmeri. Uspeo sam da izmerim negde oko 25cm, mozda malo preko toga, ali kazem, 5mm gore dole ne mogu da garantujem. Rekao bih da je izmedju 25cm i 25.5cm.
-
Pa em su skupi, em po meni nemaju poentu ako nisu komplet sa granama. Ispadne ti izduv, trecina cene celog motora.
