Normalno od NAVAK-a nema ništa. Nije baš najjasnija ni vlasnička struktura u toj celoj ujdurmi. Negde sam čuo da je neka španska kompanija dala dobar deo novca za NAVAK, ali opet nigde nema podataka, pošto ništa pod imenom NAVAK ili Nacionalna vozačka akademija nije registrovano kao privredno društvo.
U dogledno vreme ostaju samo aerodromi kao relativno sigurna varijanta, i možda poneka ulična trka, da bi se privukla malo šira publika, a ne samo mi koji pišemo u podforumu "Sport".
Prvenstvo za klince je super ideja, samo treba pronaći kako da se snize troškovi na neki drugi način, pošto teško da će bilo koji poznati proizvođač dati 15-ak motocikala na ime reklame. Ako se ti troškovi koliko-toliko snize, pa ima dovoljno roditelja koji više neće gurati svoju decu na kvazi-sport zvani tenis, već na motociklizam. I za jedan i za drugi sport moraš da imaš novca, a želja svih roditelja je da im dete bude novi Nole. Šta fali da bude novi Valentiino, ili Casey ili ko god već.