Jump to content

Moto Zajednica

severian

BJB Vitez
  • Broj tema i poruka

    9109
  • Pridružio se

Sve što je postavio član: severian

  1. Steg pegz je super stvar, ali koliko znam (a znam ) nema za teze motore. Budzenje je moguce, ali pipavo...
  2. Pogotovo sto ce sutra biti oblacno. Tu tesko da ce MM moci da koristi h h gume...
  3. Hehe... klasika, s godinama postajes namćor. Jedino me brine sto se i ja sve slazem.
  4. Zna li neko kako je Markezovo rame?
  5. Mislim da je ovo sto se upravo dogadja na fp3 jedna velika sramota za Michelin
  6. Ma, sve je lako kad si mlad! Pa i tih 130km. Završavaj te dvorišne poslove... i Bobošku da povedeš, nisam ga video 1000godina, a ja kao čačanski zet (dakle, usvojeni domaći) moram da držim kontakt sa zavičajem...
  7. Hvala za track logove! Ako se odlučiš ove jeseni za tu mega Kučaj turu... znaš broj
  8. Brate, trolujes...
  9. Bezveze... videlo se da nije ispalo jeftino. Morbideli zasluzuje da plati kaznu, sve bolnicke racune i da mu seta kuče 3x dnevno, supacki i glupo ga je oborio. gore nego janone style...
  10. Ama zezamo se svi... osim da je pedro uzeo fp2
  11. Dok se vi "svadjate", Pedro kolo vodi
  12. Ianone opet ne vozi... Vidim da ga Piro menja na FP2 trenutno. Ima li vesti za Oliveiru od jutros? Morbideli ga je baš šupački oborio od pozadi.
  13. Hvala svima na lepim rečima, vaše zadovoljstvo znači da sav naš trud ima smisla i daje nam veliku dodatnu motivaciju za budućnost. Ovo je jedna od najlepših stvari koje radimo i verujte da radimo punog srca! Samo marljivim, metodičnim, istrajnim radom, bez velikih reči i opštih mesta, možemo da menjamo stvari na bolje. Kao što sam rekao i na samom Kampu, duboko smo ubeđeni da najbolje i najviše možemo da pomognemo sami sebi. Ne treba da čekamo na druge, na državu... jer dočekati nećemo. Zato smo se ovoga dohvatili i zato ova ideja edukacije od motociklista motociklistima traje, uz sve probleme (pa i saplitanja!), evo već punih sedam godina. E sad, malo i da se hvalimo . Sumirali smo rezultate evaluacije Kampa od strane vas, polaznika. Veoma smo počastvovani da su ovo rezultati: Od maksimalne ocene 4, dobili smo ove ocene gore! Hvala, šta drugo da vam kažemo... Naročito nas raduje sledeći rezultat: Generalna ocena kampa: a. Veoma korisno: 88% polaznika b. Korisno: 12% polaznika c. Manje korisno od očekivanog: niko d. Beskorisno: niko Demonstratore i predavače ste takođe ocenili veoma visokim ocenama (opet su max ocene 4): Osim toga, dali ste nam veliki broj veoma konstruktivnih predloga. Svaki od njih nam je dragocen, za svaku zamerku trudićemo se da je ispravimo, a verujte da smo svaku čuli. Hvala vam na iskrenosti i velikom entuzijazmu koje ste ugradili u prvi Kamp bezbedne vožnje. Znali smo da će biti dobro i imati smisla, no puni smo entuzijazma što je ispalo ovako uspešno i dobro. Vidimo se na putu.
  14. Ma, mora čovek da nađe motivaciju... ali, ide zima
  15. Iz Moldavije u Ukrajinu ulaziš bez problema. Na bilo koju stranu. Dva puta sam prelazio tu granicu ovog leta.
  16. Mozes da platiš na MotoGP sajtu Video pass. Sada, do kraja sezone, nije više ni 100 dukata, ako voliš...
  17. Ja sam ovog leta obišao celu Moldaviju (između ostalog). Vize ti ne trebaju, vinjeta za motor se ne plaća (nemoj da te rade na granici). Srećno!
  18. Evo nešto totalno zanimljivo: Hayden menja Džeka Milera u Aragonu: http://www.motogp.com/en/news/2016/09/19/hayden-to-replace-miller-at-aragongp/211008 Potvrđeno danas. Kaže: I’d probably be riding motorbikes anyway and I would definitely be watching the race on TV, so I might as well show up and have some fun.
  19. Opasni su švaleri ovi bjb redari
  20. Drustvo, bili ste super, hvala svima na totalno dobroj atmosferi! Mnogo je lepo bilo gledati danas na stazi kako se iz sata u sat napredak materijalizuje pred ocima nas pored. Super ste!
  21. Komisija za prijem je u zaustavnom vremenu potvrdila još jednog učesnika. Finalni spisak: Uplata za suvozača: Olivera Davidovac 1/2 Učešće na poligonu (preneta uplata od ranije): Marinero Vidimo se sutra.
  22. Samo se vi zezajte... ALI, ta lekcija zaista postoji u proširenom kurikulumu, koji ćete premijerno slušati (i osnove off vožnje, i vožnja suvozača i...)! Vidimo se u subotu!
  23. Ništa ja nisam pričao, ti si tvrdio da je Rosi imao više titula od Markeza do 23. godine, a ja sam ti rekao da to nije tačno. Mada, objašnjavati činjenice Rosijevom navijaču je ćoraviji posao od dokazivati u "onoj" temi da BMW nečemu vredi .
  24. Drugar, nisi u pravu. Rossi je sa 23 god. imao 4 titule (1997, 1999, 2001, 2002), a Markez je svoju 4. osvojio već sa 21 god (2010, 2012, 2013, 2014.). Pri čemu je te titule Rosi osvojio dok nije bilo Markeza, a Markez dok jeste bilo Rosija! Može i dalje: svoju prvu titulu ROsi je osvojio sa 18, a Markez sa 17 god
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja