Jump to content

Moto Zajednica

severian

BJB Vitez
  • Broj tema i poruka

    9109
  • Pridružio se

Sve što je postavio član: severian

  1. Slazemo se, naraFski, oko toga.
  2. Eto kako su ljudi razliciti... ja npr. kod Rosija uz dugovecnost i drajv, najvise cenim to sto je fenomenalno monetizovao svoju popularnost. Nastupio je pred Dornom svestan da im dovodi jedno 2/3 navijaca na trke i dobio fransizu da na tribinama prodaje "kackete" (tj. siroki merč☺). Sada kada kupis vr46, njemu pare u dzep. Ali i kada kupis 99, 93 i jos ponesto, opet njemu pare u dzep. Svaka mu cast, kao da vi ne koristite legitimne prilike u svom zivotu? Zar ga to cini neiskrenim, mislim to sto je pametan? Jeste da je sve ovo zasluga debljeg blues brother-a, ali Rosi je dovoljno pametan da ga prepozna, da mu veruje i da ga pusti da radi. Ja mu zbog tog biznisa skidam kapu i klanjam se do zemlje. Upravo to ga izdvaja od ove ostale balavurdije... U isto vreme, to sto je popularan ne cini ga najboljim vozacem. Nema veze jedno sa drugim.
  3. Juče je objavljeno da će Alex voziti i Aragon za Tech3... lep poklon za rođendan! Mada, realno je zaslužio.
  4. Ponesite i svesku+nešto za pisanje, trebaće za teorijski deo priče. Hvatajte beleške, znače kasnije...
  5. Bili prošlog vikenda. Komarnik, Semenik i kanjon Nere. Looodlilo od puteva, od makadamskih auto-puteva do kozjih staza u kanjonu Nera i na Smeniku. Zabava počinje 500m iza granice, od Najdaša, pa uz Neru On-topic: Alp, tema ti je prosto fenomenalna. Svaka čast , metodično, pregledno, pravi biser foruma!
  6. Pa ova dvojica se pokidase danas opet, a mi ovde nista, uspavali se... Cccc
  7. Sto se Rosijevog preticanja tice, sve je to bilo trkacki. Pedrosa je jos agresivnije pretekao Rosija.
  8. @dvlns, da se nadovezem Upravo tako, Lorenco je bio direktno pitan, pa je odgovorio... nije sam kukao. Sustina ovog Rosijevog kzš "džiberluka" je upravo ono sto mu je lorenco odgovorio: "postuj moje misljenje"... ne podsmevaj se.
  9. Mislio je: "kakvi dziberi, majko moja, opet isto guslaju kada ja pobedim"
  10. Pedro je imao soft prednju, koju je sacuvao i pored jakog tempa. Isao na kocku i dobio! Svaka mu cast, a i kocka se ove godine isplati. Markez opet gresi u izboru guma i opet to minimalno placa.
  11. I Piro je bio sjajan, jeste policajac, ali svaka mu cast
  12. Bravo Pedro! Odlicna taktika i sjajna voznja. Ps: aprilija odlicna!
  13. Markez H M gume... zanimljivo!
  14. Lorenco, Markez, Vinjales
  15. Fe-no-me-nalna trka moto2! Bravo!
  16. Bravo za Bindera, vrlo zrela i pametna voznja za pobedu. Polako i sigurno postajem fan
  17. Aj' prepričaj... za nas sa jeftinijim kartama
  18. Zarko rešio da se više ne glupira ... mada Lowes, pa i Rins nisu daleko kao jutros. VIdećemo sutra, mislim da je moto2 ono što ćemo gledati zbog uzbuđenja do kraja sezone. PS: u moto3 mali Binder nastavio da ih maltretira sve .
  19. Fenomenalna vožnja Lorenca u Q, odisao je zadovoljstvom na kraju, najzad . Zanimljiva razmena gestikulacije sa Markezom pred drugi stint ... Rosi odličan, poništili mu krug, on napravio još bolji. Markez se nešto ozbiljno zeznuo u taktici, čini mi se iz gestikulacija na kraju da je bio i nezadovoljan motorom (rekao bih da je gestikulirao kako nema postojano ubrzanje). Junak dana - Piro (i najbolji DUkati danas)! Šta ti je testni vozač, na domaćoj stazi . Aprilija sjajna danas, zamalo dve Aprilije u Q2. Za mene je Lowes takođe junak dana, odličan!
  20. Da, i Batistuta kida, svaka mu cast... A moto2 je do kraja turbo zanimljiv. Mada su lowes i rins za sada na treninzima slabi, zarko dobar.
  21. I kida...
  22. Sve je to deo cirkusa... ajmo na fp3.
  23. Rosi kaze da mu je EsA, umesto izvinjenja, odbrusio:"fuck you", pa je zato odlepio... Ako je istina, razumem ga.
  24. Nece voziti ceo vikend, kako sada izgleda.
  25. Je l' ovo Piro ima wild card?
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja