Kofer sam svojevremeno kupio u Trionu, zvaničnom dileru Givija za Srbiju, kao trekker 52. Ako hoćeš skeniraću ti podatke. To nije sidecase, već topcase, tako je kupljen i deklarisan, a ne verujem da je Trion imao razloga da vara. Novi komplet u toj konfiguraciji je preko 32.000 rsd. Za poliranje sam napisao, samo bi bilo malo mnogo da pored moje gornje cene još ja poliram kofer, ulažući novac i vreme.
Kofer sam ti na rezervaciji na reč čuvao ceo dan, iako se nisi držao dogovorenih termina (što obijica znamo da je tačno), a dva druga forumaša su se u međuvremenu javila da kupuju. Nije bitno koji su, oni znaju da postoje i da govorim istinu. Čoveku koga si poslao po kofer rekao sam da isti pogleda. Nisam ga prodavao u džaku, zapakovanog. On se ponašao onako kako se valjda dogovorio sa tobom, a ne sa mnom.
Mislim da si pogrešio što lično nisi došao da pogledaš, niti si dao precizna uputstva čoveku koji je došao. Video bi da ti ne odgovora, pozdravili bi se i nikom ništa. Mislim zaista da te nisam ni varao, ni prevario i ružno je što to impliciraš.
Nemoj da shvatiš sve ovo kao pravdanje, ustvari ti odgovaram da ti kažem ovo: način koji si izabrao da iskažeš svoje nezadovoljstvo, pre nego si me kontaktirao na bilo koji način, je veoma neodgovarajuć. Jer, dovodiš u pitanje moju čast. To je ružno i veoma nefer, da se izrazim vrlo blago. Čak i posle celog zezanja, vrlo bi lako stvar vratili u polaznu situaciju.
Ne želim dalje bilo kakvu raspravu ovde, ljut sam i zato ću temu zaključati! Ako treba bilo šta, znaš kako da me kontaktiraš...
EDIT: oba kofera su prodata.