Jump to content

Moto Zajednica

severian

BJB Vitez
  • Broj tema i poruka

    9109
  • Pridružio se

Sve što je postavio član: severian

  1. Odlaze sa grida
  2. Uhapsice ih u kataru
  3. Markez, Dovi, Zarko
  4. Ko nije pokisao u pustinji, nije nikad pokisao ... to kad padne, sastavi.
  5. Da, za ljude iz okoline, buduci da nije potrebno prenociste, postoji popust. Javice ti se neko na pp.
  6. Na fp3 je 13. Kombinovano je 10. i ušao je u Q2.
  7. Janone sa tavana na 2. mesto , Zarko fenomenalan 4 (razvalio stint 3, sjajno). Lorenco bez Q2. Dovi dobar. Rosi sjajan, usao u q2 kao 10. Odlican fp3.
  8. Jbt.. Redingovom dukcu raspala se bocna plastika.
  9. Navijam za to svim srcem
  10. Vinjales pao na fp2, na kocenju. Ok je.
  11. Evo, velvetwolf nam je lokalna izvidnica (iz Brusa beše, je l' da?), da prati situaciju... i javlja!
  12. Uvek ZA. Ps. A za kop, od pon zahladjenje i moguc sneg gore... bice jos neki vikend!
  13. Danas prenos na SK6... bice ogromna gledanost
  14. Mala akcija za kraj zime, nema pravog putopisa, ali da podelim jedan video . Baš je lepa naša Srbija, ovako krajem zime i početkom proleća, zar ne? Ima i kratka priča, na engleskom doduše, pa ko voli : http://www.rewadventure.com/double-fun-ride-ski/
  15. Rezija Dorne ocaaajna. 2/3 vozaca nikada u kadru. Vreme na kraju kruga nastavi da tece, pa ga vrate u nazad i prikazu rezultat vozaca. Totalno iritantno. Zardjali preko zime. Valjda ce da srede...
  16. Vinjales pokidao na fp1, 1.54.316!! Lorenco pokazuje da mu i dalje lezi ova staza, doobar. Ma, odlican... Hit dana - Tech 3. Bravo momci, obojica!
  17. Neka admini posle srede teme po ps-u, ali pocelo je... moramo da caskamo.
  18. 1. Vinjales 2. Markez 3. Lorenco
  19. Ni meni se ne dopada. Svako moze da glasa u sredu, pa da menja kasnije, gube se samo bonus bodovi. Svako ce dakle prvo da odigra za bonus, pa da prati fp i menja po potrebi. Nista se specijalno ne dobija za kladionicu. I ja sam vise za bonuse ili najbolje za pravila koja vaze na motogp.com, jesu komplikovana ali i vrlo pravedna.
  20. severian

    Opozivi

    Đunta, u pravu je Michanga. Zaista Deltin servis ne radi kako treba. Mogao bih da ti dam direktan i skandalozan primer, ako ti već nisam pričao uživo... Ne znači da taj konkretan dečko nije dobar serviser, ali sasvim sigurno servis ne radi ni blizu prihvatljivom, tj. bliže su skandalozno lošem, nego prihvatljivom...
  21. Da, zaista live timing trenutno ne radi. ???
  22. Samo da primetim... to sto "zavode u sistem", to nema bilo kakve veze sa "javljanjem" srpskoj carini. Hr zavode u sistem (tj unose racune za pdv povrat) za pojedinacne racune iznad 500eur, jer su lenji, pa su napravili takvo interno tumacenje. Madjari npr unose apsolutno svaki racun, kako i treba. Nema govora o javljanju, pa kome bi pobogu i javili, cariniku na postu?
  23. To rade apsolutno redovno. Dirljivo koliko su ostali klosari posle ulaska u eu, tj koliko su isti kao braca rodjena sa srb kolegama. Moj savet svima je da ne placate bilo sta i mrtvi-hladni im kazete da rade svoj posao i zovu koga hoce .
  24. Ako nemaju na stanju, stize za 10-ak dana. Mogu da ih preporucim, svasta sam od njih narucivao, veoma su tacni. Sa cenama su takodje ok.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja