Nema šanse, čini mi se da potpuno očigledno Rosi i ekipa pripremaju VR46 za MotoGP konkurenciju, negde za sezonu 2019. Taman on u penziju, VR46 na grid, možda max 1 god preklapanja, da promoviše stvar vozeći u svom timu.
On je preveliki deo cirkusa u biznis smislu, nikome se ne isplati da ne bude prisutan još dugo godina.