-
Broj tema i poruka
9109 -
Pridružio se
Tip Sadržaja
Profili
Forumi
Galerija slika
Kalendar
Articles
Sve što je postavio član: severian
-
Simon zaplaka...
-
Muska, muska borba... timske kolege ☺. Rins je jos jednom ispao nepromisljen, mada je opasno dobar.
-
Kakav finish!
-
Meni to deluje pomalo i kao zahlađenje oatmosfere u pitu. Ceo tim ostaje, on ide, hemije nikada nije ni bilo, a sada su odnosi hladni i samo profesionalni. Plus su zaređale staze na kojima i inače vozi lošije, na kojima se lomio. Prva kriza samopouzdanja, nema atmosfere da to popravi i posledično manja spremnost na rizik (nema veze, čuvam se za sledeću godinu, ko ih *ebe)... Cela stvar najbolje pokazuje koliko su tamo svi blizu i koliko moraš da budeš na ivici da bi bio u prvih 4-5.
-
Mane koje ranije nisu navedene: - Premalo taman sunčan vizir (kod jakog sunca u oči, npr. vožnja na E, SE, moraju da se nose dodatne naočare). Valjalo bi i da je za nijansu dublji. - čudno projektovana ventilacija: premalo vazduha na licu, previše na potiljku (za moj ukus, naravno) - valjalo bi da ima neku mogućnost da se dogradi aftermarket kačket Ipak, radi se, po meni, o najboljoj flipup kacigi, odličnoj za turing, a i za grad.
-
Čovek je (kako izgleda) bio policajac na motoru, nenaoružan i nije imao drugu mogućnost. To mu je bio posao, obavljao ga je časno.
-
Meni deluje dosta uzdrman...
-
U mojoj dimenziji nema sportskih guma da ja znam , tako da je u pitanju običan putni Dunlop roadsmart.
-
Vidi se trud da pronađe neki novi ugao. Pohvale za entuzijazam fotografa.
-
Kameri (gopro) samo snimak. Ostalo (overlay) je od race chrono. App kontrolise kameru, pa je export kruga jedan klik.
-
Za rezultate trenutno radi rezervni sajt: swec.comli.com/today
-
Evo malo i "kamionske" GS klase, jedan baš dobar krug...
-
Auh... izgoresmo, ali pretekosmo!
-
Rosi, Markez, Dovi
-
Bogami, dobro vozi skuter...
-
Cofee jelly, odlično ispalo!
-
Dunav posle kise...
-
RaceChrono Lap Timer - aplikacija za android
severian je odgovorio članu Mario Marko u Vožnja Na Stazi
Kopiraj na tel i iz nekog file explorera izaberi rcz fajl. Racechrono ce automatski da ucita. -
Ako ništa, sigurno će sledeća sezona biti još zanimljivija . Ili zbog konkurentnog Dukatija, ili zbog seirenja na forumu nad sudbinom Lorenca (pri čemu se prezime spominjati neće, već isključivo pospredni nadimci ).
-
Poludnevni Moto Track Day na NAVAK stazi - 29. Maj 2016.
severian je odgovorio članu Pablo u Vožnja Na Stazi
Mislim da ne može. -
Đunta, po ko zna koji put: nije tema kako kurs treba da izgleda i gde je odgovarajući plato. Jasno je šta ti misliš, još od prvog posta. Vidi - normalno je da se ljudi razlikuju u mišljenju. Zato si ti sa ovom ekipom pravio kurs na jedan način (komercijalno, za više para, sa razl. tehnikama predavanja), a BJB od početka radi na drugi način. Irelevantno je što ti misliš npr. da BJB kurs treba komercijalno da košta, ili preferiraš jednu tehniku u odnosu na drugu. Kapiram da to smatraš, kapiram zašto, mi se ne slažemo iako te sve razumemo, mislimo drugačije. Zato više kurseva treba da postoji! Sa različitim cenama, metodologijom, predavačima... Ljudi će onda birati. Poenta je: kada jedna ekipa pokuša isključivo iz ličnih finansijskih razloga da sebi pravi monopol, čak bilo kojim sredstvima, to nije legitimno. Tačka. Neka to bude moja finalna poruka u temi koju si uspešno trolovao, da ne kažem modertno "spinovao". Zato te opet molim: što brate izigravaš advokata ekipi na koju kažeš da si i sam besan? Pusti, čitaju i sami, imaće i sami priliku da se brane... PuŠti jadan, što bi braća Crnogorci rekli.
-
Kada bude bilo licenciranja, svako ko hoce da bude demonstrator imace licencu. Sada bas niko i jednako nema licencu, jer tako nesto i ne postoji, pustite prazne price.
-
Ima na netu. Svojevremeno i moja reakcija: dobro je mali ispao, a da nije postao ubica . Ali pošto najviše cenim preciznu vožnju sa kalkulisano doziranim rizikom kada i gde treba, za mene je trenutno on najbolji vozač na gridu. A, volim ih sve, takvi kakvi su...
-
Još jednom: licenciranje u Srbiji ne postoji. Formacijsko radno mesto nije licenca, to je samo radno mesto. TO je činjenica, ako se već pozivaš na činjenice. Moglo bi čak naširoko da se priča zašto policijski dril nije pravi pristup, zašto već nije i neće dati rezultat, ali nije tema. Uopšte ne želim da ovde merim koji je kurs bolji ili jeftiniji, jer to nije tema: tema je da je neko, koristeći formacijska radna mesta i zloupotrebom obećanja raspolaganjem javnim novcem, stvorio sebi monopol. Da li to podržavaš i opravdavaš? Jer, svojom relativizacijom upravo to činiš. Pusti prazne priče. I pusti ih, imaće priliku da se brane i sami...
