Jump to content

Moto Zajednica

severian

BJB Vitez
  • Broj tema i poruka

    9109
  • Pridružio se

Sve što je postavio član: severian

  1. Ako!
  2. Realno, vec 5 dana nista novo se na ovu temu ne zna. Samo se abrovi vrte u krug i tako ce biti, rekao bih do sre-cetv.
  3. Samsung S5
  4. Evo šta kaže Dovi: “I know Dani for many years. Dani is not a rider who takes many risks normally,” Dovizioso said. “Everybody is on the limit. Mistakes can happen. But Dani is not a kamikaze, trying to overtake you every time on the brakes. When somebody makes a mistake and it creates a problem for another rider, it's bad. But it's different compared to Argentina.” Read more at Vrlo trezvena izjava, rekao bih. I vrlo je besan na Janonea i dalje
  5. Ajde da ne komentarišem Simončelija i zašto je razlika kao oko i dupe, neukusno je, ali razlika između tog PEdrose i ovog PEdrose je razlika između deteta i čoveka.
  6. Ta situacija sa pokojnim Simončelijem apsolutno nije uporediva sa ovim večeras. Pedrosa je izgubio prednji kraj, zbog trkačkog prejakog kočenja na vrlo klizavoj stazi, nije bilo ni mrve iracionalne agresije. Sva trojica prvoplasiranih u izjavi su potencirali da je staza bila jako klizava posle jutros. Jasno je to i bez izjava, padalo se na sve strane puštanjem prednjeg. Za Dovija - šta reći (osim da me je prodao na kladionici )... jbg, loša karma.
  7. Pa mogao je lorenco da napada mozda da se zakacio kukom za markeza
  8. Kao da je crkve palio, mucenik
  9. Kazu da je stala, bilo lokalno u pit-u.
  10. Kaze sinoc jedan na 1C, ma sve je ok - samo da su nam grejaci rucica...
  11. Do skoro je Honda bila druga, poluga menjaca uzela im par minuta u boksu. Sinoc je bilo jako zeznuto, hladno i klizavo. Ni sada nije sjajno, ostalo jos 4h. Od 13h na eurosportu prenos finala.
  12. Markez, Lorenco, Dovi
  13. Javljajte vremena za fp3... Čujem da Markez ide dobro ispod 2:04 Edit: evo da odgovorim sam sebi (izvor Nesha):
  14. F1 ima još jednu prednost, zbog čega danas dobija toliku prednost u krivinama (pogledajte tabelu!): niži centar mase i njegov položaj između dva para točkova = moment centripetalne sile koji teži da prevrne bolid u krivini je mnogo manji u istoj krivini, za istu brzinu nego kod motora. Ili, za isti granični moment sile, bolid F1 može mnogo brže da prođe istu krivinu, pa za sličan odnos kg/w (ks) ima veliku prednost u celom krugu. Jbg, čista fizika, niakda više nećemo biti superiorni u odnosu na nizak četvorotočkaš sa dobrom aerodinamikom .
  15. 1. Spajk ceo dan 2. Vaske4s ceo dan 3. Zero ceo dan 4. dvlns ceo dan 5. Sponja ceo dan 6. FritzTheCat ceo dan 7. Veljko ceo dan 8. Deda ceo dan 9. Grnča prepodnevna grupa 10. Prpa prepodnevna grupa 11. Iske - pre podne 12. Šećer ceo dan 13. NeshaXX - ceo dan 14. Kosta86 ceo dan 15. Sima Strahota - ceo dan 16. Michanga-ceo dan 17. Motorcycle Emptiness - ceo dan 18. Ivan Tomšić - ceo dan 19. Horny - ceo dan 20. Mario Marko - ceo dan 21. mradomir popodne 22. Dragon Fireblade - Pre podne 23. Loki46- Ceo dan 24. Vićsa - Ceo dan 25. Dragan.D - ceo dan 26. Miša Hromčik ceo dan 27.Toreador 28. Mazak - popodne - platio 29. GuybT - ceo dan - platio 30. Severian - ceo dan
  16. Bravo Lalajko za dajdžest!
  17. Meni deluje da Dukati za sezonu 2018. puca na tandem L-S
  18. Nisam baš siguran da će, ako se taj eventualni potpis zaista dogodi, stvar sa Dukatijem i Lorencom baš da se završi kao sa Rosijem i Lorencom. Dukati više nije taj Dukati, a ni Lorenco nije onaj Rosi...
  19. Kao i uvek:
  20. Za trece mesto Pedrose najbolji komentar je dao sam Pedrosa, na podijumu, svojim izrazom lica...
  21. Vise bi odgovaralo samo "Dick. Everytime"
  22. U pravu si Dekster. Sta reci... jos smo u nokdaunu...
  23. Samo kratko da javim da je decko ok, nema preloma. I motor je solidno prosao.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja