Jump to content

Moto Zajednica

TEMA za dogovoranje MAXI vožnji/ca

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 414 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: Honda Forza 350

Vozio sam prosli vikend na +10 i ne prija mi. Oprema mi nije nesto ( kozna jakna, pantalone i cipele za motor, uglavnom kupljeno u Barelu u Bgd), duva mi narocito od nogu. Za mene je 15+ ok, lep vikend u martu ili eventualno oktobar kao nesto najranije ili najkasnije u godini. April i maj su mi top za voznju.... ali gde svi tu i mali Mujica:jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 448 postova
  • Lokacija: Vozac je jednom nogom u grobu, a drugom u zatvoru. Cist motor je produkt bolesnog mozga ;)
  • Motocikl: x9 500

E, da, ja nemam te koznjake, vise sam u seljackom fazonu 'isplela mi nana ribok patike'.

 

Dole oblacim pidzamu, trenerku i ski pantalone, stavljam, stitnike za kolena. Cak ni kecelju nemam, mada o njoj razmisljam.

Gore idu majica na kratak, dug rukav, trenerka i zimska jakna (ako je ispod +5, onda cak dve!) i to u kombinaciji sa vizirom i mufovima na ruckama vrsi posao.

Fantomka, sal, rukavice i duboke zimske cipele se podrazumevaju.

 

Naravno, svako bira kada (i kako) zeli da vozi..

  • Haha 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1551 postova
  • Lokacija: kragujevac
  • Motocikl: Burgman 400 2007
1 hour ago, Satelis said:

@alexanto, @Djuxy, @motor_che, @SuperPOP, @cobe, @Alexa90, @bracabgd, @Arsa, @DaliborBP, @fanky, @GAGI74, @Lucky George, @panta_kg, @NeCi, @Šipi, @Boriša, @sasha, @Culle, @ZEMZEM, @bugiman, @Vule Gilera, @matori351, @mivan, @rohirrim ...... ima ih jos sigurno, nek ne zamere ostali koje nisam tagovao..... skupi se raja sa svih krajeva, ko je vozio sa ovom ekipom, zna sta je MSC druzina :jee:

 

Jesen 2011 godine, prvo poznanstvo sa Djuksijem i Aleksom

416978-360897637284152-100000917551192-1

 

neka prosla, lepa vremena i drage, vrlo drage uspomene :ljubav:

2-E874086-A2-F9-3-E47-BB97-885-B2-F061-A

 

21-E5687-C-5763-614-C-AD5-B-6-F05823-C36

 

2vd0ch0.jpg

 

 

Kako bi se ja rado vratio u ovo doba...ili nastavio isto kao u ovom dobu...

  • Sviđa mi se 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2494 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

Nema, rasturilo se na manje grupe koje voze same za sebe sada.

Zbog toga odustao od nekih organizacija, ako me pozovu ja se pridružim ako ne sednem sa ženom i gass.

Što reče Panta extra ekipa je bila tada ali se osipala po malo iz razno raznih razloga .

Moja prva vožnja sa maxi ekipom po Fruškoj gori  2013 i onda je krenulo druženje

 

DSC03659.thumb.JPG.cb685c2af21c950e71a430374a5bc618.JPG

 

 

 

Promenio član ZEMZEM
  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 303 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Aprilia Srv 850
Pre 5 sati, Milllan 83 je napisao:

Blizi se prolece, F. Gora je blizu i lepa za voziti. A ima i dosta restorana na Dunavu. U Banostoru na primer, eto ideje....

 

IMG-26a28f79c86db465105b9c6e8e9dafad-V.jpg

IMG-b81f3ccbf543571b826c3616ebb82f53-V.jpg

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 303 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Aprilia Srv 850
Pre 5 sati, ParadajzTurista je napisao:

E, da, ja nemam te koznjake, vise sam u seljackom fazonu 'isplela mi nana ribok patike'.

 

Dole oblacim pidzamu, trenerku i ski pantalone, stavljam, stitnike za kolena. Cak ni kecelju nemam, mada o njoj razmisljam.

Gore idu majica na kratak, dug rukav, trenerka i zimska jakna (ako je ispod +5, onda cak dve!) i to u kombinaciji sa vizirom i mufovima na ruckama vrsi posao.

Fantomka, sal, rukavice i duboke zimske cipele se podrazumevaju.

 

Naravno, svako bira kada (i kako) zeli da vozi..

Meni isplela adidas:lol2:

20210209_234237.jpg

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 414 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: Honda Forza 350
Pre 3 sati, Vule Gilera je napisao:

 

IMG-26a28f79c86db465105b9c6e8e9dafad-V.jpg

IMG-b81f3ccbf543571b826c3616ebb82f53-V.jpg

Jel ovo Banostor? Mozemo ponoviti ovog proleca ako je neko za.

 

Pre 8 sati, ParadajzTurista je napisao:

E, da, ja nemam te koznjake, vise sam u seljackom fazonu 'isplela mi nana ribok patike'.

 

Dole oblacim pidzamu, trenerku i ski pantalone, stavljam, stitnike za kolena. Cak ni kecelju nemam, mada o njoj razmisljam.

Gore idu majica na kratak, dug rukav, trenerka i zimska jakna (ako je ispod +5, onda cak dve!) i to u kombinaciji sa vizirom i mufovima na ruckama vrsi posao.

Fantomka, sal, rukavice i duboke zimske cipele se podrazumevaju.

 

Naravno, svako bira kada (i kako) zeli da vozi..

Ma naravno sta kome odgovara. Na niskim temperaturama je i prijanjanje gume za asfalt lose, lako se iskliza sa puta, lepse mi je i sigurnije prolece za voznju.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 303 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Aprilia Srv 850
Pre sat vremena, Milllan 83 je napisao:

Jel ovo Banostor? Mozemo ponoviti ovog proleca ako je neko za.

 

Ma naravno sta kome odgovara. Na niskim temperaturama je i prijanjanje gume za asfalt lose, lako se iskliza sa puta, lepse mi je i sigurnije prolece za voznju.

Jeste, slika sa Fruske gore u pozadini je NS, restoran Atos u Banostoru:aha:

IMG-886565d4e73ab42b8a86681629aa26d4-V.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 714 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL650

I ja sam za. Do sada nisam vozio u grupi, niti upoznao licno nekog od kolega, osim@Vule Gilera, kome sam vecno zahvalan, ali to sad nije tema.

A stvarno.bi voleo da upoznam ekipu i provozam se sa vama. Taman i da se pohvalim novom mašinom.

Jedino je problem sto sam malo.daleko od centra desavanja, pa cemo videti kako ce situacija razvijati...

Sent from my SM-A405FN using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1666 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo
  • Motocikl: Bmw R1200Gs
 
IMG-26a28f79c86db465105b9c6e8e9dafad-V.thumb.jpg.2caf753fe240bf62427766a30514b1e0.jpg
IMG-b81f3ccbf543571b826c3616ebb82f53-V.thumb.jpg.fa49272a1622dffdf9d016ec8c323d14.jpg
Probudi Vule lepe uspomene, lepo druzenje sa dobrim ljudima. I nas dobri@Stef sa svojom raspalom yamahom koja je na kraju ispustila dusu na Rudniku u jesen 2019.

Poslato sa JNY-LX1 pomoću Tapatoka

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 303 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Aprilia Srv 850
pre 3 minuta, Nole Bg je napisao:

Probudi Vule lepe uspomene, lepo druzenje sa dobrim ljudima. I nas dobri@Stef sa svojom raspalom yamahom koja je na kraju ispustila dusu na Rudniku u jesen 2019emoji1787.pngemoji1787.pngemoji1787.png.

Poslato sa JNY-LX1 pomoću Tapatoka
 

Slavs joj:care:, rvo jos koja slika sa lepog druzenja po F.gori

IMG-c2a25abf676fc714a2a64411e0a76bd0-V.jpg

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 303 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Aprilia Srv 850

Uvek se moze napraviti neka ruta na sredini da svakom odgovara:) Svaki deo nase zemlje je prelep i svaki kraj ima nesto lepo i zanimljivo za videti

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 414 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: Honda Forza 350
pre 8 minuta, Predator016 je napisao:

I ja sam za. Do sada nisam vozio u grupi, niti upoznao licno nekog od kolega, osim@Vule Gilera, kome sam vecno zahvalan, ali to sad nije tema.emoji3.png

A stvarno.bi voleo da upoznam ekipu i provozam se sa vama. Taman i da se pohvalim novom mašinom. emoji2.pngemoji2.png

Jedino je problem sto sam malo.daleko od centra desavanja, pa cemo videti kako ce situacija razvijati...

Sent from my SM-A405FN using Tapatalk
 

Krenes u 8 ujutru i lagano.... namestimo da bude subota ako se ostatak slaze, prenocis negde i u nedelju lagano nazad.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 303 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Aprilia Srv 850
pre 10 minuta, Milllan 83 je napisao:

Krenes u 8 ujutru i lagano.... namestimo da bude subota ako se ostatak slaze, prenocis negde i u nedelju lagano nazad.

Isli smo za Bih pa smo nasli tacku susreta da svima odgovara i ekipi Bg i iz Vojvodine npr.bilo platicevo i odvozali Sekovice, bilo extra!

20180422_131752.jpg

20180422_140914.jpg

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 714 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL650

Ma za sve postoji rešenje. U principu sam za. Imamo jos kolega iz juzne Srbije, pa se možemo mi odavde organizovati da zajedno krenemo.

Sent from my SM-A405FN using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 448 postova
  • Lokacija: Vozac je jednom nogom u grobu, a drugom u zatvoru. Cist motor je produkt bolesnog mozga ;)
  • Motocikl: x9 500
2 hours ago, Predator016 said:

Jedino je problem sto sam malo.daleko od centra desavanja, pa cemo videti kako ce situacija razvijati...
 

Gresis, ovaj, silno gresis, zemljace ;)

Iz moje vizure, leti si ti upravo u centru zbivanja jer si blizu Djokinih virova na Vucjanki.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 228 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC750X

I ja sam za.

 

Shvatio sam, citajuci, da se jedan lep ciklus druzenja zavrsio, da se ekipa smanjila, ali sve je to ritam zivota. 

 

Ali nisam procitao nigde da ne moze da se formira nova ekipa, da ne moze da se prodje stazama stare ekipe i provozaju neke nove staze... Nisam procitao zato sto to nigde i ne pise. Jer moze!

 

Ima nas novih, sa maxijima, imamo iza sebe iskustvo ekipe koja je sve to vec prosla i dobru volju. 

 

 

  • Sviđa mi se 4
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 4333 postova
  • Lokacija: Voždovac
  • Motocikl: Honda X-ADV 750

Bilo je sjajnih vožnji, višednevnih putovanja po inostranstvu, ostaće mi zauvek u prelepom sećanju.

Promenilo se stanje kod ljudi, neki se oženili, neki ćemo uskoro, neki podobijali sitnu decu, svašta se izmenjalo u životima ljudi iz Daretovog posta gde je tagovao nas puno.


Imam brdo slika u računaru, sada, pri ruci samo nekoliko u telefonu.

 

D954635C-739A-447F-960F-9B4BA892BA4A.thumb.jpeg.67b13f2ae13b4510cce0b7918458545b.jpeg97E058CE-1589-4FC9-9510-D2E8F9DAD917.thumb.jpeg.e12116fca397b5c61e1e80c8a37f7765.jpeg00D9AE4C-DC8A-4129-A340-EC31FC399588.thumb.jpeg.88e22603a8cb8c6384f7a4f3e91633d6.jpeg6080CBED-673C-4992-B5E3-2EF70C6D3868.thumb.jpeg.bd27a531293f629b53da53eb7126d5c1.jpeg

  • Sviđa mi se 4
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 35 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Beverly

Ajte da napravimo neki nacelan dogovor cim par dana bude bar 14-15 c da se krene u neku laganu voznu da se ne posmrzavamo

Sent from my JAT-L29 using Tapatalk

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 181 postova
  • Lokacija: Beograd, Zvezdara, Michigen
  • Motocikl: Honda NC 750XD

Stvarno je bilo fantasticnih voznji i sjajnog druzenja. Sto Alexa kaze ekipa se vremenom smanjivala, jednostavno ljudi vise nisu imali toliko vremena...mislim i dalje se ljudi voze zajedno ali u manjim grupicama. Postoje tradicionalne dve voznje gde dodje vecina "starijih" a to je zajednicka poseta sajmu motora i voznja do Ostrvice na kraju sezone.

 

b7a3c4e90409e58c7834781983111b35.jpgIMG_20160403_130408.thumb.jpg.283124fc023ad544bdc3dafeb1476ef2.jpg9986889d853f51bdd896f0a64fbf10d0.jpg

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

Promenio član bbocko
  • Sviđa mi se 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 414 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: Honda Forza 350
pre 26 minuta, Nemanja9 je napisao:

Ajte da napravimo neki nacelan dogovor cim par dana bude bar 14-15 c da se krene u neku laganu voznu da se ne posmrzavamo

Sent from my JAT-L29 using Tapatalk
 

Praticemo vreme, cim se pojavi malo sunca organizovace se nesto

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8943 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Nekim cudom nestala je jedna jako lepa tema "Slike zajednickih Maxi voznji".

U toj temi moglo se videti kako je disala i kako je bila dobro organizovana MSC ekipa. 

Preplavljena je bila informacijama u smislu kad se krece, odakle, ruta, sta videti, gde klopati...... zatim kasnije slede slike kako je proslo putesestvije..... milina za gledati i citati.

 

Nazalost te teme odavno nema, u ovoj se mogu videti samo neke slike ali to nema veze sa onim od ranije. Tako da su "mladji" uskraceni videti kako je staroj ekipi bilo dobro.

 

Da bi ova tema zazivela, ne treba mnogo verujte. Za pocetak je potrebna samo dobra volja i da se postave jesno neke stvari (pravila voznje u grupi) na samom startu i provod je zagarantovan.

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja