BJB Maxi Scooter Caffe

Sat upravo citam sta si pisao i smejem se. Ja cekam duhan pantalone da mi stignu sa alija samo crne a torbica i rukavice mi stigle pre 3 dana. Ali smesno mi sto imam potpuno iste torbice kao ti kapina stara i ova sa alija nova malo veca. Inace stigao za zv juce sve ok. Sutra nazad preko loznice i valjeva malo krivinarenja pa sr vidimo u cet.

1494179759053850375629.jpg

0

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

Svasta nesto zanimljivo se moze naci na Aliu, ma da sad ima i Louis.de dobra roba na popustu.

0

Dragi drugari i kolege da podelim jedno iskustvo sa vama. Danas sam se vracao iz zvornika za beograd mojim beverlijem i odlucio da idem preko Loznice i Valjeva i dalje ibarskom za bg. Ljudi putem od Loznice do Valjeva ko nije vozio motor kao da nije nikad vozio mogu opusteno da kazem posle danasnje voznje. Bilo je zaista istinsko i pravo uzivanje u voznji cesta nova a predeli predivni krivine zelenilo priroda ja sam odusevljen. Prvom prilikom kad bude neka dalja voznja moramo tuda proci da se i sami uverite. Poz od mene i vidimo se

On 7.5.2017. at 19:57, Nole Bg said:

0

Ne mogu se setiti ali jos neko mi je rekao da je taj put bas dobar za voznju....uzivas i samo nastavi :moto2:

0

Pa ti reče da planiraš neku turu ovo ono

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

0

Stef isao sam na 3 dana ali ono u planu obavezno sto smo pricali samo da se ovo vreme malo stabilizuje i da se mi uspemo organizovati koliko mozemo. Nadam se to krajem maja da predlozim jednu nedelju pa da opalimo boze zdravlje

1

Tako je, meni upisan godišnji, tako da

0

Јесте супер та деоница. Прошао ја колима прошле недеље. Сигурно један од најлепших делова у Србији за вожњу. 

0

Prilazi Loznici su poslednjih godina sredjeni tako da je sad lepo za volznju,a priroda lepa. Loznica-Valjevo, Loznica-Ljubovija (od letos nov put, a pored Drine...) Loznica Krupanj, Loznica Sabac (odavno dobar put ali puno saobracaja i policije). Za Sabac je zanimljivije otici preko Cera ali je stanje puta promenjivo (mislim da je sada ok) ,a put je duzi samo 5-6km. Ako budete u okolini posetite trsic, Tronosu, Krupanj i okolinu, Banju Koviljacu...

0

Ljudi jel dolazi neko od vas skuteraša na ovaj moto fest u Banjaluku? Ako neko dolazi volio bih da vas što više upoznam.

0

Gde, sta, kad.....?

0

Hahaha nema Dare neobavešten :-)

0

Ljudi jel dolazi neko od vas skuteraša na ovaj moto fest u Banjaluku? Ako neko dolazi volio bih da vas što više upoznam.

Ako izbombardujem taj slobodan vikend, veoma moguće da ću, makar i sam, doći. Javljam

0

Ja, možda, pješke... :)

1

Kako sad stvari stoje ja taj vikend neću imati svirke i biću na festu oba dana pa javljajte da vam platim pivo i da se upoznamo :)

1

Da vam ispricam sta videh veceras. Kod mene dole u skadarliji gde radim zacu se neka grmljavina izadjem i imam sta videti. Tri motora natovarena ono je neverovatno kao da su pre mesec dana otisli od kuce ali skoro i jesu. Jedan Gs jedan gold wing i neki suzuki ludi bez vizira neznam ni kojo je uglavnom sve preko 1000 kubika braca dosla iz omana sa bliskog istoka to je tamo kod jemena iza saudiske arabije. 9500 km su presli do Bg ja sam u neverici svaka im cast. Presli celu saudisku arabiju, tursku, bugarsku i dosli do srbije. To je prava tura.:takoje: 

1

U subotu popodne sam na moto festu u BL. Ako neko dodje nek se javi na 065534678 da popijemo piće i upoznamo se. :) Takođe ako nekom zatreba bilo kakva pomoć u Gradišci i okolini,tu sam.

1

Napravite nalog ili se ulogujte da biste postavili komentar

Morate biti član zajednice da biste mogli ostaviti svoj komentar.

Pridružite se!

Napravite svoj nalog u našoj zajednici. Vrlo je lako!

Registrujte novi nalog

Ulogujte se

Imate nalog? Ulogujte se ovde.

Ulogujte se odmah

• Aktivni korisnici   0 članova

Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.