Jump to content

Moto Zajednica

GoPRO HD Hero kamera

Recommended Posts

На жалост гледао си само капацитет картице, а ту има још пар елемената од којих је најбитнија брзина уписа.

 

Нарочито је то битно откад све више камера снима у 4К.

 

Својевремено сам имао исти проблем и нисам схватао што ми зеза камера и прекида снимак, када сам узео картицу која је маркирана од добре фирме.

 

Онда мало претражио интернет и видео шта шта значи код тих малих слова што пишу на картицама. Срећно.

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Ево укратко, без превише увијања, имаш и табелу, ако ниси најбољи са енглеским.

 

YOURNEXTTECH.COM

If you have an Action camera or you buying it in future this article is must read for all your question regarding micro sd cards.

 

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 965 postova
  • Lokacija: Beograd,Zvezdara,Ub
  • Motocikl: yamaha super tenere 1200
Ovo su delovi koji idu uz Eken H9R.
Kamera sa slike ne radi i unutra je razbucana, ako uopste nesto ima unutra(stavio sam vise zbog poredjenja).
Punjac radi, kabl nema.
Oce neko da pravimo poso?
 
 
272185095-1305998476586061-2886935111673843171-n.jpg
272191796-650656379394301-8456753618431182491-n.jpg
272722078-488280146199125-3426597101218270761-n.jpg
 
Pošto cena, kolega

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 329 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS

Što se tiče kartica (pogotovo za akcione kamere) najbolji način da olakšate sebi je da uzmete ovo u kapacitetu koji vam odgovara, od proverenog prodavca (pošto ima kopija).

 

Dovoljna brza da isprati sve, čime god snimali, a pritom ekstremno pouzdana. Malo je skuplja od proseka ali vredi svaki dinar.

 

4271781config-1.jpg

Promenio član JunioR.
  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dva tocka...All my life, 358 postova
  • Lokacija: Loznica
  • Motocikl: Yamaha Raptor-4 tocka...Piaggio Beverly 500... Suzuki DR 650...Aprilia Atlantic 250... Honda Deauville Nt700
On 4.2.2022. at 13:45, daywalker je napisao:

Ipak sam uzeo kingston... IMG_20220204_134303.thumb.jpg.883934e9157b719e530cf2582feac600.jpg

Ova kartica ne sljaka na gopro 9,dzabe bacene pare. 

A kako da znam dal je ova sandisk kopija? 

Screenshot_20220217_191132_com.android.chrome.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • .., 1740 postova

Мора да има серијски број.

Ево овде ти пише како да провериш, ваљда тачка 4.

 

 

Пошто купујеш у радњи у сваком случају имаш одређену гаранцију према закону и можеш да рекламираш. Ако цена није три пута скупља  јефтинија од реномираних радњи за исту ствар, онда је ОК. Мислим здрав разум као и за сваку другу куповину. Ако је нешто много јефтиније од конкуреције има нека квака.

Promenio član СајберГастарбајтер
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1538 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

Imaju li negde kod nas da se kupe baterije za Gopro 2 kamericu?

Ovi što oglašavaju na KP nemaju na stanju, sa ebay-a mi nije opcija.

Ako ima neko na prodaju ispravne-dobre, neka se javi na PP.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3634 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Ako je isto kao na kecu onda ima. Kamera mi je stajala dugo nekoriscena pa je izdala fabricka baterija. Okrenuo sve brojeve koji postoje na KP i po radnjama koje sam znao, nema niko. Na kraju porucio iz USA. Stigle baterije, snimao pola sata i riknula kamera. Desavalo se i ranije da nekad nece da se ukljuci, ali posle par pokusaja i skidanja i vracanja baterije ukljuci se. Sad vise nece. Prepoznaje punjac, ali nece da se pokrene. 
 

Imam dve nove baterije, zidni punjac i auto punjac. Sve u kutiji. Imam i LCD, kuciste i par poklopaca kucista za LCD (otvorenih i zatvorenih i za bez LCDa otvorenih i zatvorenih)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 600 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 F

@Milanezi da li si probao ovde? Tu sam nasao zamensku bateriju za kamkorder, mozda ima i za GoPro.

WWW.SVEBATERIJE.NET

Battery Shop, on line poručivanje, prodavnica baterija, isporuka na adresu, prodaja baterija i punjača svih vrsta i modela, sve baterije Beograd

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1538 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

Stigle baterije ali nije do njih, kamerica odbija da se upali.

Gledao malo tutorijale na yotube-u i naidjem na lika koji ima isti problem, ubaci kamericu u frižider na sat vremena i proradi :D

Ubacim i ja moju na 'ladjenje, izvadim posle nekog vremena i gle čuda proradi i moja. Medjutim, posle nekog vremena opet ista priča, neće da se upali.

Jel se dešavalo još nekome, vidim da ima dosta njih sa istim problemom, posle dužeg nekorišćenja se ovo dešava.

Ima li rešenje ili da je pre svakog snimanja turam u frižider i ima li neki servis za preporuku?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vazlan(Zlatko), 370 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Aprilia SR50R,Honda Africa twin 1000L

Pre nekoliko dana sam postao vlasnik Jedne Gopro 6 kamerice.Za sada se borim ali pobediću.Nadam se.Otkrio sam dosta funkcija i podešavanja,napravio nekolko snimaka i sada ? .Kako da prebacim snimke na računar?

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1247 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha Tracer 700 Traveler 2

Povežeš kameru kablom na PC, i kopiraš kao sa bilo kog drugog uređaja. Postoji i GoPro softver koji može da odradi kopiranje, gde pritom postoje i određene mogućnosti za obradu video materijala.

 

Ili prosto izvučeš micro SD karticu i ubaciš je u čitač kartice, pa prosto kopiraš kao sa bilo koje druge usb memorije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vazlan(Zlatko), 370 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Aprilia SR50R,Honda Africa twin 1000L

Povezivao sam sa računarom preko kabla ali je kamera bila ugašena.Kada sam je uključio računar je prepoznao kameru,otvorio prozor sa snimcima i kada kliknem da mi otvori snimak računar mi se restartuje.Probao sam više puta sa više snima i uvek isto.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Yamaha Midnightstar
On 23. 10. 2021. at 15:34, Catic je napisao:

GoPro je bio dobar pre firma je prodata i od tada su losi a cene naduvane.Znam i probao sam sve jer se bavim time fotografijom i videom.Licno za sebe sam uzeo DJI Osmo Action nov za 200e mnogo dobra kamera po svim specifikacijama ostalo pogledajte za nju na netu.GoPro nikada ne bi preporucio nikada vise imao sam od 3 do 8

Колега, твоје мишљење о DJI Osmo Action 3 камери, кажу да је батерија издржљивија од GoPro камера а да је квалитет снимка ОК..?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nemanja Stojanović, 1103 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC750X RH09

Evo da odgovorim ja sa primerom:

 

 

 

Baterije imam 3 i traju između sat i dva (4 ili 2k u 30fps) malo što sam ih probao.

 

Ima po netu uporednih snimaka dji i gopro, i za neke stvari jedno za neke drugo, a za većinu ne možeš da kažeš šta je šta.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja