Jump to content

Moto Zajednica

Registracija vozila GM Moto

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: Дорћол
  • Motocikl: Honda Dylan 150cc

Лошми опет ја са пар питања:

1. ако скутер (преко50куб) није регистрован 3 године или више -која је процедура приликом следеће регистрације (и колико кешa 5kw,105cc,2004 god); :zbunjen:

2. има БГ табле али незнам могу ли га барем довести до тебе на технички због евентуалне контроле пандура ( да непопијем казну) :zbunjen:

3. јел неко стварно попио кривичну пријаву јер је отуђио мотор пре истека забране отуђивања од 60дана :zvizduk: и како то покрећу... :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: У души - Дорћол! (Београд)
  • Motocikl: Fosti F51 (Peda X-road 2)

Pitam se šta napisati a da ne bude ponovljeno po hiljaditi put: Miloš posao uradio brzo, korektno, pedantno.... Pošto mi je Hornet bio baš previše prgav, iako sam ga uspešno obuzdavao (ustvari više sam sebe ''kočio'' da mu ne dam po gasu) rešenje je bilo zameniti ga CBF-om. To je značilo i novu registraciju. A posao ide ovako: Daš Milošu sve papire (i pare) ''danas popodne'' i on kaže biće sutra gotovo. Kad sutra........ ono, međutim.... on to uradio još ''juče''. E baš je Gonzales.

Stvarno mi je bilo zadovoljstvo završiti posao preko njegove agencije. Jeste da mora da se malo ispešači uzbrdo od trole (ako dođete pešice) ali je bar lepo i čist vazduh.

Ako u medjuvremenu ne promenim auto, vidimo se početkom marta. Dotle srećan rad u novom lepom i urednom poslovnom prostoru.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Друг члан, 636 postova
  • Lokacija: Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Honda Transalp

Losmi mi je opet sve resio, ovog puta za cetvorotockasa. Brzo, po korektnoj ceni i uz maksimalno angazovanje.

 

Iskrene preporuke!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 432 postova
  • Lokacija: novi bgd i zvezdara,united blok 70 kineska četvrt
  • Motocikl: TDM 3vd

Uradio tehnički kod lošmija za mog domija,ekipa momaka koji rade tamo je stvarno super...ovih dana ću i registraciju kad stignem sve pohvale :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

Registrovala motor juche. Prezadovoljna uslugom, dobila sve potrebne informacije, motor registrovan vec sutradan...

 

Sve preporuke za Milosha !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 380 postova
  • Lokacija: Zvezdara
  • Motocikl: KTM 1090 Adv R

Često mi se desi da neko uradi neki posao dobro i odgovorno, a da se ispostavi da je to bilo slučajno, jer već sledeći put zakaže. E, pa ovde nije bilo tako, i zato mi uopšte nije mrsko da se pridružim svim ovim pohvalama...samo tako nastavi!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 635 postova
  • Lokacija: Beograd / Smederevo
  • Motocikl: Suzuki DL650

evo sad sam bas zvao ljude da pitam nesto oko prenosa vlasnistva. potrefio sam bas dok je covek bio na rucku, jbg. Ali vrlo predusretljiva osoba, lepo mi sve objasnio na tenane, sta kako. Stvarno nemam reci za ljubaznost. Sigurno cu oterati auto na tehnicki kad mu dodje vreme.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Beograd-KARABURMA
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADVENTURE LC 2015god, Piaggio Liberty 125ccm 2000god.

Juce sam registrovao auto preko ove firme ciji je vlasnik nas drugar sa foruma LOSHMI CAPO pa otvaram ovu temu kako bi mogli da pohvalimo ili skrenemo paznju na neke nedostatke

 

Firma se bavi svime vezano za administrativne poslove oko vasih ljubimaca

 

1.registracija vozila

2.tehnicki pregled motocikala

3.tehnicki pregled vozila

4.osiguranje

5.prenos vlasnistva

6.ugovori

7.registracija na 6 rata

8.usluge agencije

 

Jako lepa stvar je sto dolaze na adresu da pokupe dokumenta i takodje ih posle vracaju kad se registracija zavrsi, tako da nema potrebe za cimanjem ni do agencije.

 

adresa firme je Dr.Drage Ljocic 19 Karaburma-Mirijevo

telefon 065-8620-973

 

Moje iskustvo je vrlo pozitivno. Sve je bilo kako je dogovoreno i pre svega u vreme u koje je meni odgovaralo i na mestu koje je meni odgovaralo. Takodje sam jako zadovoljan i cenom koja je dosta niza u odnosu na ostale beogradske agencije. Preporuka!

TEHNICKI PREGLED I AGENCIJA SU NA NOVOJ ADRESI

ČINGRIJINA 26 - OKRETNICA TROLE IZNAD GRADSKE BOLNICE

TEL. 011 380 97 87

MOB. 065 8620 973

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Beograd-KARABURMA
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADVENTURE LC 2015god, Piaggio Liberty 125ccm 2000god.

Registrovah i kola ! Josh jednom sve preporuke!!! Hvala Miloshe ! :takoje:

Hvala Mina...

Zao mi je sto nisi cula topove na Caponordu ali bice prilike...jbm ti akumulator >:(

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Друг члан, 636 postova
  • Lokacija: Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Honda Transalp

Za Losmija jos jednom sve pohvale, iako nije ovog puta bilo reci o registraciji. Pokazao je da u ovom vremenu ima pravih ljudi koji hoce da pomognu, cak i kada pomoc nije neophodna.

 

:care:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Beograd-KARABURMA
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADVENTURE LC 2015god, Piaggio Liberty 125ccm 2000god.

Za Losmija jos jednom sve pohvale, iako nije ovog puta bilo reci o registraciji. Pokazao je da u ovom vremenu ima pravih ljudi koji hoce da pomognu, cak i kada pomoc nije neophodna.

 

:care:

To je bilo najmanje sta sam mogao da uradim u datom trenutku... Secam se i ja vremena kad su meni pomagali za kupovinu motora. :BJB-Transalp:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Beograd-KARABURMA
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADVENTURE LC 2015god, Piaggio Liberty 125ccm 2000god.

Obzirom da ce uskoro nastupiti novogodisnje ludilo a ljudi pak u takvim situacijama postanu zaboravni zelim ovim putem da skrenem paznju na nesto sto je vezano za registraciju svih vasih ljubimaca...

 

Sa novim tablicama su dosla i neka nova pravila...

To je do sada vazilo samo za unutrasnjost a sada sa svim ovim kombinacijama slovnih i brojcanih oznaka,vazice i za grad Beograd jer kombinacijom istih ima sasvim dovoljan br. tablica za ovo sto pisem dalje u tekstu...Vazi i za motocikle bez obzira na to sto nemaju slovnu oznaku osim za podrucje grada u kome zivite.

 

U koliko vam registracija istekne vise od 30 dana u 2012.god,naravno pod uslovom da vec imate registrovano vozilo sa novim tablicama,drzava je donela zakon da cemo morati da vratimo postojece tablice i uraditi odjavu istih (650din.)i ponoviti kupovinu novih tablica koja je ove godine dodatno kostala za automobile 3600din a za motocikle 2805din.

 

Znam da nije lepa vest ali je vredna pomena da se ne bi bacali u dodatni trosak.

 

Pozdrav iz GM MOTO i Loshmija.

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 332 postova
  • Lokacija: Beograd, Banjica
  • Motocikl: BMW R1200GS / Yamaha FZS 1000 / Yamaha TDM900 / Yamaha XTZ 750 SuperTenere

Obzirom da ce uskoro nastupiti novogodisnje ludilo a ljudi pak u takvim situacijama postanu zaboravni zelim ovim putem da skrenem paznju na nesto sto je vezano za registraciju svih vasih ljubimaca...

 

Sa novim tablicama su dosla i neka nova pravila...

To je do sada vazilo samo za unutrasnjost a sada sa svim ovim kombinacijama slovnih i brojcanih oznaka,vazice i za grad Beograd jer kombinacijom istih ima sasvim dovoljan br. tablica za ovo sto pisem dalje u tekstu...Vazi i za motocikle bez obzira na to sto nemaju slovnu oznaku osim za podrucje grada u kome zivite.

 

U koliko vam registracija istekne vise od 30 dana u 2012.god,naravno pod uslovom da vec imate registrovano vozilo sa novim tablicama,drzava je donela zakon da cemo morati da vratimo postojece tablice i uraditi odjavu istih (650din.)i ponoviti kupovinu novih tablica koja je ove godine dodatno kostala za automobile 3600din a za motocikle 2805din.

 

Znam da nije lepa vest ali je vredna pomena da se ne bi bacali u dodatni trosak.

 

Pozdrav iz GM MOTO i Loshmija.

 

 

a ako imamo vozilo koje je vec ne registrovano vec godinu dana il ne bitno i ima stare tablice ? :zbunjen:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Beograd-KARABURMA
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADVENTURE LC 2015god, Piaggio Liberty 125ccm 2000god.

Ako ima stare tablice onda neces morati da ih odjavljujes vec samo da ih predas prilikom registracije.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 332 postova
  • Lokacija: Beograd, Banjica
  • Motocikl: BMW R1200GS / Yamaha FZS 1000 / Yamaha TDM900 / Yamaha XTZ 750 SuperTenere

Ako ima stare tablice onda neces morati da ih odjavljujes vec samo da ih predas prilikom registracije.

 

Hvala najlepse na odgovoru. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 823 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBF1000FA

Letos registrovao motor kod Losmija, sve ekspresno, ali se tada nisam oglasio, hebi ga, nisam bio aktivan na forumu. Ali sada imam priliku da ispravim gresku:

 

Juce dosao na red i auto. Svratio u toku popodneva. Dok je ekipa radila papire i tehnicki pregled, Losmi i ja (u par minuta koliko mu nije zvonio mobilni :D) popismo kaficu i dogovorismo ostale detalje. S obzirom da onu zgradurinu u Ljermontovoj ocima ne mogu da vidim, u obzir nije dolazila ni jedna druga kombinacija do ona da Losmi radi "ful" varijantu tj. dobije od mene ovlascenje, pare i sve sam zavrsi. Takav je dogovor i pao. Ocekujuci da zbog strajka policije ne ide sve bas glatko, pomirih se sa tim da mi za danas ne gine voznja GSP-om. "Ujutro, do 9 sati, sam kod tebe sa gotovom registracijom i stavljamo nove tablice", glasilo je njegovo obecanje . "Dobro, kako ti kazes", "Cao, vidimo se..."

Zar se neko usudi da sumnja da je moglo biti drugacije? :staa2: Mozda, da sam ja ili neko drugi u pitanju. Ali, jedan je Losmi!!! Jutros, u 8,40 stize Losmi sa tablicama i ja se u 9,00 odvezoh u nove radne pobede :jee3: .

Losmi care, necu te menjati :care: !

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja