Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem motor

Recommended Posts

  • Drug član, 930 postova
  • Lokacija: Vlasotince, Ladovica
  • Motocikl: Peugeot Vivacity 2, Automatik A35, Honda CM 125, Suzuki Bandit 600

Pre neki dan sam prodao svog CB-a mislici da mi i ne treba toliko (imam sina koji puni za neki dan godinu dana), sve se to odigralo toliko brzo da nisam imao vremena da razmislim sta posle kada ode motor novom vlasniku. U nedelju na oglase, u ponedeljak rezervisan, u cetvrtak je vec bio spakovan u kombi. Sedim uvece i milion stvari mi prolaze kroz glavu, iskren da budem nisam ni bio svestan sve do trenutka kada sam se vratio  ispod terase gde je stajao a tamo nije bilo nicega. Svestan da ne mogu da vratim stvar unazad vec moram gledati unapred, razmisljam u sebi kupicu drugi pa makar ga samo polirao i lickao ja bez motora jednostavno ne mogu. Da ne duzim sa mojim izlaganjem da predjemo na stvar.

Izbor se sveo na dva motora:

 

Suzuki Bandit 600 S 2000-2004. (iskljucivo S varijanta sa oklopom)

Yamaha Fazer 600 2001-2003. (sa novijom maskom)

 

Prelistao sam dosta tema, procitao iskustva ljudi koji su pisali o njima, resio sam na kraju da potrazim nesto starije verzije.

Volim proste (ako mogu tako da se izrazim) i pouzdane masine. 

Ako ima da neko sa foruma da prodaje gore navedene motore, ili ima prijatelja, poznanika, sugradjanina, poznaje neki motor od ovih sto su na PA, neka predlozi slobodno. Voleo bih da nadjem motor koji bar malo ima poznatu istoriju. Nije hitna kupovina i necu ga uzeti po svaku cenu, sacekacu pravu priliku. Ovo je pravi trenutak da ako vec razmisljate o prodaji svog ljubimca on ode u prave i sigurne ruke. Verujem da je dosta ljudi ovde pratilo moja sredjivanja.

 

Prema tome slobodno pisite u ovoj temi pa cak i ponudite i neki drugi motor koji nije naveden. Svaki savet, iskustvo, preporuka itd itd su dobrodosli.

Samo da ne skrenemo previse sa teme.

 

Hvala na razumevanju. :) 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4884 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000
1 hour ago, Zlatko LA said:

Prema tome slobodno pisite u ovoj temi pa cak i ponudite i neki drugi motor koji nije naveden. Svaki savet, iskustvo, preporuka itd itd su dobrodosli. 

Možda ovako nešto?

 

9503edb7d4a0-1920x1080.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Suzuki GS 500 F 13000 km, 2004. godište, Sport / Super sport, vozilo prešlo 13377 km, Beograd. Cena 2.550 € - Motori - Polovni Automobili

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 930 postova
  • Lokacija: Vlasotince, Ladovica
  • Motocikl: Peugeot Vivacity 2, Automatik A35, Honda CM 125, Suzuki Bandit 600

Gledao sam taj motor ali ne bih da uzimam tako nesto. Ipak je klasa 500 prošla kod mene. 

Mislim da je vreme da se predaje na sledeću lestvicu. 
 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1304 postova
  • Lokacija: Ужице
  • Motocikl: Yamaha FZ-1S GT

Evo i ovde da ti "cuknem".

Nećeš ni sa jednim od ta dva pogrešiti.

Nisi nam rekao koliko si para spreman da izdvojis, da bi mogli da ti predložimo možda i nešto bolje od ova dva.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 930 postova
  • Lokacija: Vlasotince, Ladovica
  • Motocikl: Peugeot Vivacity 2, Automatik A35, Honda CM 125, Suzuki Bandit 600

Pa iskren da budem računam da neće izaći više od 2500e sa putnim troškovima i da ostane barem za mali servis (eventualna registracija bi bila na rate), od

toga više stvarno ne bih mogao trenutno da izdvojim. 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1522 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita

Srećna potraga Zlatko!

 

Iako sam ja prvenstveno za Bandita, ja bih u izbor dodao i ova dva modela.

 

cfda5e4890d1-1920x1080.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Honda CBF 600 S, 2004. godište, Touring, vozilo prešlo 74500 km, Novi Beograd. Cena 2.700 € -...

 

69a7380ed40a-1920x1080.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Kawasaki zr7s, 2003. godište, Touring, vozilo prešlo 38000 km, Petrovac Na Mlavi. Cena 2.100 € -...

 

Razlog zbog kog ti predlažem da proširiš listu na ova dva je što ćeš imati više šanse da potrefiš bolji primerak ako imaš duplo više opcija.

Promenio član Markone88

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3119 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Blackie

Pročitah ovo i setih se da znam jedan motor koji je bukvalno nov... 17000 km prešla, gume nove, ulje Motul 300V, registrovan do 09.2021....Ovo je stvarno od onih, retkih-samo sipaj i vozi... U pitanju je Kawa ER6 f 2007...

Ako te zanima da ti pošaljem link, on ga ceni 2900...i vredi... 

Sve one pare što bi dao za sredjivanje pretvori za kupovinu... Motor je u mojoj Darosavi... 

Sad gledah, na PA je još... 

Zovni, porazgovaraj, slobodno kaži - Šojka mi reče da prodajete dobar motor... 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1304 postova
  • Lokacija: Ужице
  • Motocikl: Yamaha FZ-1S GT
8afa4fc7e940-1920x1080.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Suzuki Bandit GSF 600 F, 2002. godište, Touring, vozilo prešlo 50000 km, Beograd. Cena 2.400 € - Motori -...

Meni i ovaj deluje lepo.

Valjalo bi neko da baci oko.

Ako je sve kao što je napisano i da malo spusti cenu trebalo bi da bude ok priča.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 930 postova
  • Lokacija: Vlasotince, Ladovica
  • Motocikl: Peugeot Vivacity 2, Automatik A35, Honda CM 125, Suzuki Bandit 600

@Markone88Svidja mi se ovaj ZR, jel zna neko nesto o ovom motoru?

@shoyyka Hvala na predlogu, to je već i više novca od mojih mogucnosti. Stvarno i ovih 2500e ce biti na iglenim ušima. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 930 postova
  • Lokacija: Vlasotince, Ladovica
  • Motocikl: Peugeot Vivacity 2, Automatik A35, Honda CM 125, Suzuki Bandit 600

@Marko05 Ako je nekome u blizini slobodno neka baci pogled, ako je sve ok bila bi kupovina preko slika. Ovo bi bilo idealno!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1522 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
2 minutes ago, Marko05 said:
8afa4fc7e940-1920x1080.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Suzuki Bandit GSF 600 F, 2002. godište, Touring, vozilo prešlo 50000 km, Beograd. Cena 2.400 € - Motori -...

Meni i ovaj deluje lepo.

Valjalo bi neko da baci oko.

Ako je sve kao što je napisano i da malo spusti cenu trebalo bi da bude ok priča.

 

Taj oglas je postavio momak Vladimir, zivi u Švici. Kontaktirao sam ga pre 10 dana. Motor je bio i dalje tamo. Trebalo je jedan snimak da mi posalje... to je potrajalo. Kada sam ga opet pitao pre par dana, kaže da će da ga proda tamo... neozbiljno veoma

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1522 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
1 minute ago, Zlatko LA said:

@Marko05 Ako je nekome u blizini slobodno neka baci pogled, ako je sve ok bila bi kupovina preko slika. Ovo bi bilo idealno!

To je onaj za koga sam ti pričao :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 930 postova
  • Lokacija: Vlasotince, Ladovica
  • Motocikl: Peugeot Vivacity 2, Automatik A35, Honda CM 125, Suzuki Bandit 600
pre 1 minut, Markone88 je napisao:

To je onaj za koga sam ti pričao :D

Haha, ipak se nadam da je taj lik u Svici našao skuplji motor. Neka ostavi ovaj u Srbiji da se i mi radujemo. :lol3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1522 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
5 minutes ago, Zlatko LA said:

Haha, ipak se nadam da je taj lik u Svici našao skuplji motor. Neka ostavi ovaj u Srbiji da se i mi radujemo. :lol3:

Nisam se dobro izjasnio.

 

Ovaj motor nikada nije bio u Srbiji. Vladimir (dečko koji je oglasio) živi tamo, i bavi se trgovinom motora. On je okačio oglas na BG teritoriji iako ga nije još ni dovezao, a pošto se predomislio, nikasa i neće. Mada, probaj, nada poslednja umire.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1304 postova
  • Lokacija: Ужице
  • Motocikl: Yamaha FZ-1S GT
pre 9 minuta, Markone88 je napisao:

Taj oglas je postavio momak Vladimir, zivi u Švici. Kontaktirao sam ga pre 10 dana. Motor je bio i dalje tamo. Trebalo je jedan snimak da mi posalje... to je potrajalo. Kada sam ga opet pitao pre par dana, kaže da će da ga proda tamo... neozbiljno veoma

Aha, nisam skontao da je i dalje u Svici.

Ovako deluje baš pedantno.

Kontaktiraj ga @Zlatko LA, možda budeš više sreće od @Markone88

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8426 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Znam vlasnika ovog motora, uvezao ga je pre 2 godine mislim, tada sam ga i video... 

Mogu da odem i pogledam, uslikam trenutno stanje, da poslusam masinu.

Ali ne pre petka, subote.

 

7978b1462e50-1920x1080.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Yamaha Fazer, 2004. godište, Naked, vozilo prešlo 35000 km, Kragujevac. Cena 2.500 € - Motori - Polovni Automobili

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Andragog, 4690 postova
  • Lokacija: On off road
  • Motocikl: BMW K25 HONDA PD05

Verujem da si ovo sve već video. Ovi su malo niži sa cenama

 

f95430d61bc5-1920x1080.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Suzuki Bandit GSF 600s, 2002. godište, Touring, vozilo prešlo 49027 km, Beograd. Cena 1.800 € - Motori - Polovni Automobili

 

 

5ed8610406c3-1920x1080.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Suzuki Bandit 600s, 2002. godište, Touring, vozilo prešlo 53000 km, Zemun. Cena 2.200 € - Motori - Polovni Automobili

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1522 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
21 minutes ago, Marko05 said:

Aha, nisam skontao da je i dalje u Svici.

Ovako deluje baš pedantno.

Kontaktiraj ga @Zlatko LA, možda budeš više sreće od @Markone88

U pravu si. Treba da kontaktira. Ako kojim slučajem bude rekao da može prodaja, ja ću ga kontaktirati i treći put, da mu kažem koju :D

  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 930 postova
  • Lokacija: Vlasotince, Ladovica
  • Motocikl: Peugeot Vivacity 2, Automatik A35, Honda CM 125, Suzuki Bandit 600

@N.F.S. Nenade, značilo bi mi mnogo kada bi to uradio za mene. Nije bitno vreme kada ćeš otići, čuj se sa vlasnikom i popričajte. Zbog toga samo ovde i tražim motor. Hvala jos jednom. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 930 postova
  • Lokacija: Vlasotince, Ladovica
  • Motocikl: Peugeot Vivacity 2, Automatik A35, Honda CM 125, Suzuki Bandit 600

@srbac Da da, verujte mi da sam sve na internetu pregledao. Bilo kakvo neuspelo gledanje motora stvara mi dodatan trošak, zbog toga sam ovde oglasio kupovinu.

@Markone88 E to je ono “oće kaki neće kaki” :tras2:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja